Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2011. 02. 11. 20:24

Johan Remen Evensen 243 méterrel világrekordot döntött a síugrók norvégiai Világkupa-versenyének pénteki edzésén. Ezt később 246.5 méterre javította.

Alpesi sí

Vb, Garmisch-Partenkirchen
Női kombináció:
1. Anna Fenninger (osztrák) 2:43.23 (lesiklás: 1:49.67, műlesiklás: 53.56)
2. Tina Maze (Szlovénia) 2:43.32 (1:50.38/52.94)
3. Anja Pärson (Svédország) 2:43.50 (1:49.54/53.96)

23. Miklós Edit 2:52.59 (1:54.01/58.58)
27. Berecz Anna 2:59.34 (1:59.10/1:00.24)

Autó-motor

Svéd rali
Állás az első nap (7 gyorsasági után):
1. Östberg, Andersson (norvég, svéd, Ford Fiesta) 1:17:21.2
2. Hirvonen, Lehtinen (finn, Ford Fiesta) +14.8
3. Solberg, Patterson (norvég, brit, Citroen DS3) +57.4

8. Loeb, Elena (francia, monacói, Citroen DS3) +2:48.4
10. Räikkönen, Lindström (finn, Citroen DS3) +4:13.7

Forma 1-es teszt, Jerez:
1. Schumacher (német, Mercedes) 1:20.352
2. Massa (brazil, Ferrari) 1:20.413
3.Button (brit, McLaren-Mercedes) 1:21.009
4. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso-Ferrari) 1:21.214
5. Webber (ausztrál, Red Bull-Renault) 1:21.613
6. Sutil (német, Force India-Mercedes) 1:21.780
7. Perez (mexikói, Sauber-Ferrari) 1:21.857
8. Glock (német, Virgin-Cosworth) 1:22.208
9. Petrov (orosz, Renault) 1:22.493
10. Maldonado (venezuelai, Williams-Cosworth) 1:22.591
11. Trulli (olasz, Team Lotus-Renault) 1:23.864

Asztalitenisz

Pro Tour, Doha
Női egyes, 1. forduló:
Lovas-Ni Xia Lian (luxemburgi) 4-2
Tóth-Zhenqi Barthel (német) 4-3
Li Xue (francia)-Póta 4-0

2. forduló (a 16 közé jutásért):

Szeok Ha Jung (dél-koreai)-Lovas 4-3
Li Hsziao-hszia (kínai)-Tóth 4-1

Női páros, 1. forduló:

Tóth, Póta-Cseng, Huang (tajvani) 3-1
Kuo, Li (kínai)-Lovas, Vacenovska 3-0
A Tóth, Póta duó szombaton folytatja szereplését a negyeddöntőben.

Atlétika


Düsseldorf, nemzetközi verseny
Férfiak:
60 m:
1. Kim Collins (Saint Kitts és Nevis-i) 6.52
2. Michael Rodgers (amerikai) 6.53
3. Marc Burns (Trinidad és Tobagó-i) 6.57

60 m gát:
1. Petr Svoboda (cseh) 7.57
2. Kevin Craddock (amerikai) 7.57
3. Liu Hsziang (Liu Xiang, kínai) 7.60

800 m:
1. Boaz Lalang (kenyai) 1:46.00 p
2. Richard Kiplagat (kenyai) 1:46.16
3. Adam Kszczot (lengyel) 1:46.85

1500 m:
1. Nixon Chepseba (kenyai) 3:34.63
2. Augustine Choge (kenyai) 3:34.66
3. Biwott William Tanui (kenyai) 3:35.25

5000 m:
1. Isiah Kiplangat Koech (kenyai) 12:53.29
2. Eliud Kipchoge (kenyai) 12:55.72

Rúdugrás:
1. Malte Mohr (német) 5,85 m
2. Tim Lobinger (német) 5,60
3. Fabian Schulze (német) 5,60

Súlylökés:
1. Ralf Bartels (német) 20,91 m
2. Ryan Whiting (amerikai) 20,15
3. Marco Schmidt (német) 20,06

Nők
60 m:
1. Oleszja Povh (ukrán) 7.13
2. Gloria Asumnu (amerikai) 7.14
3. Marija Rjemjen (ukrán) 7.17

60 m gát:
1. Kellie Wells (amerikai) 7.89
2. Danielle Carruthers (amerikai) 7.92
3. Vonette Dixon (jamaicai) 7.96

