Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2011. 01. 23. 21:21

A házigazda svédek négy góllal legyőzték a horvátokat a férfi kézilabda-világbajnokság óközépdöntős mérkőzésén.

Alpesi sí

Világkupa, Cortina d’Ampezzo
Nők, szuper-óriásműlesiklás:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 1:22.64
2. Maria Riesch (német) 1:22.69
3. Lara Gut (svájci) 1:23.52
A szakági Világkupa állása 4 verseny után:
1. Vonn 380 pont, 2. Maria Riesch (német) 229, 3. Lara Gut (svájci) 205
Az összetett Vk állása 21 verseny után:
1. Riesch 1232, 2. Vonn 1087, 3. Elisabeth Görgl (osztrák) 628

Világkupa, Kitzbühel
Férfiak, lesiklás:
1. Jean-Baptiste Grange (francia) 1:40.93 (52.60 mp, 48.33)
2. Ivica Kostelic (horvát) 1:41.21 (52.20, 49.01)
3. Giuliano Razzoli (olasz) 1:41.62 (52.79, 48.83)
A szakági Vk állása 6 verseny után:
1. Kostelic 433 pont, 2. Marcel Hirscher (osztrák) 326, 3. Grange 282
Kombináció:
1. Kostelic 3:40.84 p (lesiklás: 1:59.63, műlesiklás: 1:41.21)
2. Silvan Zurbriggen (svájci) 3:42.77 (1:59.89, 1:42.88)
3. Romed Baumann (osztrák) 3:47.51 (1:59.54, 1:47.97)
A szakági Vk állása 2 verseny után:
1. Kostelic (horvát) 200, 2. Carlo Janka (svájci) 112, 3. Zurbriggen 98
Az összetett Vk állása 22 verseny után:
1. Kostelic (horvát) 1030, 2. Zurbriggen 629, 3. Aksel Lund Svindal (norvég) 585

Gyorskorcsolya

Rövidpályás ob
Férfiak:
1. Knoch Viktor
2. Burján Csaba
3. Béres Bence
Férfi váltó:
1. PKSE-Főnix-SZKE vegyes csapat
Nők:
1. Heidum Bernadett
2. Lajtos Szandra
3. Kónya Zsófia
Női váltó:
1. SZKE-TDKE-PKSE vegyes csapat

Sprint-vb, Heerenveen
Összetett végeredmény
Férfiak:
1. Li Kju Hjuk (dél-koreai) 139,255 pont
2. Mo Tae Bum (dél-koreai) 139,365
3. Shani Davis (amerikai) 139,600
Nők:
1. Christine Nesbitt (kanadai) 152,220
2. Jenny Wolf (német) 154,755
3. Annette Gerritsen (holland) 154,015

Jégkorong

Osztrák liga:
Sapa Fehérvár-Klagenfurt (osztrák) 6-4

Magyar Kupa, selejtező a négyesért:

Vasas-Újpest 9-2
FTC-Miskolci Jegesmedvék 6-5 – h.u.

NHL, alapszakasz:

Philadelphia Flyers-New Jersey Devils 1-3
Detroit Red Wings-Chicago Blackhawks 1-4
Colorado Avalanche-Boston Bruins 2-6
Pittsburgh Penguins-Carolina Hurricanes 3-2
Atlanta Thrashers-NY Rangers 2-3 – sz.l.
Toronto Maple Leafs-Washington Capitals 1-4
Montreal Canadiens-Anaheim Ducks 3-4 – sz.l.
St. Louis Blues-Columbus Blue Jackets 2-5
Phoenix Coyotes-LA Kings 3-4
Vancouver Canucks-Calgary Flames 3-4 – sz.l.
San Jose Sharks-Minnesota Wild 4-3

Kézilabda

Férfi vb, Svédország
Középdöntő, 2. forduló, II. csoport (Malmö, Lund):
Svédország-Horvátország 29-25
Dánia-Argentína 31-24
Lengyelország-Szerbia 27-26
Az állás: 1. Dánia 8 pont, 2. Svédország 6, 3. Lengyelország 4, 4. Horvátország 3, 5. Argentína 2, 6. Szerbia 1
A 17. helyért:
Szlovákia-Ausztria 39-35
A 19. helyért:
Románia-Tunézia 30-29
A 21. helyért:
Brazília-Chile 28-18
A 23. helyért:
Bahrein-Ausztrália 33-23

Női NB I:

