Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2011. 01. 06. 20:11

A jövő héten kezdődő világbajnokságra készülő férfi kézilabda-válogatott 31-24-re nyert a cseh csapat ellen a lengyelországi Újévi Kupa nyitómérkőzésén.

Alpesi sí

Vk, Zágráb
Férfi műlesiklás:
1. André Myhrer (svéd) 1:52.74 p (56.54 mp/56.20 mp)
2. Ivica Kostelic (horvát) 1:52.84 (56.30/56.54)
3. Mattias Hargin (svéd) 1:53.10 (58.06/55.04)

A szakági Vk állása 3 verseny után:

1. Myhrer 189 pont, 2. Kostelic 153, 3. Jean-Baptiste Grange (francia) 122

Az összetett Vk állása 13 verseny után:

1. Michael Walchhofer (osztrák) 409, 2. Silvan Zurbriggen
(svájci) 395, 3. Ted Ligety (amerikai) 376

Dakar

5. szakasz, Calama-Iquique (423 km):
Autósok:
1. Peterhansel (francia, BMW) 4:33:19 ó
2. Nasszer al-Attijah (katari, Volkswagen) 1:24 perc hátrány
3. Carlos Sainz (spanyol, Volkswagen) 3:15 p h.

Összetett:
1. Sainz, Cruz 15:45:48 ó
2. Peterhansel, Cottret 2:26 p h.
3. al-Attijah, Gottschalk 2:33 p h.

Motorosok:
1. Paulo Goncalves (portugál, BMW) 5:12:23 ó
2. Francisco Lopez (chieli, Aprilia) 2:18 perc hátrány
3. Frans Verhoeven (holland, BMW) 2:19 p h.

Összetett:
1. Marc Coma (spanyol, KTM) 16:59:33
2. Cyril Despres (francia, KTM) 10:14 perc hátrány
3. Lopez 18:32 p h.

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Pittsburgh Penguins-Tampa Bay Lightning 8-1
NY Rangers-Carolina Hurricanes 2-1 – h.u.
Florida Panthers-Atlanta Thrashers 2-3
Chicago Blackhawks-Dallas Stars 2-4
Vancouver Canucks-Calgary Flames 3-1
Anaheim Ducks-Nashville Predators 1-4

Kézilabda

Gdynia, Újévi Kupa, 1. forduló:
Magyarország-Csehország 31-24

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Cleveland Cavaliers-Toronto Raptors 105-120
New Jersey Nets-Chicago Bulls 96-94
Orlando Magic-Milwaukee Bucks 97-87
Philadelphia 76ers-Washington Wizards 109-97
Boston Celtics-San Antonio Spurs 105-103
New Orleans Hornets-Golden State Warriors 103-110
Minnesota Timberwolves-Charlotte Bobcats 105-108 – h.u.
Houston Rockets-Portland Trailblazers 100-103
Utah Jazz-Atlanta Hawks 87-110
LA Clippers-Denver Nuggets 93-106
Phoenix Suns-LA Lakers 95-99

Labdarúgás

Olaszország, Serie A:
Internazionale-Napoli 3-1
Juventus-Parma 1-4
Roma-Catania 4-2
Bologna-Fiorentina 1-1
Brescia-Cesena 1-2
Cagliari-Milan 0-1
Genoa-Lazio 0-0
Lecce-Bari 0-1
Palermo-Sampdoria 3-0
Udinese-Chievo 2-0

Spanyolország, Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó:

Levante-Real Madrid 2-0
Továbbjutott: a Real Madrid, 8-2-es összesítéssel.

Espanyol-Atlético Madrid 1-1
Tj: az Atlético Madrid 2-1-es összesítéssel.

Villarreal-Valencia 4-2
Tj: a Villarreal 4-2-es összesítéssel.

Real Mallorca-Almería 3-4
Tj: az Almería, kettős győzelemmel, 8-6-os összesítéssel.

Röplabda

Ifjúsági Eb-selejtezők
Fiúk, A-csoport, Harkiv (Ukrajna), 2. játéknap:
Magyarország–Litvánia 3-1

Leányok, E-csoport, Kanal (Szlovénia), 2. játéknap:
Magyarország–Dánia 3-0

Síugrás

Négysáncverseny, Bischofshofen:
1. Tom Hilde (norvég) 278,7 pont (138 m/132 m)
2. Thomas Morgenstern (osztrák) 277,1 (136/135)
3. Andreas Kofler (osztrák) 275,3 (131,5/139,5)

Az 59. Négysáncverseny végeredménye:

1. Morgenstern 958,8 pont
2. Simon Ammann (svájci) 928,4
3. Hilde 895,0

A Vk állása 11 verseny után:

1. Morgenstern 903 pont, 2. Kofler 621, 3. Ammann 561

Tenisz

Hopman Kupa, Perth
A csoport, 3. forduló:
Belgium-Szerbia 2-1
Justine Henin-Ana Ivanovics 6:4, 6:3
Ruben Bemelmans-Novak Djokovics 3:6, 2:6
Ivanovics, Djokovics – Henin, Bemelmans 6:3, 4:6, 4-10 – döntő rövidítés

Ausztrália-Kazahsztán 3-0
Lleyton Hewitt-Andrej Golubjov 6:3, 6:3
Alicia Molik-Seszil Karatancseva 6:3, 6:2
Molik, Hewitt – Karatancseva, Golubjov 8-7 – egyjátszmás mérkőzésen
Végeredmény: 1. Szerbia 2 győzelem (7-2), 2. Belgium 2 (6-3), 3. Ausztrália 2 (5-4), 4. Kazahsztán 0
Szerbia jutott a döntőbe.

Doha, férfi torna, negyeddöntő:

Nadal (spanyol, 1.)-Gulbis (lett, 5.) 7:6, 6:3
Federer (svájci, 2.)-Troicki (szerb, 6.) 6:2, 6:2
Tsonga (francia, 3.)-Garcia-Lopez (spanyol, 7.) 7:6, 7:6

Auckland, női torna, negyeddöntő:

Arn Gréta-Sarapova (orosz, 1.) 6:2, 7:5
Wickmayer (belga, 2.)-Halep (román) 6:0, 6:2
Görges (német, 4.)-K. Bondarenko (ukrán) 5:7, 6:2, 6:2
Suaj (kínai)-Watson (brit) 6:4, 7:5
Az elődöntő párosítása:
Arn-Görges, Wickmayer-Suaj

Brisbane, férfi torna, negyeddöntő:
Roddick (amerikai, 2.)-Bagdatisz (ciprusi, 5.) 6:2, 6:3
Anderson (dél-afrikai)-Giraldo (kolumbiai) 2:6, 6:3, 6:4
Nyolcaddöntő:
Söderling (svéd, 1.)-Berrer (német) 6:3, 7:6
Ebden (ausztrál)-Isztomin (üzbég, 8.) 6:4, 6:4

Brisbane, női torna, negyeddöntő:
Bartoli (francia, 4.)-Zahlavova Strycova (cseh) 6:2, 6:1
Pavljucsenkova (orosz, 5.)-Safarova (cseh) 6:2, 6:7, 6:3
Petkovic (német)-Groth (ausztrál) 6:3, 6:4
Kvitova (cseh)-Cibulkova (szlovák) 6:0, 6:4

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.