Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2011. 01. 20. 23:24

A jégkorong MOL Liga döntőjének negyedik mérkőzésén a Csíkszereda 5-2-re nyert Dunaújvárosban, így 3-1-re vezet az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban.

Asztalitenisz

Pro Tour-verseny, Velenje
Férfiak, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Jakab János-Filip Cipin (horvát) 4-0
Nők, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Tóth Krisztina-Gabriela Fehér (szerb) 4-2
Lovas Petra-Jana Noszkova (orosz) 4-3
Szvetlana Ganyina (orosz)-Póta Georgina 4-1
Kim Kjung Ah (dél-koreai)-Madarász Dóra 4-0
Li Jiao (holland)-Ambrus Krisztina 4-0

Jégkorong

MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés:
Dab.Docler Dunaújváros – HSC Csíkszereda (romániai) 2-5
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3-1 a Csíkszereda javára. A következő találkozónak Csíkszereda ad otthont szombaton.

NHL, alapszakasz:

NY Rangers-Toronto Maple Leafs 7-0
Florida Panthers-Columbus Blue Jackets 2-3 – h.u.
Calgary Flames-Minnesota Wild 0-6

Kézilabda

Férfi-vb, Svédország
5. (utolsó) forduló
B csoport (Linköping):

Magyarország-Ausztria 32-30
Izland-Norvégia 29-22
Japán-Brazília 33-32
Végeredmény:
1. Izland 10 pont, 2. MAGYARORSZÁG 8, 3. Norvégia 6, 4. Japán 4, 5. Ausztria 2, 6. Brazília 0

A csoport:
Franciaország-Spanyolország 28-28
Bahrein-Egyiptom 27-26
Németország-Tunézia 36-26
Végeredmény:
1. Franciaország 9 pont (159-106, továbbjutott), 2. Spanyolország 9 (139-110, továbbjutott), 3. Németország 6 (továbbjutott), 4. Tunézia 2, 5. Egyiptom 2, 6. Bahrein 2

C csoport:
Algéria-Ausztrália 27-18
Dánia-Horvátország 34-29
Románia-Szerbia 38-28
Végeredmény:
1. Dánia 10 pont (továbbjutott), 2. Horvátország 7 (továbbjutott), 3. Szerbia 5 (továbbjutott), 4. Algéria 4, 5. Románia 4, 6. Ausztrália 0

D csoport (Göteborg):
Dél-Korea – Szlovákia 31-26
Argentína-Chile 35-25
Svédország-Lengyelország 24-21
Végeredmény:
1. Svédország 8 pont (továbbjutott), 2. Lengyelország 8 (továbbjutott), 3. Argentína 7 (továbbjutott), 4. Koreai Köztársaság 5, 5. Szlovákia 1, 6. Chile 1

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Cleveland Cavaliers-Phoenix Suns 98-106
New Jersey Nets-Utah Jazz 103-95
Orlando Magic-Philadelphia 76ers 99-98 – h.u.
Boston Celtics-Detroit Pistons 86-82
New Orleans Hornets-Memphis Grizzlies 103-102 – h u.
Milwaukee Bucks-Washington Wizards 100-87
Houston Rockets-NY Knicks 104-89
San Antonio Spurs-Toronto Raptors 104-95
Dallas Mavericks-LA Lakers 109-100
Denver Nuggets-Oklahoma City thunder 112-107
Sacramento Kings-Portland Trailblazers 90-94 – h u.
Golden State Warriors-Indiana Pacers 110-108
LA Clippers-Minnesota Timberwolves 126-111

Labdarúgás

Spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Atlético Madrid-Real Madrid 0-1
Továbbjutott: a Real Madrid 4-1-es összesítéssel.

Olasz Kupa, nyolcaddöntő:
Milan-Bari 3-0

Brazília, Paulista bajnokság:
Ponte Preta-Mogi Mirim 0-2
Portuguesa-Oeste FC 1-0
Santo Andre-Linense 1-1
Santos-Mirassol 3-0
Sao Caetano-Americana 0-1
Bragantino-Corinthians 1-1
Sao Paulo-Sao Bernardo 3-0

Tenisz

Ausztrál Open, 2. forduló
Férfiak:
Nadal (spanyol, 1.)-Sweeting (amerikai) 6:2, 6:1, 6:1
Söderling (svéd, 4.)-Muller (luxemburgi) 6:3, 7:6, 6:1
Murray (brit, 5.)-Marcsenko (ukrán) 6:1, 6:3, 6:3
Ferrer (spanyol, 7.)-Russell (amerikai) 6:0, 6:1, 7:5
Juzsnij (orosz, 10.)-Kavcic (szlovén) 6:3, 6:1, 5:7, 4:6, 6:1
Melzer (osztrák, 11.)-Riba (spanyol) 6:2, 6:4, 6:2
Tsonga (francia, 13.)-Seppi (olasz) 6:3, 7:6, 7:6
Cilic (horvát, 15.)-Giraldo (kolumbiai) 6:3, 7:6, 6:1
Isner (amerikai, 20.)-Stepanek (cseh) 4:6, 6:4, 6:2, 6:1
Bagdatisz (ciprusi, 21.)-Del Potro (argentin) 6:1, 6:3, 4:6, 6:3
Raonic (kanadai)-Llodra (francia, 22.) 7:6, 6:3, 7:6
Tomic (ausztrál)-Lopez (spanyol, 31.) 7:6, 7:6, 6:3
Berankis (litván)-Nalbandian (argentin, 27.) 6:1, 6:0, 2:0 – fa.
Hernych (cseh)-Bellucci (brazil, 30.) 6:2, 6:7, 6:4, 6:7, 8:6
Garcia-Lopez (spanyol, 32.)-Schwank (argentin) 6:4, 7:6, 6:1
Dolgopolov (ukrán)-Becker (német) 6:3, 6:0, 3:6, 7:6
Nők:
Zvonarjova (orosz, 2.)-Jovanovszki (szerb) 2:6, 6:3, 6:1
Clijsters (belga, 3.)-Suarez (spanyol) 6:1, 6:3
Stosur (ausztrál, 5.)-Dusevina (orosz) 6:3, 6:2
Suaj (kínai)-Jankovics (szerb, 7.) 7:6, 6:3
Peer (izraeli, 10.)-Cirstea (román) 6:3, 6:2
A. Radwanska (lengyel, 12.)-Martic (horvát) 6:3, 6:4
Petrova (orosz, 13.)-Molik (ausztrál) 6:4, 6:1
Pavljucsenkova (orosz, 16.)-Barrois (német) 6:2, 6:2
Benesova (cseh)-Kirilenko (orosz, 18.) 6:3, 6:1
Pennetta (olasz, 22.)-Domínguez (spanyol) 6:2, 6:2
Halep (román)-Klejbanova (orosz, 24.) 6:4, 7:6
Kvitova (cseh, 25.)-Csakvetadze (orosz) 6:3, 6:4
Cornet (francia)-Martínez (spanyol, 26.) 7:5, 6:1
Safarova (cseh, 31.)-Zakopalova (cseh) 6:3, 6:7, 7:5
Morita (japán)-Garcia (francia) 6:4, 6:4
Makarova (orosz)-Curenko (ukrán) 7:6, 6:1

Vízilabda

Férfi ob I:
PVSK-Fűszért – ZF-Eger 9-13

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.