Élet-Stílus

Szerdai eredmények

admin
admin

2010. 10. 27. 21:10

A Ferencváros ötgólos sikert aratott Rákospalotán a Magyar Kupa 4. fordulójában.

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Dallas Stars-Anaheim Ducks 2-5
Toronto Maple Leafs-Florida Panthers 3-1
Ottawa Senators-Phoenix Coyotes 5-2
Philadelphia Flyers-Buffalo Sabres 6-3
Calgary Flames-Edmonton Oilers 5-4, szétlövéssel
Vancouver Canucks-Colorado Avalanche 4-3, h.u.

Kézilabda

Férfi Eb-selejtező, I., “magyar” csoport, 1. forduló:
Macedónia-Észtország 30-25

Női NB I:
Érd-Győri ETO KC 24-25

Kosárlabda

Női NB I:
FTC-ZTE NKK 81-71

NBA, alapszakasz:

Boston Celtics-Miami Heat 88-80
Portland Trailblazers-Phoenix Suns 106-92
Los Angeles Lakers-Houston Rockets 112-110

Labdarúgás

U19-es Eb-selejtező, Tatabánya
2. forduló:
Magyarország-Finnország 1-0
Moldova-Lengyelország 0-0
Az állás:
1. Lengyelország 4 pont (2-0), 2. Moldova 4 (1-0), 3. MAGYARORSZÁG 3, 4. Finnország 0

Magyar Kupa, 4. forduló:

REAC (II. osztályú)-Ferencváros 0-5
Nagyecsed (III.)-DVSC 1-1 – 11-esekkel 7-8
Gyirmót (II.)-Pápa 1-1 – 11-esekkel 2-3
Lipót (III.)-Haladás 2-5
BKV Előre (II.)-Siófok 1-2
Bőcs (II.)-Újpest 1-5
Tisza Volán (III.)-Vasas 1-3
Tiszakanyar (III.) – Kecskemét 0-3
Tiszabecs (megye I.)-Eger (III.) 1-3
Pécs (II.)-Paks 0-1

Anglia, Ligakupa:
Aston Villa-Burnley 2-1 – h.u.
Newcastle-Arsenal 0-4
West Ham-Stoke City 3-1 –h.u.

Franciaország, Coupe De La Ligue:
Guingamp-Marseille 0-1
Lille-Caen 4-1
Auxerre-Bastia 4-0
Lyon-Paris S.G. 1-2 – h.u.

Hollandia, Eredivisie:
Groningen-Den Haag 3-1
Ajax-Heerenveen 3-1
De Graafschap-AZ Alkmaar 2-1
Willem II- Twente 1-3
Feyenoord-Venlo 3-0
Vitesse-PSV Eindhoven 0-2
Utrecht-Excelsior Rotterdam 2-0

Németország, DFB Pokal:
Aachen-Mainz 2-1
Frankfurt-Hamburger SV 5-2
Hallescher-Duisburg 0-3
Hoffenheim-Ingolstadt 1-0
Chemnitzer-Stuttgart 1-3 – h.u.
Elversberg-Nürnberg 0-3
Offenbach-Dortmund 0-0, 11-esekkel 4-2
Mönchengladbach-Leverkusen 1-1, 11-esekkel 5-4

Olaszország, Coppa Italia:
Frosinone-Reggina 2-4 – h.u.
Udinese-Padova 4-0
Vicenza-Ascoli 1-0
Atalanta-Livorno 0-1
Cesena -Novara 1-3 – h.u.
Bologna-Modena 3-2
Brescia-Cittadella 1-0
Cagliari-Piacenza 3-0
Crotone-Albinoleffe 0-1
Catania-Varese 4-3 – h.u.
Lecce-Siena 3-2
Lazio-Portogruaro 3-0

Spanyolország, Copa Del Rey:
Logrones-Valencia 0-3
Real Union-Sevilla 0-4
Cordoba-Santander 2-0
Hercules-Malaga 0-0
Mallorca-Gijon 3-1
Poli Ejido-Villarreal 1-1
Portugalete-Getafe 1-1
Valladolid-Espanyol 0-2
Xerez-Levante 2-3
Betis-Zaragoza 0-1
Universidad-Atlético Madrid 0-5

Tenisz

WTA-vb, Doha
Fehér csoport:
Zvonarjova (orosz, 2.)-Azarenka (fehérorosz, 8.) 7:6, 6:4
Clijsters (belga, 3.)-Jankovics (szerb, 6.) 6:2, 6:3
Bordó csoport:
Stosur (ausztrál, 5.)-Wozniacki (dán, 1.) 6:4, 6:3
Az állás: 1. Stosur 2 győzelem/0 vereség, 2. Wozniacki 1/1, 3. Schiavone (olasz, 4.) 0/1 és Gyementyjeva (orosz, 7.) 0/1

Bécs, férfi torna, nyolcaddöntő:
Kohlschreiber (német, 7.)-Kamke (német) 6:4, 3:6, 6:1

Szentpétervár, férfi torna, 1. forduló:
Juzsnij (orosz, 1.)-Brands (német) 6:4, 6:1
Becker (német)-Sztahovszki (ukrán, 2.) 6:4, 5:7, 6:4
Lu (tajvani, 4.)-Starace (olasz) 6:2, 6:2
Schüttler (német)-Troicki (szerb, 5.) 6:3, 4:6, 6:3
Dolgopolov (ukrán)-Fognini (olasz) 7:6, 6:4
Nyolcaddöntő:
Kukuskin (kazah)-Gabasvili (orosz) 6:3, 6:4

Montpellier, férfi torna, 1. forduló:
Nieminen (finn)-Serra (francia) 6:7, 7:5, 6:1
Simon (francia)-Mahut (francia) 6:4, 6:4
Nyolcaddöntő:
Isner (amerikai, 5.)-Mannarino (francia) 7:6, 6:7, 6:3

Vízilabda

Férfi OB I:
Szolnoki Főiskola-BVSC-Zugló 12-6

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.