Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 10. 28. 21:11

Győzelemmel kezdett az Európa Kupában a Győr női kosárlabdacsapata, amely hazai környezetben három ponttal nyert a francia Nantes ellen.

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
San Jose Sharks-New Jersey Devils 5-2
NY Rangers-Atlanta Thrashers 4-6
Chicago Blackhawks-LA Kings 3-1
Montreal Canadiens-New York Islanders 5-3
Carolina Hurricanes-Washington Capitals 0-3
Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins 5-3

Kézilabda

Férfi Eb-selejtező:
Magyarország – Bosznia-Hercegovina 26-17

Kosárlabda

Női Euroliga, 1. forduló
A csoport:
Pécs-Riga (lett) 66-60
B csoport:
Gdynia (lengyel)-Euroleasing Sopron 67-82

Női Európa Kupa, H csoport, 1. forduló:
Seat Lami-Véd Győr – Nantes (francia) 64–61

L csoport, 1. forduló:
Sint-Katelijne-Waver (belga) – Szeviép-Szeged 71-64

Férfi NB I:

Factum Sport Debrecen – Falco-Szova KC Szombathely 81-90

NBA, alapszakasz:

Denver Nuggets-Utah Jazz 110-88
Philadelphia 76ers-Miami Heat 87-97
Memphis Grizzlies-Atlanta Hawks 104-119
New Jersey Nets-Detroit Pistons 101-98
Toronto Raptors-NY Knicks 93-98
San Antonio Spurs-Indiana Pacers 122-109
Cleveland Cavaliers-Boston Celtics 95-87
Dallas Mavericks-Charlotte Bobcats 101-86
LA Clippers-Portland TrailBlazers 88-98
New Orleans Hornets-Milwaukee Bucks 95-91
Oklahoma City Thunder-Chicago Bulls 106-95
Golden State Warriors-Houston Rockets 132-128
Minnesota Timberwolves-Sacramento Kings 116-117

Labdarúgás

Copa Sudamericana:
Atletico Mineiro (brazil)-Palmeiras (brazil)1-1
Goias (brazil)-Avai FC (brazil)2-2

Brazília, Campeonato Brasileiro:
Flamengo-Corinthians 1-1

Sportlövészet

Vk-verseny, München
Férfi kisöbű sportpuska, összetett, 3×40 lövés:
1. Artyom Hadzsibekov (orosz) 1278,7 kör (1181 kör)
2. SIDI PÉTER 1271,8 (1174)
3. Niccolo Campriani (olasz) 1271,6 (1174)

Tenisz

WTA-vb, Doha
Bordó csoport:
Gyementyjeva (orosz, 7.)-Stosur (ausztrál, 5.) 4:6, 6:4, 7:6
Wozniacki (dán, 1.)-Schiavone (olasz, 4.) 3:6, 6:1, 6:1

Az állás:
1. (és már továbbjutott) Stosur 2 győzelem/1 vereség (5-2)
2. (és már továbbjutott) Wozniacki 2/1 (4-3),
3. Gyementyjeva 1/1
4. Schiavone 0/2

Bécs, férfi torna, nyolcaddöntő:

Almagro (spanyol, 3.)-Giraldo (kolumbiai) 7:6, 6:7, 6:3
Chela (argentin, 8.)-Zemlja (szlovén) 2:6, 7:6, 6:3
Berrer (német)-Cuevas (uruguayi) 5:7, 6:3, 6:3
Haider-Maurer (osztrák)-Seppi (olasz) 6:3, 6:7, 7:6

Montpellier, férfi torna, nyolcaddöntő:
Monfils (francia, 3.)-Darcis (belga) 6:4, 6:4
Ljubicic (horvát, 4.)-Dent (amerikai) 7:5, 6:4
Montanes (spanyol, 6.)-Llodra (francia) 6:4, 7:6
Simon (francia)-Nalbandian (argentin, 8.) 3:6, 7:6, 7:5

Szentpétervár, férfi torna, nyolcaddöntő:

Juzsnyij (orosz, 1.)-Donszkoj (orosz) 3:6, 6:3, 6:2
Turszunov (orosz)-Lu (tajvani, 4.) 6:1, 6:4
Hanescu (román, 8.)-Ram (amerikai) 7:6, 3:6, 6:3
Dolgopolov (ukrán)-Schüttler (német) 6:4, 6:2
Marcsenko (ukrán)-Kravcsuk (orosz) 6:4, 6:4
Becker (német)-Mathieu (francia) 6:4, 6:2
A negyeddöntőben:
Juzsnyij-Hanescu, Turszunov-Dolgopolov, Kukuskin (kazah)-Tipszarevics (szerb, 3.), Marcsenko-Becker

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.