Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 07. 11. 23:12

Berkes Ferenc és Gyimesi Zoltán játssza a döntőt a Szegeden zajló 60. férfi sakk országos bajnokságon.

Autó-motor

Forma 1-es Brit Nagydíj
Végeredmény:
1. Webber (ausztrál, Red Bull)
2. Hamilton (brit, McLaren) +1.3
3. Rosberg (német, Mercedes) +21.3
4. Button (brit, McLaren) +21.9
5. Barrichello (brazil, Williams) +31.4
6. Kobajasi (japán, BMW Sauber) +32.1
7. Vettel (német, Red Bull) +36.7
8. Sutil (német, Force India) +40.9
9. Schumacher (német, Mercedes) +41.5
10. Hülkenberg (német, Williams) +42.0
11. Liuzzi (olasz, Force India) +42.
12. Buemi (svájci, Toro Rosso) +47.6
13. Petrov (orosz, Renault) +59.3
14. Alonso (spanyol, Ferrari) +62.3
15. Massa (brazil, Ferrari) +67.4
16. Trulli (olasz, Lotus) +1 kör
17. Kovalainen (finn, Lotus) +1 kör
18. Glock (német, Virgin) +2 kör
19. Chandhok (indiai, Hispania) +2 kör
20. Jamamoto ((japán, Hispania) +2 kör

– Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +8 kör
– De la Rosa (spanyol, BMW Sauber) +23 kör
– Kubica (lengyel, Renault) +33 kör
– Di Grassi (brazil, Virgin) +43 kör

Kerékpár

97. Tour de France
8. szakasz, Station des Rousses – Morzine-Avoriaz, 189km:
1. A.Schleck (luxemburgi, Saxo) 4:54:11
2. S.Sánchez (spanyol, Euskaltel) – azonos idő
3. Gesink (holland, Rabobank) +10.0

Az összetettben:
1. Evans (ausztrál, BMC) 37:57:09
2. A.Schleck (luxemburgi, Saxo) +20.0
3. Contador (spanyol, Astana) +1:01.0

Labdarúgás

Vb, döntő:
Spanyolország-Hollandia 1-0, h.u.

Sakk

Férfi Ob, elődöntő, visszavágók:
Berkes Ferenc-Medvegy Zoltán 1-0
Továbbjutott: Berkes 2-0-lal
Bérczes Dávid-Gyimesi Zoltán döntetlen
Tj.: Gyimesi 1,5-0,5-tel

Strandlabdarúgás

Vb-selejtezőtorna, európai zóna, Bibione:
Magyarország-Ukrajna 7-6

Tenisz


Női torna, Budapest, döntő:
Szávay (7.)-Schnyder (svájci) 6:2, 6:4

Newport, férfi torna, elődöntő:

O. Rochus (belga, 4.)-Dabul (argentin) 6:3, 6:2
Fish (amerikai, 5.)-Bloomfield (brit) 7:6, 6:4

Döntő:
Fish (amerikai, 5.)-O. Rochus (belga, 4.) 5:7, 6:3, 6:4

Davis Kupa
Euro-afrikai zóna, II. csoport, Gödöllő:
Magyarország-Macedónia 4-1
Balázs Attila Dimitar Grabuloski 6:3, 6:1, 6:2
Balázs György-Tomislav Jotovski 6:0, 6:1

Világcsoport, negyeddöntő
Moszkva: Oroszország-Argentína 1-4
Nyikolaj Davigyenko-Eduardo Schwank 4:6, 6:3, 6:1, 6:4
Mihail Juzsnyij-David Nalbandian 6:7, 4:6, 3:6

Clermont-Ferrand: Franciaország-Spanyolország 5-0
Gilles Simon-Nicolas Almagro 7:6, 7:6
Julien Benneteau-Feliciano Lopez 7:6, 6:4

Split: Horvátország-Szerbia 1-4
Marin Cilic-Novak Djokovic 3:6, 3:6, 2:6
Antonio Veic-Janko Tipsarevic 2:6, 6:7

Coquimbo: Chile-Csehország 1-4
Jorge Aguilar-Lukas Dlouhy 6:1, 7:6
Cristobal Saavedra-Corvalan – Ivo Minar 6:7, 2:6

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.