Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2011. 01. 22. 22:51

A HSC Csíkszereda nyerte a magyar-román hokiligát, miután a döntő ötödik mérkőzésén megszerezte a végső sikerhez szükséges negyedik győzelmét is a Dunaújváros ellen. A szombati meccsen 3-1-re győzött a Csíkszereda.


Alpesi sí

Világkupa, Cortina d’Ampezzo, lesiklás:
1. Maria Riesch (német) 1:39,30 p
2. Julia Mancuso (amerikai) 1:40,21
3. Lindsey Vonn (amerikai) 1:40,30

A szakági Vk állása:
1. Vonn 420 pont
2. Riesch 357
3. Mancuso 217

Az összetett Vk állása:
1. Riesch 1152 pont
2. Vonn 987
3. Elisabeth Görgl (osztrák) 592

Vk, Kitzbühel, lesiklás:
1. Didier Cuche (svájci) 1:57,72 p
2. Bode Miller (amerikai) 1:58,70
3. Adrien Theaux (francia) 1:58,90

Az olasz Siegmar Klotz bukott, a karját törte, s helikopterrel szállították kórházba.

A szakági Vk állása:
1. Didier Cuche 279 pont
2. Silvan Zurbriggen (svájci) 270
3. Michael Walchhofer (osztrák) 269

Az összetett Vk állása:
1. Ivica Kostelic (horvát) 850 pont
2. Aksel Lund Svindal (norvég) 585
3. Didier Cuche 573

Jégkorong

Magyar-román hokiliga, döntő, 5. mérkőzés:
HSC Csíkszereda (romániai) – Dab.Docler Dunaújváros 3-1
A párharcot 4-1-re nyerte a Csíkszereda.

A végeredmény:
1. HSC Csíkszereda
2. Dab.Docler
3. Miskolci JJSE
4. Vasas HC
5. FTC-Orangeways
6. SCM Fenestela 68 Brasov
7. Sapa Fehérvár AV19
8. Újpesti TE
9. Steaua Rangers

NHL:
Calgary Flames-Dallas Stars 7-4
Buffalo Sabres-New York Islanders 2-5
Ottawa Senators-Montreal Canadiens 1-7
Florida Panthers-Tampa Bay Lightning 1-2, szétlövéssel

Kézilabda

Vb, középdöntő, I. csoport (Jönköping):
Franciaország-Magyarország 37-24
Németország–Izland 27-24
Spanyolország–Norvégia 32-27
Az állás:
1. Franciaország 5 pont (95-75), 2. Spanyolország 5 (86-79), 3. Izland 4, 4. Németország 2 (74-80), 5. Magyarország 2 (76-92), 6. Norvégia 0

II. csoport (Malmö, Lund):
Svédország-Szerbia 28-24
Horvátország–Argentína 36-18
Dánia-Lengyelország 28-27
Az állás:
1. Dánia 6 pont, 2. Svédország 4, 3. Horvátország 3, 4. Lengyelország 2 (72-75), 5. Argentína 2 (68-82), 6. Szerbia 1

Elnök Kupa
A 13-16. helyért:

Koreai Köztársaság-Algéria 29-24, h.u.
Egyiptom-Japán 34-28
A 17-20. helyért:
Szlovákia-Románia 38-33
Ausztria-Tunézia 26-25
A 21-24. helyért:
Chile-Ausztrália 29-21
Brazília-Bahrein 37-30

Női NB I:
DVSC-Korvex – Győri Audi ETO KC 22-35
Újbuda – Dunaújváros-REK 19-24
Ferencváros-Siófok 36-22
ÉTV-Érd – Veszprém-Barabás 29-29

Kosárlabda

Férfi NB I:
Kaposvári KK – Falco-Szova KC Szombathely 81-96
Soproni KC – MJUS-Fortress Körmend 96-87

Női NB I:
Pécs 2010 – BSE-FCSM 89-32
EAC-Újbuda – ZTE NKK 46-80

NBA:
Boston Celtics-Utah Jazz 110-86
Denver Nuggets-Los Angeles Lakers 97-107
Orlando Magic-Toronto Raptors 112-72
New Jersey Nets-Detroit Pistons 89-74
Washington Wizards-Phoenix Suns 91-109
Atlanta Hawks-New Orleans Hornets 59-100
Memphis Grizzlies-Houston Rockets 115-110
San Antonio Spurs-New York Knicks 101-92
Cleveland Cavaliers-Milwaukee Bucks 88-102
Golden State Warriors-Sacramento Kings 119-112

