Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 08. 05. 23:58

Idegenbeli vereséggel folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezőben a férfi kosárlabda-válogatott, miután 81-44-re kikapott Mecedóniában.

Kosárlabda

Női Eb-selejtező:
Bulgária-Magyarország 68-57

Férfi Eb-selejtező:
Macedónia-Magyarország 81-44

Labdarúgás

Európa Liga, selejtező, 3. forduló, visszavágó:
Montpellier-Győr 0-1, 11-esekkel: 3-4
Továbbjutott: a Győr, 1-1-gyel, 11-esekkel.

Bangor City (walesi)-Marítimo (portugál) 1-2
Továbbjutott: a Marítimo, 10-3-as összesítéssel.

Slovan Bratislava (szlovák)-Crvena zvezda (szerb) 1-1
Tj: a Slovan, 3-2-es összesítéssel.

Austria Wien (osztrák)-Ruch Chorzów (lengyel) 3-0
Tj: az Austria Wien, 6-1-es összesítéssel.

VfB Stuttgart (német)-Molde (norvég) 2-2
Tj: a VfB Stuttgart, 5-4-es összesítéssel.

Hajduk Split (horvát)-Dinamo Bucuresti (román) 3-0
Tj: a Hajduk Split, 4-3-as összesítéssel.

Liverpool (angol)-Rabotnicki (macedón) 2-0
Tj: a Liverpool, 4-0-ás összesítéssel.

Cliftonville (északír)-CSZKA Szófia (bolgár) 1-2
Tj: a CSZKA Szófia, , 5-1-es összesítéssel.

Juventus (olasz)-Shamrock Rovers (ír) 1-0
Tj: a Juventus, 3-0-ás összesítéssel.

Hibernian (skót)-NK Maribor (szlovén) 2-3 (0-1)
Tj: az NK Maribor, 6-2-es összesítéssel.

Motherwell (skót)-Aalesund (norvég) 3-0 (2-0)
Tj: a Motherwell, 4-1-es összesítéssel.

Zrinjski Mostar (bosnyák)-OB Odense (dán) 0-0
Tj: az Odense 5-3-as összesítéssel.

Sporting Lisboa (portugál)-Nordsjaelland (dán) 2-1 (1-0)
Tj: a Sporting, 3-1-es összesítéssel.

Timisoara (román)-MyPa (finn) 3-3
Továbbjutott: a Timisoara, 5-4-es összesítéssel.

Bröndby (dán)-Buducnost Podgorica (montenegrói) 1-0
Tj: a Bröndby, 3-1-es összesítéssel.

Lausanne (svájci)-Randers FC (dán) 1-1
Tj: a Lausanne, 4-3-as összesítéssel.

Luzern (svájci)-Utrecht (holland) 1-3
Tj: az Utrecht, 4-1-es összesítéssel.

Levszki Szófia (bolgár)-Kalmar FF (svéd) 5-2
Tj: a Levszki Szófia, 6-3-as összesítéssel.

Arisz Szaloniki (görög)-Jagiellonia (lengyel) 2-2
Tj: az Arisz Szaloniki, 4-3-as összesítéssel.

Genk (belga)-Inter Turku (finn) 3-2
Tj: a Genk, 8-3-as összesítéssel.

Besiktas (török)-Viktoria Plzen (cseh) 3-0
Tj: a Besiktas, 4-1-es összesítéssel.

Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Olimpiakosz (görög) 1-0
Tj: a Maccabi Tel-Aviv, 2-2-vel, idegenben lőtt góllal.

Jablonec (cseh)-APOEL Nicosia (ciprusi) 1-3
Tj: az APOEL Nicosia, 4-1-es összesítéssel.

FK Teteks (macedón)-IF Elfsborg (svéd) 1-2
Továbbjutott: az IF Elfsborg, 7-1-es összesítéssel.

OFK Beograd (szerb)-Galatasaray (török) 1-5 (1-2)
Tj: Galatasaray, 7-3-as összesítéssel.

Baník Ostrava (cseh)-Dnyepr Mogiljev (fehérorosz) 1-2
Tj: a Dnyepr Mogiljev, 3-1-es összesítéssel.

FC Zesztafoni (grúz)-Karpaty Lvov (ukrán) 0-1
Tj: a Karpaty Lvov, 2-0-ás összesítéssel.

