Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 09. 25. 20:51

Az AC Milan hazai pályán 1-0-ra nyert a Genoa ellen a Serie A 5. fordulójában. A vendégeknél Rudolf Gergely a 83. percben lépett a pályára, a meccs egyetlen találatát pedig Zlatan Ibrahimovic szerezte a szünet után egy pazar emeléssel.

Asztalitenisz

Vk, Kuala Lumpur, női egyes, III. csoport:
Tóth Krisztina-Beh Lee Wei (malajziai) 4-0
Fukuhara Aj (japán)-Tóth Krisztina 4-0
A csoport végeredménye: 1. Kim, 2. Fukuhara, 3. Tóth, 4. Beh

Forma-1

Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:48.028 – 15 kör
2. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) +0.622 – 16
3. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +0.972 – 12
4. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +0.995 – 18
5. Nico Rosberg (német, Mercedes) +1.028 – 17
6. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +1.184 – 13
7. Nico Hülkenberg (német, Williams) +1.276 – 17
8. Robert Kubica (lengyel, Renault) +1.492 – 16
9. Adrian Sutil (német, Force India) +1.888 – 16
10. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +1.921 – 16
11. Vitalij Petrov (orosz, Renault) +2.012 – 15
12. Rubens Barrichello (brazil, Williams) +2.025 – 16
13. Jenson Button (brit, McLaren) +2.032 – 12
14. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +2.039 – 16
15. Michael Schumacher (német, Mercedes) +2.039 – 14
16. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) +2.840 – 16
17. Nick Heidfeld (német, BMW) +2.988 – 15
18. Kobajasi Kamui (japán, BMW) +2.999 – 17
19. Timo Glock (német, Virgin) +4.312 – 14
20. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) +5.118 – 15
21. Lucas di Grassi (brazil, Virgin) +5.269 – 15
22. Jarno Trulli (olasz, Lotus) +5.653 – 17
23. Christian Klien (osztrák, Hispania) +6.798 – 16
24. Bruno Senna (brazil, Hispania) +7.339 – 16

Időmérő (a Q3 időeredményei):
1. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) 1:45.390
2. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:45.457
3. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:45.571
4. Jenson Button (brit, McLaren) 1:45.944
5. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:45.977
6. Rubens Barrichello (brazil, Williams) 1:46.236
7. Nico Rosberg (német, Mercedes) 1:46.443
8. Robert Kubica (lengyel, Renault) 1:46.593
9. Michael Schumacher (német, Mercedes) 1:46.702
10. Kobajasi Kamui (japán, BMW) 1:47.884

A második szakasz kiesői (a Q2 időeredményei):
11. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) 1:47.666
12. Nico Hülkenberg (német, Williams) 1:47.674
13. Vitalij Petrov (orosz, Renault) 1:48.165
14. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:48.502
15. Nick Heidfeld (német, BMW) 1:48.557
16. Adrian Sutil (német, Force India) 1:48.899
17. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) 1:48.961

Az első szakasz kiesői (a Q1 eredményei):
18. Timo Glock (német, Virgin) 1:50.721
19. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) 1:50.915
20. Lucas di Grassi (brazil, Virgin) 1:51.107
21. Jarno Trulli (olasz, Lotus) 1:51.641
22. Christian Klien (osztrák, Hispania) 1:52.946
23. Bruno Senna (brazil, Hispania) 1:54.174
24. Felipe Massa (brazil, Ferrari) – idő nélkül

Kézilabda

Férfi BL:
Pick Szeged – Schaffhausen (svájci) 29-26

Férfi NB I:
Mezőkövesd-Balatonfüred 22-24
PLER – FTC-Sporek 25-32

Női Vk, elődöntő:
Románia-Franciaország 23-21
Norvégia-Dánia 24-19

Kosárlabda

Női NB I:
FTC-Euroleasing Sopron 53-66
BSE – Atomerőmű-Szekszárd 68-75
BEAC-Újbuda – SEAT Lami-Véd Győr 52-78

