Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 08. 26. 23:40

Dzsudzsák Balázs két góllal járult hozzá csapata, a PSV Eindhoven Novoszibirszk felett aratott 5-0-s győzelméhez az Európa Liga selejtezőjének visszavágóján.

Kézilabda

Telenor Kupa, 1. forduló:
Magyarország-Törökország 35-17

Kosárlabda

Férfi Eb-selejtező, B csoport, 8. forduló:
Magyarország-Ukrajna 83-75

Női Eb-selejtező, C csoport, 8. forduló:

Magyarország-Törökország 75-78

Labdarúgás

Európa Liga, selejtező
4. (utolsó) forduló, 2. mérkőzés:

Liteksz Lovecs (bolgár)-DVSC 1-2
Továbbjutott: a Debrecen 4-1-es összesítéssel.
Dinamo Zagreb (horvát)-Győri ETO FC 2-1
Tj.: a Dinamo, 4-1-es összesítéssel
Dinamo Minszk (fehérorosz)-Bruges (belga) 2-3
Tj: Bruges, 5-3-as összesítéssel
Karabah (azeri)-Dortmund (német) 0-1
Tj.: Dortmund, 5-0-s összesítéssel
Marítimo (portugál)-BATE Boriszov (fehérorosz) 1-2
Tj.: a BATE, 5-1-es összesítéssel
Lokomotiv Moszkva (orosz)-Lausanne (svájci) 1-1 – 11-esekkel 3-4
Tj.: Lausanne, 11-esekkel
Dnyepr Mogiljev (fehérorosz)-Villarreal (spanyol) 1-2
Tj.: Villarreal, 7-1-es összesítéssel
Aktobe (kazah)-AZ Alkmaar (holland) 2-1
Tj.: Alkmaar, 3-2-es összesítéssel
HJK Helsinki (finn)-Besiktas (török) 0-4
Tj.: Besiktas, 6-0-s összesítéssel
Austria Wien (osztrák)-Arisz Szaloniki (görög) 1-1
Tj.: Szaloniki, 2-1-es összesítéssel
Metaliszt Harkov (ukrán)-Omonia Nicosia (ciprusi) 2-2
Tj.: Harkov, 3-2-s összesítéssel
Bröndby (dán)-Sporting (portugál) 0-3
Tj.: Sporting Lisboa, 3-2-es összesítéssel
Urziceni (román)-Hajduk Split (horvát) 1-1
Tj.: Hajduk, 5-2-es összesítéssel
PSV (holland)-Novoszibirszk (orosz) 5-0
Tj.: A PSV, 5-1-es összesítéssel
Levszki Szófia (bolgár)-AIK Solna (svéd) 2-1
Tj.: a Levszki, 2-1-es összesítéssel
Trabzonspor (török)-Liverpool (angol) 1-2
Tj: Liverpool, 3-1-es összesítéssel
APOEL Nicosia (ciprusi)-Getafe (spanyol) 1-1 – h.u.
Tj.: Getafe, 2-1-es összesítéssel
Grasshoppers (svájci)-Steaua Bucuresti (román) 1-0 – 11-esekkel: 3-4
Tj.: a Steaua 11-esekkel
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Paris SG (francia) 4-3
Tj.: a PSG, 5-4-es összesítéssel
Tavrija Szimferopol (ukrán)-Leverkusen (német) 1-3
Tj.: a Leverkusen, 6-1-es összesítéssel
Gent (belga)-Feyenoord (holland) 2-0
Tj.: a Gent, 2-1-es összesítéssel
AEK (görög)-Dundee United (skót) 1-1
Tj.: az AEK, 2-1-es összesítéssel
VfB Stuttgart (német)-Slovan Bratislava (szlovák) 2-2
Tj.: a VfB, 3-2-es összesítéssel
Lech Poznan (lengyel)-Dnyipro (ukrán) 0-0
Tj.: a Lech, 1-0-s összesítéssel
Utrecht (holland)-Celtic Glasgow (skót) 4-0 (2-0)
Tj.: az Utrecht, 4-2-es összesítéssel
TNS (walesi)-CSZKA Szófia (bolgár) 2-2 (1-1)
Tj.: a CSZKA, 5-2-es összesítésel
Karpaty Lviv (ukrán)-Galatasaray (török) 1-1
Tj.: a Karpaty, 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több góllal
NK Maribor (szlovén)-Palermo (olasz) 3-2
Tj.: a Palermo, 5-3-as összesítéssel
Lille (francia)-Vaslui (román) 2-0
Tj.: Lille, 2-0-s összesítéssel
Elfsborg (svéd)-Napoli (olasz) 0-2
Tj.: a Napoli, 3-0-s összesítéssel
Juventus (olasz)-Sturm Graz (osztrák) 1-0
Tj.: a Juventus, 3-1-es összesítéssel
Aston Villa (angol)-Rapid Wien (osztrák) 2-3
Tj.: a Rapid, 4-3-as összesítéssel
Motherwell (skót)- Odense (dán) 0-1
Tj.: az Odense, 3-1-es összesítéssel
Manchester City (angol)-Timisoara (román) 2-0
Tj.: a City, 3-0-s összesítéssel
Fenerbahce (török)-PAOK Szaloniki (görög) 1-1 – h.u.
Tj.: a PAOK, 2-1-es összesítéssel
Porto (portugál)-Genk (belga) 4-2 (1-1)
Tj.: a Porto, 7-2-es összesítéssel

