Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 06. 10. 19:57

A korábbi négyszeres győztes, negyedik helyen kiemelt Andy Roddick számára a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a londoni füvespályás férfi tenisztornán.

Atlétika

Gyémánt Liga, Róma
Férfiak
100 m (nem GYL-szám):
1. Asafa Powell (jamaicai) 9.82 mp – a világ idei legjobbja
2. Christophe Lemaitre (francia) 10.09
3. Martial Mbandjock (francia) 10.09

200 m:
1. Walter Dix (amerikai) 19.86 mp
2. Wallace Spearmon (amerikai) 20.05
3. Paul Hession (ír) 20.60

400 m:
1. Jeremy Wariner (amerikai) 44.73 mp – a világ idei legjobbja
2. Angelo Taylor (amerikai) 44.74
3. Christopher Brown (bahamai) 45.05

5000 m:
1. Imane Merga (etióp) 13:00.12 p
2. Sammy Alex Mutahi (kenyai) 13:00.12
3. Moses Ndiema Kipsiro (ugandai) 13:00.15

110 m gát:
1. Dayron Robles (kubai) 13.14 mp
2. Dwight Thomas (jamaicai) 13.31
3. Ryan Brathwaite (barbadosi) 13.34

Távol:
1. Dwight Phillips (amerikai) 8,42 m – a világ idei legjobbja
2. Irving Saladino (panamai) 8,13
3. Fabrice Lapierre (ausztrál) 8,11

Súly:
1. Christian Cantwell (amerikai) 21,67 m
2. Dylan Armstrong (kanadai) 21,46
3. Reese Hoffa (amerikai) 21,15

Diszkosz:
1. Piotr Malachowski (lengyel) 68,78 m
2. Gerd Kanter (észt) 67,69
3. Kővágó Zoltán 67,26

Nők
100 m:
1. Lashauntea Moore (amerikai) 11.04 mp
2. Chandra Sturrup (bahamai) 11.14
3. Tahesia Harrigan (Virgin-szigeteki) 11.17

800 m:
1. Halima Hachlaf (marokkói) 1:58.40 p – a világ idei legjobbja
2. Janeth Jepkosgei (kenyai) 1:58.85
3. Jennifer Meadows (brit) 1:58.89

400 m gát:
1. Lashinda Demus (amerikai) 52.82 mp – a világ idei legjobbja
2. Kaliese Spencer (jamaicai) 53.48
3. Natalja Antyuh (orosz) 54.00

3000 m akadály:
1. Milcah Chemos Cheiywa (kenyai) 9:11.71 – a világ idei legjobbja
2. Gladys Jerotich Kipkemoi (kenyai) 9:13.22
3. Lydia Jebet Rotich (kenyai) 9:19.01

Hármas:
1. Yargelis Savigne (kubai) 14,74 m
2. Olga Ripakova (kazah) 14,74
3. Olha Szaladuha (ukrán) 14,44

Magas:
1. Blanka Vlasic (horvát) 2,03 m
2. Chaunte Howard-Lowe (amerikai) 2,03
3. Lavern Spencer (Saint Lucia-i) 1,95

Gerely:
1. Barbora Spotakova (cseh) 68,66 m
2. Sunette Viljoen (dél-afrikai) 63,04
3. Vira Rebrik (ukrán) 62,44

Rúd:
1. Fabiana Murer (brazil) 4,70 m
2. Silke Spiegelburg (német) 4,70
3. Jirina Ptacnikova (cseh) 4,60Jégkorong

NHL, Stanley-kupa-döntő:
Philadelphia Flyers-Chicago Blackhawks 3-4, h.u.
A párharc végeredménye: 4-2, a Chicago javára.

Labdarúgás

Barátságos mérkőzés:
Japán-Zimbabwe 0-0

Major League Soccer (MLS):
Chicago Fire-Colorado Rapids 2-2
Real Salt Lake-Los Angeles Galaxy 1-0

Tenisz

Férfi torna, Queen’s Club, nyolcaddöntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Isztyomin (üzbég, 16.) 7:6, 4:6, 6:4
X. Malisse (belga)-Djokovics (szerb, 2.) 6:3, 4:6, 6:2
Llodra (francia, 12.)-Cilic (horvát, 5.) 7:6, 6:2
Sela (izraeli, 14.)-Roddick (amerikai, 4.) 6:4, 7:6
Querrey (amerikai, 7.)-Granollers (spanyol) 6:4, 7:6
Lopez (spanyol, 8.)-Benneteau (francia, 9.) 6:2, 6:4
Schüttler (német)-Gasquet (francia, 11.) – játék nélkül

Halle, férfi torna, nyolcaddöntő:
Federer (svájci, 1.)-Falla (kolumbiai) 6:1, 6:2
Becker (német)-Davigyenko (orosz, 2.) 6:3, 6:4
Zverev (német)-Melzer (osztrák, 6.) 3:6, 7:6, 7:6
Kohlschreiber (német)-Chiudinelli (svájci) 6:4, 7:5

Antalis Kupa, Budapest
Nyolcaddöntő:
Babos-Evtimova (bolgár, 4.) 7:6, 6:4

Vízilabda

Női Világliga
Európai 1-es csoport, Budapest:
Magyarország – Nagy-Britannia 25-4
Németország-Olaszország 12-6
Az állás két nap után:
1. Magyarország 3pont/1 mérkőzés (25-4), 2. Oroszország 3/1 (22-10), 3. Németország 3/2 (22-28), 4. Nagy-Britannia 3/2 (12-32), 5. Olaszország 0/2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

A naked mole rat can be seen during a press preview of the Aquazoo at the Loebbecke Museum in Duesseldorf, Germany, 21 September 2017. The museum reopens on 22 September after a four year restoration phase. Photo: Ina Fassbender/dpa
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.