Labdarúgás

Premier League:
Aston Villa-Manchester City 1-0
Wolverhampton-Liverpool 0-3
Arsenal-Wigan Athletic 3-0
Blackpool-Sunderland 1-2
Everton-West Ham United 2-2
Fulham-Stoke City 2-0
Manchester United-Birmingham 5-0
Newcastle United-Tottenham 1-1

Bundesliga:
1. FC Köln-Werder Bremen 3-0
Bayern München-Kaiserslautern 5-1
Borussia Dortmund-Stuttgart 1-1
Freiburg-Nürnberg 1-1
Hannover-Schalke 0-1
Mainz-Wolfsburg 0-1

Serie A:
Roma-Cagliari 3-0
Palermo-Brescia 1-0
Parma-Catania 2-0

Primera División:
Valencia-Málaga 4-3
Barcelona-Racing Santander 3-0
Sevilla-Levante 4-1

Ázsia-kupa, negyeddöntő:
Koreai Köztársaság-Irán 1-0, h.u.
Ausztrália-Irak 1-0 , h.u.

Röplabda

Férfi extraliga, az 1-4. helyért, 2. forduló:
Dunaferr SE – Vegyész RC-Kazincbarcika 2-3

Férfi közép-európai Liga, alapszakasz, 15. forduló:
Hypo Tirol Innsbruck (osztrák) – Fino-Kaposvár 3-0

Síugrás

Vk, Zakopane:
1. Simon Ammann (svájci) 276,3 pont (135,5 m/129 m)
2. Thomas Morgenstern (osztrák) 268,9 (131,5/125,5)
3. Tom Hilde (norvég) 267,1 (131/130)

A Vk állása:
1. Morgenstern 1348 pont
2. Ammann 903
3. Andreas Kofler (osztrák) 901

Tenisz

Australian Open, Melbourne
3. forduló (a 16 közé jutásért):

Férfi egyes:
Nadal (spanyol, 1.)-Tomic (ausztrál) 6:2, 7:5, 6:3
Melzer (osztrák, 11.)-Bagdatisz (ciprusi, 21.) 6:7 , 6:2, 6:1, 4:3 – feladta
Cilic (horvát, 15.)-Isner (amerikai, 20.) 4:6, 6:2, 6:7, 7:6, 9:7
Söderling (svéd, 4.)-Hernych (cseh) 6:3, 6:1, 6:4
Murray (brit, 5.) – Garcia-Lopez (spanyol, 32.) 6:1, 6:1, 6:2
Ferrer (spanyol, 7.)-Berankis (litván) 6:2, 6:2, 6:1
Raonic (kanadai)-Juzsnij (orosz, 10.) 6:4, 7:5, 4:6, 6:4
Dolgopolov (ukrán)-Tsonga (francia, 13.) 3:6, 6:3, 3:6, 6:1, 6:1

Női egyes:
Kvitova (cseh, 25.)-Stosur (ausztrál, 5.) 7:6, 6:3
Pennetta (olasz, 22.)-Peer (izraeli, 10.) 3:6, 7:6, 6:4
Zvonarjova (orosz, 2.)-Safarova (cseh, 31.) 6:3, 7:6
Clijsters (belga, 3.)-Cornet (francia) 7:6, 6:3
A. Radwanska (lengyel, 12.)-Halep (román) 6:1, 6:2
Makarova (orosz)-Petrova (orosz, 13.) 6:2, 3:6, 8:6
Benesova (cseh)-Pavljucsenkova (orosz, 16.) 6:3, 1:6, 7:5
Suaj (Shuai, kínai)-Morita (japán) 6:1, 3:6, 6:3

Vízilabda

Férfi Ob I:
OSC – TEVA-Vasas-UNIQA 8-15
FTC-Fisher Klíma – ASI 16-10
BVSC-Zugló – Debrecen Fujitsu 10-8
Groupama-Honvéd – UTE 23-2
Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP – Bodrogi Bau-Szentesi VK 20-5

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Closeup portrait of a beautiful redhead woman using smartphone
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.