Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 12. 16. 23:42

Csak döntetlent ért el a Leverkusen vendégeként, így kiesett az Európa Ligából a címvédő spanyol Atlético Madrid.

Jégkorong

Jesenicei hokitorna
1. forduló:
Szlovénia-Magyarország 2-0
Norvégia-Ausztria 5-2

NHL, alapszakasz:

Washington Capitals-Anaheim Ducks 1-2 – h.u.
New Jersey Devils-Phoenix Coyotes 3-0
Pittsburgh Penguins-NY Rangers 1-4
Buffalo Sabres-Boston Bruins 3-2
Florida Panthers-Carolina Hurricanes 3-4
Montreal Canadiens-Philadelphia Flyers 3-5
Detroit Red Wings-St. Louis Blues 5-2
Tampa Bay Lightning-Atlanta Thrashers 2-1 – sz.l.
Nashville Predators-San Jose Sharks 3-2
Chicago Blackhawks-Colorado Avalanche 3-4
Vancouver Canucks-Columbus Blue Jackets 3-2 – h.u.

Kézilabda

Női Eb
Középdöntő, 3. forduló
I-es csoport (Herning):
Oroszország-Románia 35-20
Horvátország-Spanyolország 23-22
Montenegró-Dánia 30-29

Barátság Kupa:
Tatran Presov (szlovák)-Orosháza 39-27

Kosárlabda

Női Európa Kupa
A legjobb 32 között, 1. mérkőzések:
Szeviép-Szeged – Nantes (francia) 59-84
Waver (belga) – Seat Lami-Véd Győr 59-66

Női NB I:

Nanette FTC – BEAC-Újbuda 70-45
ZTE NKK-Szolnoki NKK 78-50

NBA, alapszakasz:

Indiana Pacers-LA Lakers 94-109
Philadelphia 76ers-LA Clippers 105-91
NY Knicks-Boston Celtics 116-118
Toronto Raptors-Chicago Bulls 93-110
Miami Heat-Cleveland Cavaliers 101-95
Memphis Grizzlies-Charlotte Bobcats 113-80
New Orleans Hornets-Sacramento Kings 94-91
Oklahoma City Thunder-Houston Rockets 117-105
San Antonio Spurs-Milwaukee Bucks 92-90
Phoenix Suns-Minnesota Timberwolves 128-122
Dallas Mavericks-Portland Trailblazers 103-98

Labdarúgás

Európa Liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló:
I csoport:
DVSC-Sampdoria (olasz) 2-0
PSV Eindhoven (holland)-Metaliszt (ukrán) 0-0
Végeredmény: 1. PSV 14 pont (10-3), 2. Metaliszt 11 (9-4), 3. Sampdoria 5 (4-7), 4. DVSC 3 (4-13)
A csoport:
Salzburg (osztrák)-Lech Poznan (lengyel) 0-1
Juventus (olasz)-Manchester City (angol) 1-1
Végeredmény: 1. Man. City 11 (11-6), 2. Lech 11 (11-8), 3. Juventus 6, 4. Salzburg 2
B csoport:
Arisz (görög)-Rosenborg (norvég) 2-0
Leverkusen (német)-Atlético (spanyol) 1-1
Végeredmény:1. Leverkusen 12, 2. Arisz Szaloniki 10, 3. Atlético 8, 4. Rosenborg 3
C csoport:
Lille (francia)-Gent (belga) 3-0
Levszki Szófia (bolgár)-Sporting (portugál) 1-0
Végeredmény: 1. Sporting 12, 2. Lille 8, 3. Gent 7 (8-13), 4. Levszki 7 (6-11)
G csoport:
Anderlecht (belga)-Hajduk (horvát) 2-0
AEK (görög)-Zenit (orosz) 0-3
Végeredmény: 1. Zenit 18, 2. Anderlecht 7 (8-8), 3. AEK 7 (9-13), 4. Hajduk 3
H csoport:
Stuttgart (német)-Odense (dán) 5-1
Getafe (spanyol)-Young Boys (svájci) 1-0
Végeredmény: 1. Stuttgart 15, 2. Young Boys 9, 3. Getafe 7, 4. Odense 4

Röplabda

Női Extraliga:
Békéscsabai RSE – BSE-FCSM 1-3

Úszás

Rövidpályás vb, Dubaj
Férfiak
400 m vegyes, elődöntő:
1. Ryan Lochte (amerikai) 4:01.76
…5. Verrasztó Dávid 4:04.11
…6. Cseh László 4:04.44
Döntő:
1. Ryan Lochte 3:55.50 – új világcsúcs
…4. Verrasztó Dávid 4:02.73
…6. Cseh László 4:04.93

100m mell, döntő:
1. Cameron Van Der Burgh (dél-afrikai) 56.80
…6.: Gyurta Dániel 58.16

Nők
100m vegyes, elődöntő:
1. Ariana Kukors (amerikai) 59.14
2. Verrasztó Evelyn 1:00.01
50m pillangó:
23. Dara Eszter 26.81
Dara Eszter kiesett.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.