Élet-Stílus

Szerdai eredmények

admin
admin

2010. 07. 07. 23:47

Meglepetésre Cseh László legerősebb számában, 400 méter vegyesen kikapott Kis Gergőtől az Egerben zajló országos bajnokságon.

Labdarúgás

Szuperkupa:
DVSC-Videoton 1-0

Vb, elődöntő:
Németország-Spanyolország 0-1

BL-selejtező, 1. forduló, visszavágó:
Rudar Pljevlja (montenegrói)-Tre Fiori (San Marinó-i) 4-1
Továbbjutott: a Rudar Pljevlja 7-1-es összesítéssel.

Kerékpár

Tour, 4. szakasz, Cambrai-Reims, 150 km:
1. Alessandro Petacchi (olasz, Lampre) 3:34:55 ó
2. Julian Dean (új-zélandi, Garmin) azonos idővel
3. Edvald Hagen Boasson (Sky) a.i.

Az összetettben (az élen álló sárga trikóban):
1. Fabian Cancellara (svájci, Saxo Bank) 18:28:55 ó
2. Geraint Thomas (brit, Sky) 23 mp hátrány
3. Cadel Evans (ausztrál, BMC Racing) 39 mp h.

Sakk

Ob, 3. forduló:
A csoport:
Bérczes Dávid-Bánusz Tamás – döntetlen
Pintér József-Berkes Ferenc – döntetlen
Kovács Gábor-Ruck Róbert – döntetlen

Az állás: 1. Bánusz 2, 2. Ruck, Pintér, Berkes, Bérczes 1,5-1,5, 6. Kovács 1

B csoport:
Medvegy Zoltán-Fodor Tamás – döntetlen
Gyimesi Zoltán-Papp Gábor – döntetlen
Erdős Viktor-Rapport Richárd 1-0

Az állás: 1. Fodor, Gyimesi 2-2, 3. Medvegy, Erdős 1,5-1,5, 5. Papp, Rapport 1-1

Tenisz


Budapest, női torna, nyolcaddöntő:
Sevastova (lett)-Peng (kínai, 5.) 6:1, 6:1
Hercog (szlovén, 8.)-Castano (kolumbiai) 4:6, 6:4, 6:4

Newport, férfi torna, 1. forduló:
Querrey (amerikai, 1.)-Levine (amerikai) 6:3, 6:3
Giraldo (kolumbiai, 2.)-Peya (osztrák) 7:6, 1:6, 6:4
Mahut (francia)-Falla (kolumbiai, 3.) 6:3, 1:6, 6:3
Fish (amerikai, 5.)-Russell (amerikai) 6:1, 6:2
Ram (amerikai, 7.)-Navarro (spanyolok) 6:3, 7:6
Dabul (argentin)-Ball (ausztrál) 5:7, 6:2, 0:1 – feladta
Bubka (ukrán)-Guccione (ausztrál) 7:6, 6:4
Klaasen (dél-afrikai)-Bozoljacs (szerb) 7:6, 7:6
Devvarman (indai)-Kim (amerikai) 6:4, 6:3
Kudla (amerikai)-Ventura (spanyol) 6:3, 3:6, 7:5
Bloomfield (brit)-C. Rochus (belga) 7:6, 6:3

Úszás

Ob, férfiak:
50 m hát:
1. Cseh László (Kőbányai SC) 26.48 mp
2. Szilágyi Ádám (Százhalombatta) 26.55
3. Balog Gábor (Bácsvíz-KVSC) 26.87

200 m gyors:
1. Kozma Dominik (Kőbánya SC) 1:50.43 perc
2. Bernek Péter (Kőbánya SC) 1:50.93
3. Gercsák Balázs (BVSC-Zugló) 1:51.67

400 m vegyes:
1. Kis Gergő (Rája,94 UK Ajka) 4:13.22 perc
2. Cseh László (Kőbánya SC) 4:13.40
3. Gyurta Gergely (Jövő SC) 4:18.35

800 m gyors:
1. Kis Gergő (Rája,94 UK Ajka) 8:01.33 perc
2. Gyurta Gergely (Jövő SC) 8:03.67
3. Rákos Patrik (Balaton ÚK Veszprém) 8:20.04

4×100 m gyorsváltó:
1. Kőbánya SC 3:25.79 perc
2. Dunaferr-DVSI 3:27.44
3. Jövő SC 3:28.79

Nők
50 m mell:
1. Kovács Krisztina (BHSE) 33.02 mp
2. Verrasztó Evelyn (Jövő SC) 33.10
3. Sztankovics Anna (Jövő SC) 33.12

200 m pillangó:
1. Jakabos Zsuzsanna (Pécs ANK) 2:10.07 perc
2. Dara Eszter (Kőbánya SC) 2:11.17
3. Kapás Boglárka (BVSC-Zugló) 2:11.42

400 m vegyes:
1. György Réka (Kőbánya SC) 4:53.11 perc
2. Kovács Réka (Kőbánya SC) 4:55.69
3. Szilágyi Liliána (Jövő SC) 5:02.85

4×200 gyorsváltó:
1. Jövő SC 8:13.16 perc
2. Kőbánya SC 8:16.27
3. BVSC-Zugló 8:27.13

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.