Élet-Stílus

Szerdai eredmények

admin
admin

2010. 07. 28. 22:54

Valamennyi kiemelt nyert a stanfordi női tenisztorna első körében.

Atlétika

Eb, Barcelona
Női 20 km-es gyaloglás:
1. Olga Kanyiszkina (orosz) 1:27:44
2. Anyiszja Kirgyapkina (orosz) 1:28:55
3. Vera Szokolova (orosz) 1:29:32

Női diszkoszvetés:
1. Sandra Perkovic (horvát) 64.67 m
2. Nicoleta Grasu (román) 63.48
3. Joanna Wisniewska (lengyel) 62.37

Férfi 100 m:
1. Christophe Lemaitre (francia) 10.11 mp
2. Mark Lewis-Francis (brit) 10.18
3. Martial M,bandjock (francia) 10.18

Férfi kalapácsvetés:
1. Libor Charfreitag (szlovák) 80,02 m
2. Nicola Vizzoni (olasz) 79,12
3. Pars Krisztián 79,06

9. Németh Kristóf 73,93

Női 10000 m:
1. Elvan Abeylegesse (török) 31:10.23
2. Inga Abitova (orosz) 31:22.83
3. Jessica Augusto (portugál) 31:25.77

8. Papp Krisztina 32:49.05
13. Erdélyi Zsófia 34:57.77

Női távolugrás:
1. Ineta Radevica (lett) 6,92 m
2. Naide Gomes (portugál) 6,92
3. Olga Kucserenko (orosz) 6,84

Kosárlabda

Női felkészülési mérkőzés:
Brazília-Magyarország 75-64

Labdarúgás

BL-selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés
Bajnokok ága:
Debreceni VSC-FC Basel (svájci) 0-2
AIK Solna (svéd)-Rosenborg BK (norvég) 0-1
Partizan Beograd (szerb)-HJK Helsinki (finn) 3-0
Aktobe (kazah)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1-0
BATE Boriszov (fehérorosz)-FC Köbenhavn (dán) 0-0
Sheriff Tiraspol (moldovai)-Dinamo Zagreb (horvát) 1-1

Nem bajnokok ága:
Young Boys (svájci)-Fenerbahce (török) 2-2
Ajax Amsterdam (holland)-PAOK (görög) 1-1
Braga (portugál)-Celtic (skót) 3-0

Libertadores-kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
Chivas (mexikói)-Universidad de Chile (chilei) 1-1

Ligakupa, 2. forduló
A csoport:
Kecskeméti TE-ERECO – Budapest Honvéd 4-2

B csoport:

Vasas-MTK Budapest 4-1

C csoport:
Lombard Pápa-Ferencváros 0-0

Tenisz


Umag, férfi torna, nyolcaddöntő:
Davigyenko (orosz, 1.)-Robert (francia) 6:1, 6:2
Ferrero (spanyol, 4.)-Cuevas (uruguayi) 4:6, 6:4, 6:4
Dolgopolov (ukrán, 6.)-Skugor (horvát) 7:6, 6:3
Chela (argentin, 8.)-Bolelli (olasz) 7:6, 6:7, 6:1

Gstaad, férfi torna, nyolcaddöntő:
Montanes (spanyol, 4.)-Haider-Maurer (osztrák) 3:6, 6:1, 6:0
Gasquet (francia, 7.)-Brands (német) 6:7, 6:3, 6:0
Gimeno-Traver (spanyol)-Beck (német) 7:5, 6:4

Los Angeles, férfi torna, 1. forduló:
Anderson (dél-afrikai)-Marcsenko (ukrán) 6:3, 6:2
Falla (kolumbiai)-Beck (szlovák) 7:6, 6:4
Blake (amerikai)-Mayer (argentin) 6:1, 6:4
Sweeting (amerikai)-Vliegen (belga) 2:6, 6:3, 6:4
Ginepri (amerikai)-Bozsoljac (szerb) 6:3, 6:4
Smyczek (amerikai)-Gabasvili (orosz) 6:2, 6:3
Devvarman (indiai)-S. Johnson (amerikai) 6:4, 6:4

Stanford, női torna, 1. forduló:
Bartoli (francia, 4.)-Harkleroad (amerikai) 6:1, 6:4
Sarapova (orosz, 5.)-Cseng Ji (kínai) 6:4, 7:5
Peer (izraeli, 6.)-Hantuchova (szlovák) 0:6, 6:4, 6:3
Wickmayer (belga, 7.)-Csan Jung Jan (tajvani) 6:3, 6:1
Azarenka (fehérorosz, 8.)-Morita (japán) 6:0, 6:2
Kirilenko (orosz)-Lucic (horvát) 6:1, 6:4
Szavcsuk (ukrán)-Craybas (amerikai) 6:3, 6:3
McHale (amerikai)-Csang Kai Csen (tajvani) 3:6, 6:0, 6:2

Vízilabda

Női felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Oroszország 12-12

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.