Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2010. 09. 24. 21:54

A magyar férfi válogatott Polgár Juditnak köszönhetően a negyedik mérkőzését is megnyerte az oroszországi Hanti-Manszijszkban zajló sakkolimpián.

Asztalitenisz

Vk, Kuala Lumpur, női egyes, III. csoport, 1. forduló:
Kim (dél-koreai)-Tóth Krisztina 4-1

Forma-1

Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés:
1. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:54.589 – 10 kör
2. Michael Schumacher (német, Mercedes) +0.119 – 24
3. Adrian Sutil (német, Force India) +0.238 – 15
4. Sebastian Vettel (német, Red Bull) +0.548 – 12
5. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +0.571 – 20
6. Jenson Button (brit, McLaren) +0.744 – 12
7. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) +0.921 – 15
8. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +0.934 – 15
9. Robert Kubica (lengyel, Renault) +1.083 – 11
10. Vitalij Petrov (orosz, Renault) +1.325 – 20
11. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari +1.501 – 12
12. Kobajasi Kamui (japán, BMW) 1.750 – 22
13. Nick Heidfeld (német, BMW) +1.869 – 18
14. Nico Rosberg (német, Mercedes) +2.009 – 8
15. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) +2.014 – 12
16. Rubens Barrichello (brazil, Williams) +2.026 – 17
17. Nico Hülkenberg (német, Williams) +2.251 – 14
18. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +2.295 – 9
19. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +3.171 – 22
20. Timo Glock (német, Virgin) +4.445 – 19
21. Jerome d’Ambrosio (belga, Virgin) +4.686 – 16
22. Bruno Senna (brazil, Hispania) +5.194 – 23
23. Christian Klien (osztrák, Hispania) +8.835 – 17
24. Fairuz Fauzy (maláj, Lotus) +11.105 – 11

2. szabadedzés:
1. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:46.660 – 29 kör
2. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +0.627 – 27
3. Jenson Button (brit, McLaren) +1.030 – 28
4. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) +1.058 20
5. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +1.158 28
6. Rubens Barrichello (brazil, Williams) +1.642 – 31
7. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +1.681 – 28
8. Nico Rosberg (német, Mercedes) +2.019 – 26
9. Robert Kubica (lengyel, Renault) +2.195 – 15
10. Michael Schumacher (német, Mercedes) +2.229 – 31
11. Nico Hülkenberg (német, Williams) +2.493 – 32
12. Kobajasi Kamaui (japán, BMW) +2.778 – 30
13. Nick Heidfeld (német, BMW) +2.898 – 26
14. Vitalij Petrov (orosz, Renault) +2.948 – 30
15. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) +3.236 – 28
16. Adrian Sutil (német, Force India) +3.324 – 11
17. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +3.531 – 31
18. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +4.236 – 35
19. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) +5.218 – 30
20. Timo Glock (német, Virgin) +5.490 – 22
21. Lucas di Grassi (brazil, Virgin) +6.771 – 25
22. Jarno Trulli (olasz, Lotus) +6.866 – 27
23. Bruno Senna (brazil, Hispania) +8.065 – 27
24. Christian Klien (német, Hispania) +8.882 – 25

Jégkorong

Osztrák hokiliga:
Sapa Fehérvár AV19 – Vienna Capitals (osztrák) 2-7

Magyar-román hokiliga:
Fenestela Brasov (román)-Sapa Fehérvár AV19 4-5, büntetőkkel
HSC Csíkszereda (román) – Miskolci Jegesmedvék 3-2, h.u.
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler – Steaua Bucuresti (román) 2-3
FTC-Orangeways – Újpest 11-4

Kajak-kenu

Egy-egy arany- és ezüst-, valamint három bronzérmet szereztek a magyar versenyzők pénteken az ifjúsági és U23-as küzdelmekben a spanyolországi Banyolesben zajló maratoni világbajnokságon. A magyar küldöttség aranyérmét a fiatalabb korosztályban érdekelt kajakos Solti László szerezte a 21,5 km-es távon.