800 m:
1. Egle Balcinuaite (litván) 2:01.23
2. Lenka Masna (cseh) 2:02.12
3. Angelika Cichocka (lengyel) 2:03.83

Távolugrás:
1. Funmi Jimoh (amerikai) 6,60 m
2. Irene Pusterla (svájci) 6,48
3. Jelena Szokolova (orosz) 6,48

Jégkorong

Osztrák liga:
Sapa Fehérvár AV19 – Vienna Capitals (osztrák) 2-4

Ob I, középszakasz:

Miskolci Jegesmedvék – Sapa Fehérvár AV19 3-1
Dab.Docler Dunaújváros-Újpest 12-0

NHL, alapszakasz:

Philadelphia Flayers-Carolina Hurricanes 2-1
Toronto Maple Leafs-New Jersey Devils 1-2 – h.u.
Pittsburgh Penguins-LA Kings 2-1 – h.u.
Montreal Canadiens-NY Islanders 3-4 – sz.l.
Florida Panthers-Buffalo Sabres 2-3 – h.u.

Kézilabda

Férfi NB I:
Balatonfüred-Mezőkövesd 35-21
Pajor Pálinka-Kecskemét – MKB Veszprém 29-38

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Boston Celtics-LA Lakers 86-92
Phoenix Suns-Golden State Warriors 112-88
Denver Nuggets-Dallas Mavericks 121-120

Röplabda

Férfi Közép-európai Liga, alapszakasz:
Fino-Kaposvár – Chemes Humenné (szlovák) 3-0

Férfi Extraliga, középszakasz
Az 1-4. helyért, 4. forduló:
Vegyész RC-Kazincbarcika – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 2-3
Az 5-9. helyért, 7. forduló:
Dági KSE -Company Nyelviskola-Veszprémi RC 3-0
HPQ-Szeged – Csepel 3-2

Női Extraliga, osztályozó, 1. mérkőzés:
Békéscsabai RSE – BITT-Kaposvári NRC 3-0
A visszavágót vasárnap rendezik.

Síugrás

Vk-verseny, Vikersund
Edzés:
1. Johan Remen Evensen (norvég) 243; 246,5 – új világcsúcs

Sportlövészet

Wroclaw GP
Légpuska:
1. Sidi Péter 699,4 kör

Tenisz

Párizs, női torna, nyolcaddöntő:
Kanepi (észt, 3.)-Arvidsson (svéd) 6:3, 6:4
Petkovic (német, 6.)-Kucova (szlovák) 6:4, 6:2
Kvitova (cseh, 4.)-Zahlavova Strycova (cseh) 6:4, 6:7), 7:6
Dokic (ausztrál)-Petrova (orosz, 5.) 6:4, 7:6
Wickmayer (belga, 7.)-Zakopalova (cseh) 6:1, 6:3
Mattek-Sands (amerikai)-Cohen-Aloro (francia) 7:5, 6:3
A negyeddöntőben:
Kvitova (cseh, 4.)-Wickmayer (belga, 7.) 5:7, 6:3, 7:6
Mattek-Sands (amerikai)-Petkovic (német, 6.) 7:6, 2:6, 6:3
Clijsters (belga, 1.)-Dokic (ausztrál)
Kanepi (észt, 3.)-Cibulkova (szlovák, 8.)


San Jose, férfi torna, nyolcaddöntő:

Verdasco (spanyol, 1.)-Karlovic (horvát) 7:5, 7:5
Isztomin (üzbég, 5.)-Russell (amerikai) 7:6, 7:6
Hewitt (ausztrál, 7.)-Dabul (argentin) 3:6, 7:5, 6:3
Smyczek (amerikai)-Nisikori (japán, 8.) 6:4, 3:6, 6:1
Del Potro (argentin)-Lacko (szlovák) 6:1, 7:6

Costa do Sauipe, férfi torna, negyeddöntő:
Almagro (spanyol, 1.)-Machado (portugál) 6:2, 6:4
Chela (argentin, 5.)-Bellucci (brazil, 3.) 6:1, 6:2
Dolgopolov (ukrán, 4.)-Starace (olasz, 7.) 6:3, 6:4
Mello (brazil)-Andujar (spanyol) 6:1, 6:0
Az elődöntőben:
Dolgopolov-Mello, Almagro-Chela

Vízilabda

Ob I.:
Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP – Groupama-Honvéd 7-11
Bodrogi Bau-Szentesi VK – OSC 3-5
ASI – ZF-Eger 6-12
FTC-Fisher Klíma – TEVA-Vasas-UNIQA 5-11

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.