Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2011. 02. 03. 21:42

A Lotus-Renault-t vezető Robert Kubica érte el a legjobb időt a Forma-1-es csapatok idei első edzésének zárónapján.

Autó-motor

Forma 1-es teszt, Valencia
3. nap:
1. Robert Kubica (lengyel, Renault) 1:13.144
2. Adrian Sutil* (német, Force India) 1:13.201
3. Jenson Button* (brit, McLaren) 1:13.553
4. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:13.936
5. Felipe Massa (brazil, Ferrari) 1:14.017
6. Timo Glock* (német, Virgin) 1:14.207
7. Pastor Maldonado (venezuelai, Williams) 1:14.229
8. Sergio Perez (mexikói, Sauber) 1:14.469
9. Michael Schumacher (német, Mercedes) 1:14.537
10. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:14.801
11. Narain Karthikeyan* (indiai, Hispania) 1:16.535
12. Jarno Trulli (olasz, Lotus) – idő nélkül
*= 2010-es autók

Jégkorong

Divízió III-as női vb, 3. forduló:
Ausztrália-Magyarország 1-0
Az állás: 1. Hollandia 9 pont (25-0), 2. Ausztrália 9 (15-5), 3. Magyarország 6, 4. Szlovénia 3, 4. Horvátország 0 (2-24), 6. Belgium 0 (2-29)

NHL, alapszakasz:

Ottawa Senators-Detroit Red Wings 5-7
Pittsburgh Penguins-NY Islanders 3-0
Montreal Canadiens-Florida Panthers 3-2
Phoenix Coyotes-Vancouver Canucks 0-6
Edmonton Oilers-LA Kings 1-3
Anaheim Ducks-San Jose Sharks 3-4

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Atlanta Hawks-Toronto Raptors 100-87
Cleveland Cavaliers-Indiana Pacers 112-117
New Jersey Nets-Philadelphia 76ers 92-106
Detroit Pistons-Charlotte Bobcats 87-97
NY Knicks-Dallas Mavericks 97-113
Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies 84-102
Oklahoma City Thunder-New Orleans Hornets 104-93
Denver Nuggets-Portland Trailblazers 109-90
Phoenix Suns-Milwaukee Bucks 92-77
Utah Jazz-Houston Rockets 96-97
LA Clippers-Chicago Bulls 88-106

Labdarúgás

Serie A:
Bari-Internazionale 0-3

Röplabda

Férfi Extraliga
Középszakasz, az 1-4. helyért, 3. forduló:
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Dunaferr SE 3-0

Téli Universiade

Alpesi sí
Nők, műlesiklás:

20. Berecz Anna 1:55.94

Műkorcsolya
Jégtánc:
8. Turóczi Dóra, Major Balázs

Tenisz

Fed Kupa
Euro-afrikai zóna, I. csoport, 2. forduló:
Hollandia-Magyarország 3-0
Krajicek-Babos Tímea 6:2, 6:3
Rus-Arn Gréta 6:2, 6:4
Bertens, Hogenkamp – Jani Réka-Luca, Marosi Katalin 2:6, 6:2, 6:2
A csoport másik mérkőzésén:
Románia-Lettország 2-1
Az összecsapásokon két egyes és egy párosmérkőzést bonyolítanak le.

Johannesburg, férfi torna, nyolcaddöntő:

Anderson (dél-afrikai, 4.)-Sela (izraeli) 6:2, 6:4
Mannarino (francia, 6.)-Gremelmayr (német) 6:7, 6:4, 6:4
Beck (szlovák)-Go (japán) 3:6, 7:5, 6:0

Santiago, férfi torna, nyolcaddöntő:

Bellucci (brazil, 3.)-Machado (portugál) 7:5, 1:6, 6:1
Robredo (spanyol, 6.)-Mello (brazil) 6:0, 7:6
Fognini (olasz, 7.)-Ramos-Vinolas (spanyol) 3:6, 7:5, 6:4
Gonzalez (argentin)-Souza (brazil) 4:6, 6:3, 6:1

Zágráb, férfi torna, nyolcaddöntő:
Ljubicic (horvát, 2.)-Brands (német) 6:2, 6:3
Gasquet (francia, 4.)-Clement (francia) – játék nélkül
Bogomolov (amerikai)-Petzschner (német, 7.) 6:1, 6:2
Dodig (horvát)-Marcsenko (ukrán) 6:2, 6:3
A negyeddöntőben:
Cilic (horvát, 1.)-Mayer (német, 5.), Gasquet-Berrer (német, 8.), Bogomolov – Garcia-Lopez (spanyol, 3.), Dodig-Ljubicic

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.