Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 08. 21. 22:39

A teniszező Babos Tímea párosban bronzérmes lett, míg a cselgáncsozó Batizi Barbara, az öttusázó Földházi Zsófia, valamint a diszkoszvető Váradi Krisztina egyaránt ezüstérmet szerzett a Szingapúrban zajló ifjúsági olimpián.

Ifjúsági olimpia

Tenisz, női páros, a 3. helyért:
Babos, Mestach (magyar, belga)-Gavrilova, Putyinceva (orosz) 6:2, 6:2

Cselgáncs, 44 kg, női döntő:
Bae Szeul Bi (dél-koreai)-Batizi Barbara vereség vazaarival

Öttusa, női egyéni:
1. Laura Lopez (kubai) 4100 pont
2. Földházi Zsófia 4076
3. Anasztaszija Szpasz (ukrán) 4064

Atlétika, női diszkoszvetés:
1. Shanice Craft (német) 55.49 m
2. Váradi Krisztina 49.92
3. Heidi Schmidt (svéd) 47.57

Kajak-kenu

Vb, Poznan, 1000 méter
Férfiak
K-1:
1. Max Hoff (német) 3:29.544 p
2. Tim Brabants (brit) 3:30.040
3. Aleh Jurenyija (fehérorosz) 3:30.128

21., a C döntőben 3. Kucsera Gábor

K-2:
1. Martin Hollstein, Andreas Ihle (német) 3:13.024
2. Kammerer Zoltán, Vereckei Ákos 3:13.204
3. Ilja Medvegyev, Anton Rjakov (orosz) 3:15.736

K-4:
1. Franciaország 2:54.103
2. Fehéroroszország 2:55.843
3. Csehország 2:56.023

11., a B döntőben 2. Magyarország (Dombi, Szalai, Kökény, Hadvina)

C-1:
1. Vagyim Menkov (üzbég) 3:51.721
2. Vajda Attila 3:51.921
3. Sebastian Brendel (német) 3:53.837

C-2:
1. Alexandru Dumitrescu, Victor Mihalachi (román) 3:37.317
2. Andrej Bahdanovics, Alekszandr Bahdanovics (fehérorosz) 3:37.325
3. Tóth Márton, Mike Róbert 3:38.057

C-4:
1. Fehéroroszország 3:18.724
2. Románia 3:20.548
3. Németország 3:20.616

6. Magyarország (Széles, Varga, Nagy, Sarudi) 3:26.036

Nők
K-1:
1. Franziska Weber (német) 3:57.544 p
2. Kovács Katalin 4:00.124
3. Sofia Paldanius (svéd) 4:00.280

K-2:
1. Szabó Gabriella, Csipes Tamara 3:34.30
2. Carolin Leonhardt, Silke Hörmann (német) 3:37.426
3. Juliana Szalahova, Anasztaszja Szergejeva (orosz) 3:37.554

5000 méter
Férfiak
K-1:
1. Ken Wallace (ausztrál) 20:01.338 p
2. Max Hoff (német) 20:03.574
3. Maximilian Benassi (olasz) 20:06.670

9. Gyökös Lajos 21:07.750

C-1:
1. Ronald Verch (német) 23:24.342 p
2. Jose Luis Bouza (spanyol) 23:26.398
3. Marian Ostrcil (szlovák) 23:38.070
Fürdök Gábor nem fejezte be a versenyt.

Nők
K-1:
1. Folláth Vivien 22:44.927
2. Marina Paltaran (fehérorosz) 22:53.079
3. Anne Rikala (finn) 23:07.683

Labdarúgás

NB I:
Videoton-Ferencváros 1-1
Paks-Zalaegerszeg 2-2
Siófok-Kaposvár 0-0
Újpest-Vasas 2-2
Kecskemét-Szolnok 4-2

NB II
Keleti csoport:
Vác-Újbuda – Kazincbarcika 1-3
Nyíregyháza Spartacus-Mezőkövesd 2-1
Vecsés-REAC 4-1
Diósgyőri VTK-Békéscsaba 0-2
Nyugati csoport:
Gyirmót-Ajka 3-4
Kozármisleny-Pécs 0-1
FC Tatabánya-Budapest Honvéd II 2-0
Veszprém FC-Barcs 1-2
Szigetszentmiklós-Győri ETO FC II 1-2
Budaörs-BKV Előre 2-2

Anglia, Premier League:
Wigan-Chelsea 0-6
Arsenal-Blackpool 6-0
Birmingham-Blackburn 2-1
Everton-Wolverhampton 1-1
Stoke City-Tottenham 1-2
West Bromwich-Sunderland 1-0
West Ham-Bolton 1-3

Németország, Bundesliga:
Hamburg-Schalke 2-1
Köln-Kaiserslautern 1-3
Freiburg-St. Pauli 1-3
Hannover-Frankfurt 2-1
Hoffenheim-Werder Bremen 4-1
Mönchengladbach-Nürnberg 1-1

Spanyolország, Szuperkupa
Visszavágó:
Barcelona-Sevilla 4-0
A Barcelona 5-3-ra nyerte a párosítást.

Olaszország, Szuperkupa-döntő:
Inter-Roma 3-1

Franciaország, Ligue I:
Lens-Monaco 2-2
Lyon-Brest 1-0
Marseille-Lorient 2-0
Nice-Nancy 1-1
Rennes-Saint-Etienne 0-0
Toulouse-Avignon 2-1
Auxerre-Valenciennes 1-1

Hollandia, Eredivisie:
Vitesse-Twente 0-3
Groningen-De Graafschap 2-1
Heerenveen-NAC Breda 3-1
Ajax-Roda Kerkrade 3-0

Argentin bajnokság (Apertura):
Banfield-Estudiantes 0-0
Newell’s Old Boys-Tigre 2-0

Rali

Kazincbarcika-rali, végeredmény:
1. Aschenbrenner György (Mitsubishi Lancer Evo IX) 1:15:54.3
2. ifj. Tóth János (Peugeot 207 S2000) 1:16:45.9
3. Kakuszi Zsolt (Ford Fiesta S2000) 1:16:47.4

Német-rali, állás az 2. nap után:
1. Sébastien Loeb (francia, Citroen C4) 3:05:21.6
2. Dani Sordo (spanyol, Citroen C4) 35.7 mp hátrány
3. Sébastien Ogier (francia, Citroe:n C4) 2:07.1 p h.

Tenisz


Cincinnati, férfi torna, negyeddöntő:
Bagdatisz (ciprusi)-Nadal (spanyol, 1.) 6:4, 4:6, 6:4
Roddick (amerikai, 9.)-Djokovics (szerb, 2.) 6:4, 7:5
Federer (svájci, 3.)-Davigyenko (orosz, 6.) 6:4, 7:5
Fish (amerikai)-Murray (brit, 4.) 6:7, 6:1, 7:6

Montreal, női tenisztorna, negyeddöntő:
Wozniacki (dán, 2.)-Schiavone (olasz, 6.) 6:3, 6:2
Zvonarjova (orosz, 8.)-Clijsters (belga, 5.) 2:6, 6:3, 6:2
Azarenka (fehérorosz, 10.)-Bartoli (francia, 17.) 6:2, 7:6
Kuznyecova (orosz, 11.)-Cseng (kínai) 6:1, 6:3

Vízilabda

Vodafone-kupa, 2. forduló:
Magyarország-Németország 15-9
Spanyolország-Olaszország 10-8

Világkupa, Christchurch, az 5-8. helyért:
Magyarország – Új-Zéland 11-4
Kanada-Görögország 13-12

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.