Élet-Stílus

Szerdai sporteredmények

admin
admin

2010. 08. 11. 23:31

Törökországi vereséggel folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezőben a női kosárlabda-válogatott, miután negyedik mérkőzésén, szerdán 62-54-re kikapott Konyában.

Kosárlabda

Férfi Eb-selejtező
4. forduló, B csoport:
Ukrajna-Magyarország 80-71
A csoport állása:
1. Macedónia 5 pont/3 mérkőzés, 2. Magyarország 5/4, 3. Nagy-Britannia 4/2, 4. Ukrajna 4/3, 5. Bosznia és Hercegovina 3/2

Női Eb-selejtező

4. forduló, C csoport:
Törökország-Magyarország 62-54
Finnország-Montenegró 55-94
A csoport állása:
1. Törökország 6 pont/3 mérkőzés, 2. Montenegró 6/3, 3. Magyarország 5/4, 4.Bulgária 4/3, 5. Finnország 3/3

Labdarúgás

U 21-es Eb-selejtező:
Bosznia-Hercegovina-Magyarország 0-2

Barátságos válogatott meccsek:
Anglia-Magyarroszág 2-1
Svédország-Skócia 3-0
Ukrajna-Hollandia 1-1
Dánia-Németország 2-2
Ciprus-Andorra 1-0
Törökország-Románia 2-0
Csehország-Lettország 4-1
Málta-Macedónia 1-1
Montenegró – Észak-Írország 2-0
Ausztria-Svájc 0-1
Lengyelország-Kamerun 0-3
Szerbia-Görögország 0-1
Szlovákia-Horvátország 1-1
Dél-afrika – Ghána 1-0
Írország-Argentína 0-1
Szlovénia-Ausztrália 2-0
Wales-Luxemburg 5-1
Oroszország-Bulgária 1-0
Korea Köztársaság-Nigéria 2-1
Kína-Bahrein 1-1
Litvánia-Fehéroroszország 0-2
Azerbajdzsán-Kuvait 1-1
Finnország-Belgium 1-0
Moldova-Grúzia 0-0
Kazahsztán-Omán 3-1
Örményország-Irán 1-3
Egyesült Államok-Brazília 0-2
Keddi eredmények:
Bosznia-Hercegovina – Katar 1-1
Olaszország-Elefántcsontpart 0-1

Barátságos klubmeccsek:
Freiburg-Basel 1-3
Augsburg-Stuttgart 0-0
Parma-Sahtar Doneck 1-1
Lazio-Racing Santander 1-3

Copa Sudamericana:
Deportivo San Martin-Deportivo Quito 2-1

Tenisz

Cincinnati, női torna, 1. forduló:
Sarapova (orosz, 10.)-Kuznyecova (orosz) 6:4, 1:6, 6:2
Pennetta (olasz, 11.)-Cseng (kínai) 6:4, 6:2
Petkovic (német)-Vandeweghe (amerikai) 7:6, 6:1
Dulko (argentin)-Safarova (cseh) 6:4, 6:3
Vesznyina (orosz)-Oudin (amerikai) 6:2, 6:3
McHale (amerikai)-Petrova (orosz, 15.) 7:6, 5:3 – feladta
Kirilenko (orosz)-Bondarenko (ukrán) 6:1, 6:3
Pavljucsenko (orosz)-Hantuchova (szlovák) 6:3, 6:4
Bammer (osztrák)-Cirstea (román) 7:6 (7-5), 6:2
2. forduló:
Jankovics (szerb, 1.)-Dusevina (orosz) 6:4, 3:6, 6:1
Vesznyina (orosz)-Schiavone (olasz, 5.) 6:4, 6:4
Na Li (kínai, 8.)-Errani (olasz) 6:2, 6:2
Wickmayer (belga, 12.)-Dulko (argentin) 7:6, 6:2
Bartoli (francia, 16.)-Bondarenko (ukrán) 7:6, 6:1
Amanmuradova (üzbég)-Jovanovszki (szerb) 6:2, 6:0

