Pontot rabolt Győrben az MTK

Az Európa Liga 4. selejtezőkörében érdekelt Győri ETO hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a vendég MTK-val a labdarúgó Soproni Liga 4. fordulójában.

Az első félidőben a hazaiak játszottak mezőnyfölényben, többet birtokolták a labdát, ám az MTK egy szép akciót követően megszerezte a vezetést.

Szünet után hamar egyenlíteni tudott az ETO, s a gólt követően a félidő nagy részében az MTK térfelén zajlott a játék, ám a győriek egyik helyzetüket sem tudták kihasználni, így maradt a döntetlen.

Soproni Liga 4. forduló
Győr-MTK 1-1 (0-1)
Győr, 4000 néző. Vezette: Takács
Gól: Trajkovics (48.), illetve Kanta J. (29.)
Győr: Sztevanovics – Babic, Staniszics, Eugene, Völgyi – Cetkovics (Ceolin, 37.), Pilibaitis (Tokody, 69.), Trajkovics, Ganugrava, Sharashenidze (Ji-Paraná, 71.) – Bouguerra
MTK: Szatmári – Vukadinovics, Szekeres, Sütő, Vadnai – Pintér Á. – Szabó Á. (Könyves, 62.), Kanta J., Pátkai (Ladányi, 52.), Pál A. – Tischler (Nikházi, 86.)

Az élcsoport:
1. Videoton 8 pont, 2. DVSC 7 (10-5), 3. Kaposvár 7 (6-4), 4. MTK 7 (7-7), 5. Ferencváros 7 (6-6), 6. Vasas 7 (7-8), 7. Honvéd 6 (7-6)

Góllövőlista
3 gólos: Alves (Videoton), Kabát (DVSC), Kanta (MTK), Litsingi (Kecskemét),
2 gólos: Alex (Szolnok), Arnaut (Vasas), Cvitkovics (DVSC), Ferenczi (Vasas), Foxi (Kecskemét), Gáspár (Vasas), Marics (Pápa), Montvai (Paks), Pavlovics (Kaposvár), Remili (Szolnok), Rudnevs (ZTE), Tischler (MTK), Tököli (Kecskemét), Vujovics (Videoton)