Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2010. 09. 04. 20:12

A 2008-ban döntős, negyedik helyen kiemelt Jelena Jankovics meglepetésre már a harmadik fordulóban kiesett a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Jégkorong

Ifj. Ocskay Gábor emléktorna, Székesfehérvár
Sapa Fehérvár-Olimpija Ljubljana (szlovén) 6-1
Graz 99ers (osztrák)-Vienna Capitals (osztrák) 5-3

Kerékpár

Vuelta, 8. szakasz: Villena-Xorret del Catí, 188,8 km:
1. David Moncoutie (francia, Cofidis) 5:14:32
2. Serafin Martinez (spanyol, Xacobeo Galicia) 54 mp hátrány
3. Johann Tschopp (svájci, Bouygues Telecom) azonos idővel

Az összetettben:
1. Igor Antón (spanyol, Euskaltel) 32:28:49 ó
2. Joaquin Rodriguez (spanyol, Katyusa) azonos idővel
3. Vincenzo Nibali (olasz, Liquigas) 2 mp hátrány

Omnium kerékpáros ob
Férfiak:
1. Veres Ádám (KSI) 45 pont
2. Szalontai Sándor (KSI) 33
3. Solymosi Márton (BVSC-Zugló) 33

Nők:
1. Kenyó Anita (BVSC-Zugló) 15 pont
2. Gyurján Adrienn (Giant Gyömrő) 6
3. Benácsi Szandra (Postás SE) 0

Kézilabda

Női NB I:
SYMA-Vác – Újbuda 43-20
Alcoa FKC RightPhone – Budapest Bank-Békéscsaba 38-31

Féri NB I:
Mezőkövesd-PLER 28-22
Csurgó – FTC-Sporek 28-31
Orosháza-Balatonfüred 28-32

Kosárlabda

Vb, nyolcaddöntő:
Szerbia-Horvátország 73-72
Spanyolország-Görögország 80-72

Labdarúgás

U21-es Eb-selejtező:
Magyarország-Wales 0-1

Soproni Liga:
Szolnok-Haladás 0-0

NB II
Keleti csoport:
Kazincbarcika-Újpest FC II 1-3
Vác-Újbuda – Mezőkövesd 0-0
Vecsés-Diósgyőri VTK 0-1
Nyíregyháza Spartacus-Orosháza 5-1
DVSC-TEVA II – REAC 0-1

Nyugati csoport:
Ajka-Budaörs 1-1
Videoton FC II-Pécs 2-1
Kozármisleny-Barcs 2-0
Veszprém-Szigetszentmiklós 2-1

Barátságos mérkőzések:
Lengyelország-Ukrajna 1-1
Japán-Paraguay 1-0
Venezuela-Kolumbia 0-2

Argentin bajnokság (Apertura):
Godoy Cruz-Estudiantes 1-2
Racing Club-Colon 1-2

Motorsport

San Marinó-i Nagydíj, 2. szabadedzés:
125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 1:43.077
2. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.292
3. Efren Vazquez (spanyol, Derbi) +0.447

MotoGP:
1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 1:34.627
2. Dani Pedrosa (spanyol, Honda) +0.104
3. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) +0.136

Moto2:
1. Andrea Iannone (olasz) 1:39.835
2. Mattia Pasini (olasz) +0.024
3. Scott Redding (brit) +0.033

14. Talmácsi Gábor +0.660

Időmérő
125 kcm:
1. Bradley Smith (brit, Aprilia) 1:43.329
2. Marc Marquez (spanyol, Derbi) +0.158
3. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.315

MotoGP:
1. Dani Pedrosa (spanyol, Honda) 1:33.948
2. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) +0.308
3. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) +0.449
4. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.522

Moto2:
1. Toni Elias (spanyol) 1:38.991
2. Scott Redding (brit) 0.044
3. Julian Simon (spanyol) +0.289

10. Talmácsi Gábor +0.866

Öttusa

Vb, nők
Egyéni:
1. Amélie Cazé (francia) 5344 pont
2. Donata Rimsaite (litván) 5272
3. Lena Schöneborn (német) 5216

7. Gyenesei Leila 5080
10. Kovács Sarolta 5032
18. Pataki Viktória 4844
27. Tóth Adrienn 4544

Csapat:
1. Franciaország (Cazé, Arnaud, Eudes) 15.108 pont
2. Nagy-Britannia (Fell, Prentice, Murray) 14.876
3. Németország (Schöneborn, Trautmann, Schleu) 14.832
4. Magyarország (Gyenesei, Kovács S., Tóth A.) 14.656

Tenisz


US Open
Férfi egyes, 3. forduló (a 16 közé jutásért):
Söderling (svéd, 5.)-de Bakker (holland) 6:2, 6:3, 6:3
Montanes (spanyol, 21.)-Nisikori (japán) 6:2, 2:1 – feladta

2. forduló (a 32 közé jutásért):
Nadal (spanyol, 1.)-Isztomin (üzbég) 6:2, 7:6, 7:5
Murray (brit, 4.)-Brown (jamicai) 7:5, 6:3, 6:0
Verdasco (spanyol, 8.)-Mannarino (francia) 6:1, 6:2, 6:2
Ferrer (spanyol, 10.)-Becker (német) 6:3, 6:4, 6:4
Juzsnij (orosz, 12.)-Sela (izraeli) 6:1, 6:3, 4:6, 6:3
Almagro (spanyol, 14.)-Garcia-Lopez (spanyol) 6:3, 6:7, 6:4, 7:6
Isner (amerikai, 18.)-Chiudinelli (svájci) 6:3, 3:6, 7:6, 6:4
Querrey (amerikai, 20.)-Granollers (spanyol) 6:2, 6:3, 6:4
Lopez (spanyol, 23.)-Paire (francia) 6:4, 6:7, 5:7, 7:6, 6:2
Wawrinka (svájci, 25.)-Chela (argentin) 7:5, 6:3, 6:4
Nalbandian (argentin, 31.)-Serra (francia) 7:5, 6:4, 6:2
Sztahovszkij (ukrán)-Harrison (amerikai) 6:3, 5:7, 3:6, 6:3, 7:6
Gimeno (spanyol)-Chardy (francia) 4:6, 6:2, 6:0, 7:6
Simon (francia)-Kohlschreiber (német, 29.) 4:6, 6:3, 1:6, 6:1, 6:3

Női egyes, 3. forduló (a 16 közé jutásért):
Kanepi (észt, 31.)-Jankovics (szerb, 4.) 6:2, 7:6

V. Williams (amerikai, 3.)-Minella (luxemburgi) 6:2, 6:1
Schiavone (olasz, 6.)-A. Bondarenko (ukrán, 29.) 6:1, 7:5
Peer (izraeli, 16.)-Pennetta (olasz, 19.) 6:4, 6:4
Pavljucsenkova (orosz, 20.)-Dulko (argentin) 6:1, 6:2
Ivanovics (szerb)-Razzano (francia) 7:5, 6:0

Torna

Ob, egyéni összetett
Nők:
1. Böczögő Dorina (TC-Békéscsaba) 55,3 pont
2. Tóth Renáta (FTC) 51,7
3. Csillag Tünde (Delfin SI SE-Szombathely) 51,6

Férfiak:
1. Hidvégi Vid (KSI) 84,9 pont
2. Czingli László (FTC-Ybl Tervező) 84,2
3. Kállai Zoltán (KSI) 82,7

Vízilabda

Eb, nők, B csoport, 3. forduló:
Magyarország-Németország 10-10

Hollandia-Spanyolország 8-7

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.