Toronto, férfi torna, 1. forduló:
Verdasco (spanyol, 9.)-Schwank (argentin) 6:0, 5:7, 6:2
Nalbandian (argentin)-Ferrer (spanyol, 10.) 7:5, 3:6, 6:3
Troicki (szerb)-Cilic (horvát, 11.) 6:4, 7:6
Monfils (francia, 15.)-Devvarman (indiai) 7:6, 6:3
Querrey (amerikai, 16.)-Russell (amerikai) 3:6, 6:1, 6:4
Wawrinka (svájci)-Dancevic (kanadai) 6:1, 6:4
Llodra (francia)-Giraldo (kolumbiai) 7:6, 7:5
Kohlschreiber (német)-Tipszarevics (szerb) 2:2 – feladta
Chardy (francia)-Bagdatisz (ciprusi) 7:5, 2:6, 7:6
Lu (tajvani)-Duclos (kanadai) 6:4, 6:4
Malisse (belga)-Berrer (német) 7:6, 6:2
Dolgopolov (ukrán)-Petzschner (német) 1:6, 6:2, 7:6
Fognini (olasz)-Stepanek (cseh) 6:2, 6:4
2. forduló:
Federer (svájci, 3.)-Chela (argentin) 7:6, 6:3
Söderling (svéd, 5.)-Gulbis (lett) 4:6, 6:4, 6:4
Berdych (cseh, 7.)-Sztahovszki (ukrán) 6:2, 6:4

Úszás

Eb, Budapest
Férfiak
200 m vegyes, döntő:
1. Cseh László 1:57.73 – új Európa-bajnoki csúcs
2. Markus Rogan (osztrák) 1:58.03
3. Joe Roebucknak (brit) 1:59.46
7. Verrasztó Dávid 2:00.72

200 m pillangó, előfutam:
7. Gercsák Balázs 1:59.06
13. Pulai Bence 1:59.94
18. Kovács Norbert 2:00.80
21. Bátka Bálint 2:01.48
Gercsák és Pulai elődöntős, Kovács és Bátka kiesett.
Elődöntő:
13. Gercsák Balázs 1:59.89
16. Pulai Bence 2:00.94
Gercsák és Pulai kiesett.

200 m mell, előfutam:
1. Gyurta Dániel 2:10.70
6. Molnár Ákos 2:12.61
14. Bodor Richárd 2:14.24
30. Gercsák Tamás 2:19.85
Gyurta és Molnár elődöntős, a szabályok értelmében Bodor annak ellenére kiesett, hogy a 14. legjobb időt úszta. Gercsák sem jutott tovább.
Elődöntő:
1. Gyurta Dániel 2:10.11
7. Molnár Ákos 2:12.08
Gyurta és Molnár bejutott a döntőbe.

50 m férfi hát, előfutam:
24. Szilágyi Ádám 26.28
26. Bohus Richárd 26.50
27. Balog Gábor 26.77
38. Csáki János 27.56
Szilágyi, Bohus, Balog és Csáki sem jutott tovább.

1500 m gyors, döntő:
1. Sebastien Rouault (francia) 14:55.17
2. Pal Jönsen (feröeri) 14:56.90
3. Samuel Pizetti (olasz) 14:59.76
7. Gyurta Gergely 15:19.27

200 m gyors, döntő:
1. Paul Biedermann (német) 1:46.06
2. Nyikita Lobincev (orosz) 1:46.51
3. Sebastiaan Verschuren (holland) 1:46.91

Nők
100 m gyors, döntő:
1. Francesca Halsall (brit) 53.58
2. Aliakszandra Heraszimenya (fehérorosz) 53.82
3. Femke Heemskerk (holland) 54.12
5. Verrasztó Evelyn 54.33

200 m vegyes, előfutam:

1. Verrasztó Evelyn 2:11.94
2. Hosszú Katinka 2:12.30
7. Jakabos Zsuzsanna 2:14.33
26. Kovács Réka 2:20.45
Verrasztó és Hosszú elődöntős, a szabályok értelmében Jakabos annak ellenére kiesett, hogy a hetedik legjobb időt úszta. Kovács sem jutott tovább.
Elődöntő:
2. Hosszú Katinka 2:11.84
3. Verrasztó Evelyn 2:11.86
Hosszú és Verrasztó bejutott a döntőbe.

100 m női hát, előfutam:
24. Povázsay Eszter 1:03.38
28. Dara Eszter 1:03.62
33. Szekeres Dorina 1:04.29
39. Joó Sára 1:05.14
Povázsay, Dara, Szekeers és Joó is kiesett.

800 m gyors, előfutam:
17. Kádas Vivien 8:46.92
22. Balogh Vanessza 9:03.24
Kádas és Balogh kiesett.

100 m mell, döntő:
1. Julija Jefimova (orosz) 1:06.32
2. Rikke Möller Pedersen (dán) és
Jennie Johansson (svéd) 1:07.36-1:07.36

Műugrás, férfiak, 1 m, döntő:
1. Ilja Kvasa (ukrán) 433,90 pont
2. Patrick Hausding (német) 430,25
3. Javier Illana (spanyol) 414,35

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

2871252 06/13/2016 US soldiers during a stop of the US armed forces in Riga in the course of the Dragoon Ride II of the Saber Strike-2016 international exercise. Taisija Voroncova/Sputnik
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.