FK Karabah (azeri)-Wisla Kraków (lengyel) 3-2
Tj: az FK Karabah, 4-2-es összesítéssel.

Dinamo Minszk (fehérorosz)-Maccabi Haifa (izraeli) 3-1
Tj: a Dinamo Minszk, 3-2-es összesítéssel.

Dinamo Tbiliszi (grúz)-Sturm Graz (osztrák) 1-1
Tj: a Sturm Graz, 3-1-es összesítéssel.

Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)-Cercle Brugge (belga) 3-1
Tj: az Anorthoszisz Famaguszta, 3-2-es összesítéssel.

Apollon Limasszol (ciprusi)-Szibir Novoszibirszk (orosz) 2-1
Tj: a Szibir Novoszibirszk, 2-2-vel, idegenben lőtt góllal.

IFK Göteborg (svéd)-AZ Alkmaar (holland) 1-0
Tj: az AZ Alkmaar, 2-1-es összesítéssel.

Dnyipro (ukrán)-Spartak Zlatibor (szerb) 2-0 (1-0)
Tj: a Dnyipro, 3-2-es összesítéssel.

Copa Sudamericana:
Gremio Prudente (brazil)-Atletico Mineiro (brazil) 0-0
Deportivo Quito (ecuadori)-Deportivo San Martín (perui) 3-2
Atlético Huila (kolumbiai)-Trujillanos (venezuelai) 4-1

Brazil Kupa, döntő, visszavágó:
Vitoria-Santos 2-1
Győztes a Santos, 3-2-es összesítéssel.

Sportlövészet

Vb, München
Férfi dupla trap:
1. Joshua Richmond (amerikai) 196 korong (146 korong)
2. Vaszilij Moszin (orosz) 193 (147) szétlövésben: 30
3. Hu Pin-jüan (kínai) 193 (144) 29

5. Bognár Richárd 190 (145)
28. Gerebics Roland 138
50. Palkovics András 128

Női futócél 40 vegyes, 10 m:
1. Li Hszüe Jen (kínai) 390 kör
2. Jang Ceng (kínai) 386
3. Szu Li (kínai) 382

Női dupla trap:
1, Li Zsuj (kínai) 115 korong
2. Csang Ja-fej (kínai) 109
3. Li Csing-nien (kínai) 107

Tenisz

Washington, férfi torna, 2. forduló:
Berdych (cseh, 1.)-Turszunov (orosz) 7:6, 4:6, 6:1
Tipszarevics (szerb)-Querrey (amerikai, 6.) 7:6, 6:3
Nalbandian (argentin)-Wawrinka (svájci, 7.) 6:1, 6:3
Bagdatisz (ciprusi, 8.)-Zeballos (argentin) 7:6, 7:6
Marcsenko (ukrán)-Gulbis (lett, 9.) 6:1, 1:0 – feladta
Chiudinelli (svájci)-Stepanek (cseh, 10.) 6:1, 6:3
Falla (kolumbiai)-Hewitt (ausztrál, 11.) 7:5, 3:2 – feladta
Golubev (kazah, 16.)-Vliegen (belga) 6:2, 7:6

San Diego, női torna, 2. forduló:
Klejbanova (orosz)-Jankovics (szerb, 1.) 7:5, 6:2
Stosur (ausztrál, 2.)-Oudin (amerikai) 6:4, 6:4
Radwanska (lengyel, 4.)-Szafina (orosz) 6:1, 6:3
Peer (izraeli, 7.)-Svedova (kazah) 7:5, 6:4

Úszás

Eb, nyíltvízi úszás (Balatonfüred):
Férfi 5 km:
1. Luca Ferretti (olasz) 58:43.4
2. Simone Ercoli (olasz) 59:00.5
3. Szpiridon Gianniotisz (görög) 59:15.9
3. Simone Ruffini (olasz) 59:15.9

31. Batházi István 1:06:39.9

Női 10 km:
1. Linsy Heister (holland) 2:01:06.7
2. Georgia Consiglio (olasz) 2:01:07.6
3. Angela Maurer (német) 2:01:08.2

7. Risztov Éva 2:01:16.2
26. Prohászka Ágnes 2:16:28.2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.