Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 06. 20. 18:55

Marosi Ádám nyerte a férfi öttusázók Világkupa-döntőjét, Moszkvában.

Atlétika

Csapat Eb, Férfiak
Hármasugrás:
1. Christian Olsson (svéd) 17,29 m
2. Marian Oprea (román) 16,73
3. Mantas Dilys (litván) 16,25

9. Ungvári Péter 15,38

200 m:
1. Paul Hession (ír) 20.46
2. Johan Wissman (svéd) 20.76
3. Arnaldo Abrantes (portugál) 20.84

9. Pásztor Gábor 21.21

110 m gát:
1. Kiss Dániel 13.32 mp – új országos csúcs
2. Marcel Van Der Vesten (holland) 13.61
3. Philip Nossmy (svéd) 13.79

Rúdugrás:
1. Michal Balner (cseh) 5,50 m
2. Edi Maia (portugál) 5,40
3. Wout Van Wengerden (holland) 5,30

6. Szabó Dezső 5,00

Nők
Kalapácsvetés:
1. Orbán Éva 69,73 m
2. Bianca Perie (román) 66,95
3. Vania Silva (portugál) 64,85

1500 m:
1. Jessica Augusto (portugál) 4:09.78 p
2. Papp Krisztina 4:10.76
3. Binnaz Uslu (török) 4:11.36

200 m:
1. Denisa Rosolova (cseh) 23.03 mp
2. Niamh Whelan (ír) 23.30
3. Olivia Borlee (belga) 23.36

11. Petráhn Barbara 24.04

100 m gát:
1. Nevin Yanit (török) 12.74 mp
2. Derval O,Rourke (ír) 12.80
3. Eline Berings (belga) 12.84

8. Juhász Fanni 13.59

Magasugrás:
1. Emma Green (svéd) 1,94 m
2. Airine Palsyte (litván) 1,92
3. Oldriska Maresova (cseh) 1,89

10. Szabó Barbara 1,80

5000 m:
1. Elvan Abeylegesse (török) 15:09.31
2. Roxana Barca (román) 15:33.12
3. Fernanda Ribeiro (portugál) 15:33.58
4. Kálovics Anikó 15:35.47

Súlylökés:
1. Melissa Boekelman (holland) 17,91 m
2. Helena Engman (svéd) 17,78
3. Márton Anita 17,19

Kajak-kenu

Válogató, Szeged, 500 m
Férfiak
K-1:
1. Szalai Tamás 1:40.219 p
2. Dombi Rudolf 1:40.789
3. Vereckei Ákos (Domino Honvéd) 1:41.701

K-2:
1. Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor 1:31.438
2. Boros Gergely, Sík Márton 1:32.194
3. Holpert Ervin, Kökény Roland 1:32.470

C-1:
1. Korisánszky Péter Dániel 1:55.104
2. Mike Róbert 1:55.992
3. Fürdök Gábor 1:56.322

C-2:
1. Varga Dávid, Széles Gábor 1:44.405
2. Németh Gergő, Nagy Péter 1:45.431
3. Vass András, Kiss Tamás 1:45.443

Nők
K-1:
1. Kozák Danuta 1:51.696
2. Benedek Dalma 1:51.900
3. Csipes Tamara 1:52.386

5. Kovács Katalin 1:53.622
9. Janics Natasa 2:00.672

K-2:
1. Kozák Danuta, Szabó Gabriella 1:43.426
2. Kovács Katalin, Janics Natasa 1:45.118
3. Paksy Tímea, Medveczky Erika 1:47.290

200 m
Férfiak
K-1:
1. Molnár Péter 37.355 mp
2. Gyertyános Gergely 37.553
3. Dudás Miklós 37.715

K-2:
1. Beé István, Dombi Rudolf 34.956
2. Boros Gergely, Sík Márton 35.244
3. Molnár, Kadler Viktor 35.286

C-1:
1. Kovács Gergely 42.901
2. Horváth Gábor 43.495
3. Nagy Péter 44.089

C-2:
1. Kovács, Végh Attila 40.074
2. Horváth Gergely, Németh Szabolcs 40.884
3. Hajdu Gergő, Balázs Péter 41.586

Nők
K-1:
1. Janics Natasa 43.902
2. Paksy Tímea 43.926
3. Hegyi Zomilla 44.622

K-2:
1. Kovács Katalin, Janics Natasa 40.849
2. Paksy, Medveczky Erika 41.497
3. Vad Ninetta, Hegyi Zomilla 42.067

5000 m
Férfiak
K-1:
1. Kammerer Zoltán 18:54.088 p
2. Pauman Dániel Máté 19:05.938
3. Deák Márton 19:07.180

C-1:
1. Fürdök Gábor 21:45.307
2. Győre Attila 21:55.915
3. Devecseri Ádám 21:57.853

Nők
K-1:
1. Csipes Tamara 20:47.182
2. Folláth Vivien 20:54.682
3. Benedek Dalma 20:56.710

200 m
Férfiak
K-1:
1. Molnár Péter 37.355
2. Gyertyános Gergely 37.553
3. Dudás Miklós 37.715

K-2:
1. Beé István, Dombi Rudolf 34.956
2. Boros Gergely, Sík Márton 35.244
3. Molnár, Kadler Viktor 35.286

C-1:
1. Kovács Gergely 42.901
2. Horváth Gábor 43.495
3. Nagy Péter 44.089

C-2:
1. Kovács, Végh Attila 40.074
2. Horváth Gergely, Németh Szabolcs 40.884
3. Hajdu Gergő, Balázs Péter 41.586

Nők
K-1:
1. Janics Natasa 43.902
2. Paksy Tímea 43.926
3. Hegyi Zomilla 44.622

K-2:
1. Kovács Katalin, Janics Natasa 40.849
2. Paksy, Medveczky Erika 41.497
3. Vad Ninetta, Hegyi 42.067

Labdarúgás

Vb, F csoport, 2. forduló:
Paraguay-Szlovákia 2-0
Olaszország – Új-Zéland 1-1

G csoport:
Brazília-Elefántcsontpart 3-1

Motorsport

Brit Nagydíj
Moto2:
1. Jules Cluzel (francia) 39:19.472
2. Thomas Lüthi (svájci) +0.057
3. Julian Simon (spanyol) +0.322

Talmácsi Gábor 3 körrel a vége előtt kiesett.

MotoGP:
1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 41:34.083
2. Andrea Dovizioso (olasz, Honda) +6.743
3. Ben Spies (amerikai, Yamaha) +7.097

125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 38:12.837
2. Pol Espargaro (spanyol, Derbi) +2.576
3. Bradley Smith (brit, Aprilia) +13.446

Öttusa

Vk-döntő, Moszkva
1. Marosi Ádám 5828 pont
2. Ilja Frolov (orosz) 5800
3. David Svoboda (cseh) 5788

16. Kasza Róbert 5548
19. Tibolya Péter 5508

Rali

Bükfürdő-rali:
1. Aschenbrenner György (Mitsubishi Lancer EVO IX) 1:08:14.1
2. Herczig Norbert (Skoda Fabia S2000) 1:08:19.2
3. Turán Frigyes (Mitsubishi Lancer Evo IX) 1:09:08.1

Vízilabda

Női Világliga, Messina, 2. kör, 5. játéknap:
Magyarország-Németország 15-13
Olaszország-Oroszország 10-9

A csoport végeredménye:
1. Oroszország 21 pont
2. Magyarország 17
3. Németország 10
4. Nagy-Britannia 6
5. Olaszország 6

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.