Syma-Vác – Budapest Bank-Békéscsaba 31-32
Alcoa FKC-RightPhone – Szekszárd 36-32

Kosárlabda

Női NB I:
Ceglédi EKK – SEAT Lami Véd Győr 64-87
Nanette FTC-Mediteam Szeged 72-70

NBA, alapszakasz:

New Jersey Nets-Dallas Mavericks 86-87
Charlotte Bobcats-Atlanta Hawks 87-103
Washington Wizards-Boston Celtics 85-83
Philadelphia 76ers-Utah Jazz 96-85
Miami Heat-Toronto Raptors 120-103
Detroit Pistons-Phoenix Suns 75-74
New Orleans Hornets-San Antonio Spurs 96-72
Oklahoma City Thunder-NY Knicks 101-98
Chicago Bulls-Cleveland Cavaliers 92-79
Houston Rockets-Orlando Magic 104-118
Milwaukee-Memphis 81-94
Portland Trailblazers-Indiana Pacers 97-92
LA Clippers-Golden State Warriors 113-109

Labdarúgás

Teremlabdarúgó-bajnokság, Szombathely
A csoport:
Győri ETO-Siófok 4-2
BFC Siófok-REAC 4-2
Győri ETO-REAC 1-0
Az A csoport végeredménye: 1. Győr 6 pont, 2. Siófok 3, 3. REAC 0
B csoport:
Haladás-Pécsi MFC 3-3
Újpest-Pécsi MFC 4-0
Haladás-Újpest 3-0
A B csoport végeredménye: 1. Haladás 4, 2. Újpest 3, 3. Pécs 1
Döntő:
Haladás-Győri ETO 4-2

Hollandia, Eredivisie:

Utrecht-Ajax 3-0
Roda Kerkrade-Excelsior Rotterdam 3-0
Groningen-Twente Enschede 1-2
Venlo-PSV Eindhoven 0-3
Az élcsoport: 1. PSV 44 pont, 2. Twente 43, 3. Ajax 38

Németország, Bundesliga:
Mönchengladbach-Leverkusen 1-3
Hoffenheim-St. Pauli 2-2

Olaszország, Serie A:
Milan-Cesena 2-0
Udinese-Inter 3-1
Bari-Napoli 0-2
Bologna-Lazio 3-1
Chievo-Genoa 0-0
Fiorentina-Lecce 1-1
Sampdoria-Juventus 0-0

Spanyolország, Primera División:
Real Madrid-Mallorca 1-0
Villarreal-Real Sociedad 2-1
Almería-Osasuna 3-2
Getafe-Espanyol 1-3
Gijón-Atlético Madrid 1-0
Zaragoza-Deportivo La Coruna 1-0

Barátságos mérkőzés:

Egyesült Államok-Chile 1-1

Brazília, Paulista bajnokság:
Bragantino-Santo Andre 2-1
Linense-Portuguesa 1-3
Mogi Mirim-Mirassol 0-1
Sao Paulo-Ponte Preta 0-1

Röplabda

Női Extraliga, középszakasz, 4. forduló
Az 1-4. helyért:
TEVA-Gödöllői RC – NRK-Nyíregyháza 3-0
az 5-8. helyért:
Nyíregyházi Főiskola SE-Békéscsabai RSE 0-3

Tenisz

Ausztrál Open, negyeddöntő:
Férfiak:
Federer (svájci, 2.)-Robredo (spanyol) 6:3, 3:6, 6:3, 6:2
Djokovics (szerb, 3.)-Almagro (spanyol, 14.) 6:3, 6:4, 6:0
Berdych (cseh, 6.)-Verdasco (spanyol, 9.) 6:4, 6:2, 6:3
Wawrinka (svájci, 19.)-Roddick (amerikai, 8.) 6:3, 6:4, 6:4

Nők:
Wozniacki (dán, 1.)-Sevastova (lett) 6:3, 6:4
Na (kínai, 9.)-Azarenka (fehérorosz, 8.) 6:3, 6:3

Vízilabda

Női LEN Kupa
Selejtező, Hódmezővásárhely
A Szentes eredményei:
Szentes-West London (brit) 15-3
Szentes-Leiden (holland) 11-8
Szentes – Hanti-Manszijszk (orosz) 12-10
Végeredmény:
1. Hungerit-Metalcom-Szentesi VK 9 pont (negyeddöntős), 2. Leiden 6 (negyeddöntős), 3. Hanti-Manszijszk 3, 4. West London Penguin 0

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

2871252 06/13/2016 US soldiers during a stop of the US armed forces in Riga in the course of the Dragoon Ride II of the Saber Strike-2016 international exercise. Taisija Voroncova/Sputnik
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.