Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 09. 16. 23:41

Az MTK 4-0-a verte a vendég Vasast a labdarúgó NB I 7. fordulójában.

Asztalitenisz

Eb, Ostrava
Női páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Lovas, Pergel-Gatinszka, Remzi (bolgár) 3-0

2. forduló (a 16 közé jutásért):
Tóth K., Póta-Winter, Creemers (német, holland) 3-0
Pavlovics, Ganyina (fehérorosz, orosz)-Lovas, Pergel 3-0

Női egyes, 1. forduló (a 64 közé jutásért):
Pergel Szandra-Manca Fajmut (szlovén) 4-0
Tóth Krisztina-Vesna Rojko (szlovén) 4-0
Ekaterina Ntulaki (görög)-Lovas Petra 4-2
Póta Georgina-Tan Wenling (olasz) játék nélkül

2. forduló (a 32 közé jutásért):
Póta Georgina-Sara Ramirez (spanyol) 4-1
Tóth Krisztina-Gabriela Feher (szerb) 4-0
Margarita Peszocka (ukrán)-Pergel Szandra 4-2

Férfi egyes, 1. forduló (a 64 közé jutásért):
Joao Monteiro (portugál)-Muskó Péter 4-0
Jakab János-Lauric Jean (belga) 4-2
Kosiba Dániel-Enio Mendes (portugál) 4-2
Pázsy Ferenc-Emilien Van Rossomme (belga) 4-3
Daniel Reed (angol)-Zwickl Dániel 4-2

2. forduló (a 32 közé jutásért):
Adrien Mattenet (francia)-Jakab János 4-0
Wang Zeng Yi (lengyel)-Kosiba Dániel 4-1
Gárdos Róbert (osztrák)-Pázsy Ferenc 4-2

Kerékpár

Vuelta, 18. szakasz: Valladolid-Salamanca, 153 km:
1. Mark Cavendish (brit, HTC-Columbia) 3:27:11
2. Juan José Haedo (argentin, Saxo Bank) azonos idővel
3. Manuel Cardoso (portugál, Footon) a.i.

Az összetettben:
1. Vincenzo Nibali (olasz, Liquigas) 74:47:06 ó
2. Ezequiel Mosquera (spanyol, Xacobeo) 38 mp hátrány
3. Peter Velits (szlovák, HTC-Columbia) 1:59 p h.

Kézilabda

Férfi NB I:
Orosháza-Tatran Presov (szlovák) 28-46

Kosárlabda

Krasznai Kupa, női felkészülési torna, 3. forduló:
Szeviép-Szeged – Atomerőmű KSC-Szekszárd 72-67
MKB-Euroleasing Sopron – Good Angels Kosice (szlovák) 65-87

A torna végeredménye:
1. Good Angels Kosice 6 pont
2. Szeviép-Szeged 5
3. MKB-Euroleasing Sopron 4
4. Atomerőmű KSC-Szekszárd 3

Labdarúgás

NB I:
MTK-Vasas 4-0

Európa Liga, csoportkör, 1. forduló:
A csoport:
Red Bull Salzburg (osztrák)-Manchester City (angol) 0-2
Juventus (olasz)-Lech Poznan (lengyel) 3-3

B csoport:
Arisz Szaloniki (görög)-Atlético Madrid (spanyol) 1-0
Bayer Leverkusen (német)-Rosenborg (norvég) 4-0

C csoport:
Lille (francia)-Sporting Lisboa (portugál) 1-2
Levszki Szófia (bolgár)-Gent (belga) 3-2

D csoport:
Dinamo Zagreb (horvát)-Villarreal (spanyol) 2-0
FC Bruges (belga)-PAOK Szaloniki (görög) 1-1

E csoport:
AZ Alkmaar (holland)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 2-1
Dinamo Kijev (ukrán)-BATE Boriszov (fehérorosz) 2-2

F csoport:
Sparta Praha (cseh)-Palermo (olasz) 3-2
Lausanne (svájci)-CSZKA Moszkva (orosz) 0-3

G csoport:
Anderlecht (belga)-Zenit (orosz) 1-3
AEK Athén (görög)-Hajduk Split (horvát) 3-1

H csoport:
VfB Stuttgart (német)-Young Boys (svájci) 3-0
Getafe (spanyol)-Odense (dán) 2-1

I csoport:
PSV Eindhoven (holland)-Sampdoria (olasz) 1-1
Debrecen-Metaliszt Harkiv (ukrán) 0-5

J csoport:
Karpati Lviv (ukrán)-Borussia Dortmund (német) 3-4
Sevilla (spanyol) – Paris Saint-Germain (francia) 0-1

K csoport:
Napoli (olasz)- Utrecht (holland) 0-0
Liverpool (angol)-Steaua Bucuresti (román) 4-1

L csoport:
Besiktas (török)-CSZKA Szófia (bolgár) 1-0
FC Porto (portugál)-Rapid Wien (osztrák) 3-0

Copa Sudamericana
2. forduló, visszavágó:
Banfield (argentin)-Vélez Sársfield (argentin) 1-1
Továbbjutott: a Banfield, 2-1-gyel.

2. forduló, első mérkőzés:
Deportivo San Martín (ecuadori)-Emelec (perui) 2-1

Brazil bajnokság:
Cruzeiro-Guarani 4-2
Goias-Botafogo 4-1
Gremio-Palmeiras 1-2
Santos-Atletico Goianiense 4-2
Fluminense-Corinthians 1-2
Gremio Prudente-Flamengo 1-2
Atletico Paranaense-Atletico Mineiro 2-1
Vitoria-Ceara 0-0

Tenisz

Québec, női torna, 2. forduló:
Marino (kanadai)-Bartoli (francia, 1.) 6:3, 6:1
Safarova (cseh, 3.)-Larsson (svéd) 6:4, 6:2
Oudin (amerikai, 5.)-Tatisvili (grúz) 6:3, 6:0
Mattek-Sands (amerikai)-Görges (német, 6.) 6:1, 6:4

Kuangcso, női torna, 2. forduló:
Mirza (indiai)-Amanmuradova (üzbég, 3.) 6:4, 6:3
Han (kínai)-Csang Kaj Csen (takvani) 1:6, 6:2, 6:4
Camerin (olasz)-Brianti (olasz, 7.) 6:4, 3:6, 6:4
Csang Suaj (kínai, 8.)-Scheepers (dél-afrikai) 6:1, 6:0
Kudrjavceva (orosz)-Ivanova (orosz) 6:4, 3:6, 6:2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.