Bajnokok Ligája
Csoportkör, sorsolás
A csoport:

Inter (olasz)
Werder Bremen (német)
Tottenham (angol)
Twente (holland)
B csoport:
Olympique Lyon (francia)
Benfica (portugál)
Schalke (német)
Hapoel Tel-Aviv (izraeli)
C csoport:
Manchester United (angol)
Valencia (spanyol)
Rangers (skót)
Bursaspor (török)
D csoport:
Barcelona (spanyol)
Panatinaikosz (görög)
Kobenhavn (dán)
Rubin Kazany (orosz)
E csoport:
Bayern München (német)
Roma (olasz)
Basel (svájci)
CFR Cluj (román)
F csoport:
Chelsea (angol)
Olympique Marseille (francia)
Szpartak Moszkva (orosz)
Zilina (szlovák)
G csoport:
Milan (olasz)
Real Madrid (spanyol)
Ajax (holland)
Auxerre (francia)
H csoport:
Arsenal (angol)
Sahtar Doneck (ukrán)
Braga (portugál)
Partizan (szerb)

Copa Sudamericana:

Colo Colo-Universitario 3-1

Recopa Sudamericana:
LDU de Quito-Estudiantes 2-1

Brazília, Campeonato Brasileiro:
Avai FC-Internacional 0-1
Botafogo-Ceara 1-0
Goias-Fluminense 0-3
Gremio Prudente-Atletico Paranaense 0-1
Cruzeiro-Corinthians 1-0
Gremio-Santos 1-2
Sao Paulo-Vasco 0-0

Sakk

Rapid párosmérkőzés, Miskolc
3. mérkőzés:
Gelfand-Lékó döntetlen
Az állás:
Gelfand-Lékó 2-1

Tenisz

US Open
Nők, selejtező, 1. forduló:

Kim (dél-koreai)-Kapros Anikó 6:0, 6:1

Férfiak, selejtező, 1 forduló:
Viola (olasz)-Balázs Attila 6:3, 6:1

New Haven, férfi torna, 2. forduló:

Dolgopolov (ukrán, 7.)-Blake (amerikai) 6:4, 6:2
Sztahovszkij (ukrán, 9.)-Luczak (ausztrál) 2:6, 7:6, 7:6
Troicki (szerb, 10.)-Nieminen (finn) 7:5, 6:3
Nyolcaddöntő:
Bagdatisz (ciprusi, 1.)-Chela (argentin, 14.) 1:6, 6:3, 6:2
Gabasvili (orosz)-Golubjev (kazah, 5.) 6:3, 3:6, 7:6
Troicki (szerb, 10.)-Dolgopolov (ukrán, 7.) 6:7, 7:6, 6:2
De Bakker (holland, 12.)-Mayer (német, 8.) 6:7, 6:1, 7:5
Stepanek (cseh)-Hanescu (román, 16.) 7:6, 6:7, 6:4
Korojlov (kazah)-Marcsenko (ukrán) 7:6, 6:4
Isztomin (üzbég, 15.)-Lacko (szlovák) 6:2, 2:6, 6:3

New Haven, női torna, nyolcaddöntő:
Wozniacki (dán, 1.)-Cibulkova (szlovák) 6:4, 6:1
Gyementyjeva (orosz, 4.)-K. Bondarenko (ukrán) 7:6, 6:7, 6:4
Bartoli (francia, 6.)-Rodionova (ausztrál) 6:3, 6:1
Pennetta (olasz, 7.)-Govorcova (fehérorosz) 6:3, 6:2
Petrova (orosz, 8.) – Mattek-Sands (amerikai) 6:3, 6:2
Szafina (orosz)-Hantuchova (szlovák) 7:6, 7:6
Kirilenko (orosz)-Bacsinszky (svájci) 6:3, 6:1

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.