Élet-Stílus

Hétfői sporteredmények

admin
admin

2010. 08. 30. 20:21

Egy arany-, hat ezüst- és négy bronzérmet szerzett a magyar csapat a poznani egyetemi és főiskolai kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu

Egyetemi és főiskolai vb, Poznan
Női kajak
K-1 500 m: Vad Ninetta 7.
K-1 200 m: Vad 6.
K-2 500 m: Szabó Petra, Tóth Dzsenifer 4.
K-2 200 m: Szabó, Tóth 3.
K-4 500 m: Szakolczay Fédra, Vad, Szabó, Tóth 4.
K-4 200 m: Szilvásy Nóra, Szabó, Tóth, Vad
Férfi kajak:
K-1 200 m: Gyertyános Gergely 7.
K-1 1000 m: Slezsák István 6.
K-2 200 m: Sík Márton, Boros Gergely 2.
K-2 500 m: Hufnágel Tibor, Schenk Áron 4.
K-2 1000 m: Hufnágel, Schenk 3.
K-4 200 m: Sík, Boros, Gyertyános, Karsai Gergely 1. hely
K-4 500 m: Czina Zoltán, Slezsák, Németh Balázs, Hufnágel 6.
K-4 1000 m: Schenk, Gere Bálint, Pintér Márk, Szálé Patrik 3.
Kenu:
C-1 200 m: Nagy Péter 3.
C-1 500 m: Sáfrán Mihály 5.
C-1 1000 m: Sáfrán Mátyás 4.
C-2 200 m: Nagy, Széles Gábor 2.
C-2 500 m: Nagy, Széles 2. hely
C-2 1000 m: Sáfrán Má., Sáfrán Mi. 2.
C-4 200 m: Nagy, Széles, Sáfrán Má., Sáfrán Mi. 4.
C-4 500 m: Nagy, Széles, Sáfrán Má., Sáfrán Mi. 2.
C-4 1000 m: Nagy, Széles, Sáfrán Má., Sáfrán Mi. 2.

Kerékpár

Vuelta, 3. szakasz, Marbella-Málaga 156 km:
1. Philippe Gilbert (belga, Omega Pharma-Lotto) 4:06:12
2. Joaquim Rodriguez (spanyol, Katyusa) 3 mp hátrány
3. Igor Anton (spanyol, Euskaltel) 13 mp h.

Az összetettben:
1. Philippe Gilbert (belga, Omega Pharma-Lotto)8:55:56 ó
2. Joaquim Rodriguez (spanyol, Katyusa) 14 mp hátrány
3. Konsztantyin Szjucu (fehérorosz, HTC-Columbia) 22 mp h.

Labdarúgás


Olaszország, Serie A:
Bologna-Inter 0-0

Spanyolország, Primera División:
Atléticó-Gijón 4-0

Argentin bajnokság (Apertura):
Independiente-Arsenal 1-2
Argentinos Juniors-River Plate 0-0
Boca Juniors-Velez Sarsfield 2-1
Olimpo-Racing Club 1-0

Brazil bajnokság:
Atletico Mineiro-Palmeiras 1-2
Corinthians-Vitoria 2-1
Guarani-Flamengo 2-1
Atletico GO-Avai FC 2-2
Atletico Paranaense-Gremio 1-1
Fluminense-Sao Paulo 2-2

Tenisz

US Open, női egyes, 1. forduló:
SZÁVAY ÁGNES-Zahlavova (cseh) 6:0, 6:2
Clijsters (belga, 2.)-ARN GRÉTA 6:0, 7:5
Schiavone (olasz, 6.)-Morita (japán) 6:1, 6:0
Gyementyjeva (orosz, 12.)-Govorcova (fehérorosz) 6:1, 6:2
Baltacha (brit)-Martic (horvát) 6:2, 6:2
Oudin (amerikai)-Szavcsuk (ukrán) 6:3, 6:0

Vízilabda

Eb, 2. forduló:
A csoport:
Románia-Spanyolország 11-10
Olaszország-Montenegró 11-10

B csoport:
Magyarország-Szerbia 9-6
Németország-Oroszország 7-6
Görögország-Macedónia 10-5

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.