Női vb, Brno/Ostrava
A csoport:
Ausztrália-Kína 91-68
Fehéroroszország-Kanada 61-49
Végeredmény: 1. Ausztrália 6 pont, 2. Fehéroroszország 5, 3. Kanada 4, 4. Kína 3
B csoport:
Egyesült Államok-Franciaország 81-60
Görögország-Szenegál 83-68
Végeredmény: 1. Egyesült Államok 6, 2. Franciaország 5, 3. Görögország 4, 4. Szenegál 3
C csoport:
Dél-Korea-Mali 68-66 – h.u.
Spanyolország-Brazília 69-57
Végeredmény: 1. Spanyolország 6, 2. Koreai Köztársaság 5, 3. Brazília 4, 4. Mali 3
D csoport:
Oroszország-Argentína 77-59
Csehország-Japán 66-60
Végeredmény: 1. Oroszország 6, 2. Csehország 5, 3. Japán 4, 4. Argentína 3
A csoportok első három helyezettje jutott a következő szakaszba, ahol két hatos csoportban folytatódnak a küzdelmek.

Labdarúgás

NB I:
Kecskemét-Paks 0-1
Honvéd-Pápa 2-4
MTK-Kaposvár – félbeszakadt
Győr-Zalaegerszeg 0-1
Siófok-Debrecen 4-1

NB II
Keleti csoport:
REAC – Dunakanyar-Vác 0-1
Békéscsaba-Makó 0-0
Orosháza-MTK Budapest II 1-1
Cegléd-Kazincbarcika 2-4
Vecsés – DVSC-TEVA II 1-0
Diósgyőri VTK-Nyíregyháza 2-1
Az élcsoport: 1. Nyíregyháza 14 pont, 2. Diósgyőr 13, 3. Újpest II 12

Nyugati csoport:
Veszprém-Kozármisleny 2-0
Szigetszentmiklós-Ferencváros II 1-0
Budaörs-Tatabánya 2-2
Pécs-Ajka 2-0
Az élcsoport: 1. Pécs 15, 2. Tatabánya 12, 3. Győr 10

Anglia, Premier League:
Manchester City-Chelsea 1-0
Arsenal-West Bromwich Albion 2-3
Birmingham City-Wigan Athletic 0-0
Blackpool-Blackburn Rovers 1-2
Fulham-Everton 0-0
Liverpool-Sunderland 2-2
West Ham-Tottenham 1-0

Franciaország, Ligue 1:
Auxerre-Nancy 2-2
Caen-Bordeaux 0-0
Lorient-Monaco 2-1
Marseille-Sochaux 2-1
Montpellier-Arles-Avignon 3-1
Nice-Rennes 1-2
Lyon-Saint-Etienne 0-1

Hollandia, Eredivisie:
Heerenveen-Roda 2-2
Alkmaar-Utrecht 1-0
Den Haag-Heracles 3-2
PSV Eindhoven-Groningen 1-1
Twente-Ajax 2-2

Németország, Bundesliga:
Werder Bremen-Hamburg 3-2
Bayern München-Mainz 1-2
Frankfurt-Nürnberg 2-0
Schalke-Mönchengladbach 2-2
St. Pauli-Dortmund 1-3
Stuttgart-Leverkusen 1-4

Olaszország, Serie A:
Roma-Inter 1-0
Milan-Genoa 1-0

Spanyolország, Primera División:
Sporting Gijón-Valencia 0-2
Levante-Real Madrid 0-0
Bilbao-Barcelona 1-3

U17-es Eb-selejtező, 10. csoport:
Magyarország-Szlovákia 1-1

A csoport végeredménye:
1. Szlovákia 7 (9-1)
2. Magyarország 7 (8-1)
3. Feröer 1 (0-5)
4. Andorra 1 (0-10)

Argentin bajnokság (Apertura):
Vélez Sársfield-Olimpo 3-0
Independiente-Gimnasia 1-0

Major League Soccer:
Los Angeles Galaxy-New York Red Bulls 0-2

Ritmikus gimnasztika

Vb, együttes kéziszer-csapat:
1. Olaszország 55,525 pont
2. Fehéroroszország 54,800
3. Oroszország 52,425

