Élet-Stílus

Keddi eredmények

admin
admin

2010. 12. 14. 20:56

Az alapszakasz után sereghajtó Újpest 6-5-re győzött a Steaua vendégeként a magyar-román jégkorongbajnokság, a MOL Liga negyeddöntőbe jutásért zajló párharcának első összecsapásán.

Jégkorong

MOL Liga, a negyeddöntőért, 1. mérkőzés:
Steaua Rangers (román)-Újpest 5-6
A második összecsapásra szerdán 14 órától, szintén Bukarestben kerül sor.

NHL, alapszakasz:

Detroit Red Wings-LA Kings 0-5
Ottawa Senators-Atlanta Thrashers 3-4 – h.u.
Nashville Predators-NY Islanders 5-0
Colorado Avalanche-Chicago Blackhawks 7-5
Calgary Flames-Columbus Blue Jackets 3-2 – h.u.
San Jose Sharks-Dallas Stars 2-3 – sz.l.

Kézilabda

Női Európa-bajnokság
Középdöntő, 2. forduló:
I-es csoport (Herning):
Dánia-Horvátország 31-19
Spanyolország-Oroszország 30-22
Románia-Montenegró 23-21

Az állás:
1. Dánia 8 pont – továbbjutott
2. Románia 6 – továbbjutott
3. Montenegró 4
4. Spanyolország 2 (95-96)
5. Oroszország 2 (94-104)
6. Horvátország 2 (94-120)

II. csoport (Lillehammer):
Norvégia-Ukrajna 32-19
Franciaország-Svédország 22-21
Hollandia-Magyarország 27-19

Az állás:
1. Norvégia 6 pont (118-78)
2. Svédország 6 (103-84)
3. Hollandia 4 (91-80)
4. Franciaország 4 (85-96)
5. Magyarország 4 (79-104)
6. Ukrajna 0

Kosárlabda

Férfi Eurochallenge
A csoport, 5. forduló:
Novgorod (orosz)-Szolnoki Olaj 76-62

NBA, alapszakasz:

Miami Heat-New Orleans Hornets 96-84
Chicago Bulls-Indiana Pacers 92-73
Memphis Grizzlies-Portland Trailblazers 86-73
Dallas Mavericks-Milwaukee Bucks 99-103
Utah Jazz-Golden State Warriors 108-95

Labdarúgás

Argentína, Apertura:
Huracán-Independiente 1-0
Lanús-River Plate 1-4
Boca Juniors-Gimnasia La Plata 1-1
Tigre-Argentinos Juniors 1-1
Olimpo-Quilmes 0-1

Vívás

Vívó OB
Férfiak (12 csapat)
Elődöntő:
Csata I.-UTE I. 45-33
MTK I.-Törekvés I. 45-27
A 3. helyért:
UTE I.-Törekvés I. 45-37
Döntő:
MTK I.-Csata I. 45-33
Végeredmény: 1. MTK I. (Gátai Róbert, Mazza Lorenzo, Széki Bence, Szerémi András), 2. Csata I. (Berjozkin Anton, Szabados Gábor, Szabados Kristóf, Steiner Dániel), 3. UTE I.(Bíró Péter, Csák Attila, Györgyi Antal, Sajó Dániel)

Nők (6)
Elődöntő:
BHSE-UTE 45-21
Törekvés-MTK I. 45-24
A 3. helyért:
UTE-MTK I. 39-31
Döntő:
BHSE-Törekvés 45-34
Végeredmény: 1. BHSE (Berta Adrienn, Knapek Edina, Varga Gabriella, Varga Katalin), 2. Törekvés (Batár Borbála, Faragó Fruzsina, Mohamed Aida, Varga Zsófia), 3. UTE (Bíró Fanni, Kreiss Fanny, Tóth Anna, Gólya Fruzsina)

Vízilabda

Férfi OB I:
Szolnoki Főiskola – Szeged-Beton VE 6-7

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

2871252 06/13/2016 US soldiers during a stop of the US armed forces in Riga in the course of the Dragoon Ride II of the Saber Strike-2016 international exercise. Taisija Voroncova/Sputnik
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.