Kosárlabda

Női vb, A csoport:
Kanada-Kína 65-61
Ausztrália-Fehéroroszország 83-59

Az állás:
1. Ausztrália 4 pont
2. Fehéroroszország 3 (127-140)
3. Kanada (112-133)
4. Kína 2

B csoport:
Egyesült Államok-Szenegál 108-52
Franciaország-Görögország 69-55

Az állás:
1. Egyesült Államok 4 pont (207-125)
2. Franciaország 4 (152-100)
3. Görögország 2 (128-168)
4. Szenegál 2 (97-191)

C csoport:
Spanyolország-Koreai Köztársaság 84-69
Brazília-Mali 80-73

Az állás:
1. Spanyolország 4 pont
2. Koreai Köztársaság 3 (130-144)
3. Brazília 3 (140-134)
4. Mali 2

D csoport:
Japán-Argentína 59-58
Oroszország-Csehország 55-52

Az állás:
1. Oroszország 4 pont
2. Csehország 3 (119-108)
3. Japán 3 (122-144)
4. Argentína 2

Labdarúgás

NB I:
Videoton-Haladás 3-1
Újpest FC-Szolnoki MÁV 1-0

Bundesliga:
1. FC Köln-Hoffenheim 1-1

Copa Sudamericana, 2. forduló, visszavágók:
Emelec (ecuaori)-Deportivo San Martín (perui) 5-0
Továbbjutott: az Emelec, 6-2-es összesítéssel.

San Felipe (chilei)-Guaraní (paraguayi) 1-1, 11-esekkel: 8–7
Továbbjutott: a San Felipe, 2-2-vel, tizenegyesekkel.

Caracas (venezuelai)-Santa Fe (kolumbiai) 0-0
Továbbjutott: a Santa Fe, 2-1-es összesítéssel.

Brazil bajnokság:
Fluminense-Atletico Mineiro 5-1
Vitoria-Avai FC 3-0

Ritmikus gimnasztika

Vb, egyéni összetett:
1. Jevgenyija Kanajeva (orosz) 116,250
2. Darija Kondakova (orosz) 113,825
3. Melityina Sztanjuta (fehérorosz) 110,350

24. Vass Dóra 98,575

Sakk

Sakkolimpia, Hanti-Manszijszk, 4. forduló
Férfiak:
Magyarország-Kína 2,5-1,5
Lékó Péter-Vang Jüe döntetlen
Vang Hao-Almási Zoltán döntetlen
Polgár Judit – Pu Hsziang-cse 1-0
Li Csao P-Berkes Ferenc döntetlen

Nők:
Magyarország-Egyesült Államok 2-2
Hoang Thanh Trang-Irina Krush 0-1
Anna Zatonskih-Mádl Ildikó 0-1
Vajda Szidónia-Tatev Abrahamyan 1-0
Sabina-Francesca Foisor-Rudolf Anna 1-0

Súlyemelés

Vb, férfi 85 kg, összetett:
1. Adrian Zielinski lengyel) 383 kg (szakítás 173 kg, lökés 210 kg)
2. Alekszej Jufkin (orosz) 380 (172, 208)
3. Siarhei Lahun (fehérorosz) 377 (166, 211)

15. Baranyai János 350 (155, 195)

Szakítás:
1. Ara Hacsatrjan (örmény) 175 kg
2. Zielinski 173
3. Jufkin 172

18. Baranyai János 155

Lökés:
1. Lahun 211 kg
2. Yoelmis Hernandez (kubai) 210
3. Zielinski 210

12. Baranyai János 195

Tenisz

Metz, férfi torna, negyeddöntő:
Gasquet (francia, 4.)-Robredo (spanyol, 7.) 7:6, 7:6
Kohlschreiber (német, 6.)-Cilic (horvát, 1.) 6:4, 6:1
Simon (francia, 8.)- Malisse (belga) 7:5, 4:6, 6:1
Zverev (német)-Nieminen (finn) 7:6, 6:3

Bukarest, férfi torna, negyeddöntő:
Granollers (spanyol)-Starace (olasz, 3.) 3:6, 7:6, 6:4
Chela (argentin, 4.)-Phau (német) 6:3, 6:3
Andujar (spanyol)-Cuevas (uruguayi) 6:4, 6:4

Taskent, női torna, elődöntő:
Vesznyina (orosz, 4.)-Niculescu (román, 5.) 6:3, 3:6, 6:4
Kudrjavcova (orosz, 7.)-Rogyina (orosz) 6:1, 3:6, 6:3

Szöul, női torna, negyedöntő:
Szávay (8.)-Date Krumm (japán) 6:2, 6:7, 6:3
Petrova (orosz, 1.)-Flipkens (belga) 6:2, 6:1
Klejbanova (orosz, 5.)-Makarova (orosz) 6:1, 6:2

Vízilabda

Euroliga-selejtező, 1. forduló:
Szeged-Beton – Montpellier (francia) 14-6
Rijeka (horvát)-Oradea (román) 15-7

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.