10. Magyarország 48,725

Röplabda

Férfi extraliga:
Company Nyelviskola Veszprém-Vegyész RC Kazincbarcika 1-3
Dunaferr SE – MAFC-BME-MAPEI 3-1

Sakk

Sakkolimpia, 5. forduló
Férfiak:

Magyarország-Oroszország I. 2,5-1,5
Lékó Péter-Alekszandr Griscsuk 1-0
Peter Szvidler-Almási Zoltán döntetlen
Polgár Judit-Szergej Karjakin döntetlen
Vlagyimir Malahov-Berkes Ferenc döntetlen

Nők:
Románia-Magyarország 1,5-2,5
Cristina-Adela Foisor – Hoang Thanh Trang 0-1
Mádl Ildikó – Elena-Luminita Cosma döntetlen
Alina L,Ami-Vajda Szidónia döntetlen
Gara Tícia-Irana Bulmaga döntetlen

Súlyemelés

Vb, Férfi 94 kg, összetett:
1. Alekszandr Ivanov (orosz) 403 kg (szakítás: 185 kg, lökés: 218 kg)
2. Artem Ivanov (ukrán 402 (185, 217)
3. Valeriu Calancea (román) 397 (177, 220)

37. Szanati Szabolcs 323 (143, 180)

Szakítás:
1. Alekszandr Ivanov (orosz) 185 kg
2. Artem Ivanov (ukrán) 185
3. Vlagyimir Szedov (hazah) 180

38. Szanati Szabolcs 143

Lökés:
1. Valeriu Calancea (román) 220 kg
2. Alekszandr Ivanov (orosz) 218
3. Andrej Gyemjanov (orosz) 218

39. Szanatai Szabolcs 180

Női plusz 75 kg, összetett:
1. Tatyjana Kasirina (orosz) 315 kg (szakítás 145 kg, lökés 170 kg)
2. Meng Szu-ping (kínai) 310 (131, 179)
3. Dzsang Mi Ran (dél-koreai) 309 (130, 179)

18. Magát Krisztina 222 (98, 124)

Szakítás:
1. Tatyjana Kasirina (orosz) 145 kg – világcsúcs
2. Meng Szu-ping (kínai) 131
3. Dzsang Mi Ran (dél-koreai)130

19. Magát Krisztina 98

Lökés:
1. Meng Szu-ping (kínai) 179 kg
2. Dzsang Mi Ran (dél-koreai) 179
3. Tatyjana Kasirina (orosz) 170

18. Magát Krisztina 124

Tenisz

Ob
Férfi egyes:
Balázs Attila-Balázs György 7:6, 6:1

Páros:
Balázs Gy., Balázs A.-Godry Botond, Nagy Péter 6:1, 6:1

Női egyes:
Németh Virág-Halász Klaudia 6:1, 6:2

Páros:
Kovács Krisztina, Németh-Hegedűs Dóra, Rohonyi Réka Ivett 6:3, 6:2

Metz, férfi torna, elődöntő:
Zverev (német)-Gasquet (francia, 4.) – játék nélkül
Simon (francia, 8.)-Kohlschreiber (német, 6.) 6:3, 6:2

Bukarest, férfi torna, elődöntő:
Andujar (spanyol)-Granollers (spanyol) 7:6, 4:6, 6:4
Chela (argentin, 4.)-Montanes (spanyol, 1.) 6:1, 6:3

Taskent, női torna, döntő:
Kudrjavcova (orosz, 7.)-Vesznyina (orosz, 4.) 6:4, 6:4

Szöul, női torna, elődöntő:
Zakopalova (orosz)-Petrova (orosz, 1.) 5:4 – feladta
Klejbanova (orosz, 5.)-Szávay (8.) 6:3, 6:2

Vízilabda

Euroliga-selejtező:
Szeged-Beton – Oradea (romániai) 11-5
Rijeka (horvát)-Montpellier (francia) 9-7

A Szeged továbbjutott az utolsó kvalifikációs körbe.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Speaker giving a talk on corporate Business Conference. Audience at the conference hall. Business and Entrepreneurship event.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.