Volt barátnőjével verekedett össze a neves futballista

Korábbi barátnőjével keveredett verekedésbe Claude Makelele korábbi 71-szeres válogatott francia labdarúgó.

A volt barátnő, egy 35 éves brit hölgy csütörtökre virradó éjszaka „tört be” a korábbi válogatott labdarúgó Párizs külvárosában, La Celle-Saint-Cloudban található házába.

A veszekedés dulakodássá fajult, a nő állítólag megkarmolta Makelelét, aki nem hagyta magát, majd az ütésváltások után mind a ketten feljelentést tettek a rendőrségen.

A verekedésben a nő állítólag állkapocssérüléseket szenvedett – a helyi rendőrség tájékoztatása szerint orvosi ellátásra szorult, és több napra munkaképtelenné vált.

A 37 éves Claude Makelele jelenleg a francia élvonalban szereplő Paris Saint-Germain játékosa, de korábban éveket húzott le a Real Madridban és a Chelsea-ben, míg a francia válogatottban 71 alkalommal szerepelt. A Reallal egyebek mellett Bajnokok Ligáját is nyert, Chelsea-játékosként pedig kétszeres bajnok és egyszeres FA-kupa-győztes.