Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 05. 29. 22:15

Az NBA Keleti főcsoport döntőjének 6. találkozóját a Boston Celtics nyerte, ezáltal 4-2 arányban megnyerte a főcsoportdöntőt is.

Autó-motor

Forma-1, Török Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Sebastian Vettel (Red Bull Racing) 1:27.086 (18 kör)
2. Nico Rosberg (Mercedes GP Petronas) 1:27.359 (16)
3. Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes) 1:27.396 (14)
4. Mark Webber (Red Bull Racing) 1:27.553 (15)
5. Robert Kubica (Renault) 1:27.784 (20)
6. Fernando Alonso (Ferrari) 1:27.861 (18)
7. Michael Schumacher (Mercedes GP Petronas) 1:27.879 (16)
8. Jenson Button (McLaren-Mercedes) 1:27.963 (17)
9. Felipe Massa (Ferrari) 1:27.969 (20)
10. Vitalij Petrov (Renault) 1:28.344 (18)
11. Sebastien Buemi (Scuderia Toro Rosso) 1:28.610 (22)
12. Pedro de la Rosa (BMW Sauber) 1:28.652 (21)
13. Jaime Alguersuari (Scuderia Toro Rosso) 1:28.734 (21)
14. Kamui Kobayashi (BMW Sauber) 1:29.036 (20)
15. Nico Hülkenberg (Williams F1) 1:29.044 (18)
16. Vitantonio Liuzzi (Force India) 1:29.211 (15)
17. Rubens Barrichello (Williams F1) 1:29.305 (14)
18. (Jarno Trulli) Lotus F1 Racing 1:30.618 (19)
19. Heikki Kovalainen (Lotus F1 Racing) 1:30.884 (22)
20. Timo Glock (Virgin Racing) 1:31.341 (21)
21. Lucas di Grassi (Virgin Racing) 1:32.180 (16)
22. Bruno Senna (Hispania Racing) 1:32.230 (22)
23. Karun Chandhok (Hispania Racing) 1:32.762 (19)
24. Adrian Sutil (Force India) nincs ideje (1)

Török Nagydíj, időmérő edzés:
1. Mark Webber (Red Bull Racing) 1:26.295 (18 kör)
2. Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes) 1:26.433 (18)
3. Sebastian Vettel (Red Bull Racing) 1:26.760 (18)
4. Jenson Button (McLaren-Mercedes) 1:26.781 (18)
5. Michael Schumacher (Mercedes GP Petronas) 1:26.857 (19)
6. Nico Rosberg (Mercedes GP Petronas) 1:26.952 (18)
7. Robert Kubica (Renault) 1:27.039 (19)
8. Felipe Massa (Ferrari) 1:27.082 (18)
9. Vitalij Petrov (Renault) 1:27.430 (21)
10. Kamui Kobayashi (BMW Sauber) 1:28.122 (17)
11. Adrian Sutil (Force India) 1:27.525 (18)
12. Fernando Alonso (Ferrari) 1:27.612 (14)
13. Pedro de la Rosa (BMW Sauber) 1:27.879 (14)
14. Sebastien Buemi (Scuderia Toro Rosso) 1:28.273 (15)
15. Rubens Barrichello (Williams F1) 1:28.392 (14)
16. Jaime Alguersuari (Scuderia Toro Rosso) 1:28.540 (16)
17. Nico Hülkenberg (Williams F1) 1:28.841 (15)
18. Vitantonio Liuzzi (Force India) 1:28.958 (8)
19. Jarno Trulli (Lotus F1 Racing) 1:30.237 (13)
20. Heikki Kovalainen (Lotus F1 Racing) 1:30.519 (11)
21. Timo Glock (Virgin Racing) 1:30.744 (9)
22. Bruno Senna (Hispania Racing) 1:31.266 (9)
23. Lucas di Grassi (Virgin Racing) 1:31.989 (9)
24. Karun Chandhok (Hispania Racing) 1:32.060 (10)

Portugál-rali, 2. nap, 13 gyorsasági után:
1. Sébastien Ogier (francia, Citroen C4 WRC) 2:50:48.1 ó
2. Sébastien Loeb (francia, Citroen C4 WRC) 21.1 mp h.
3. Petter Solberg (norvég, Citroen C4 WRC) 52.2 mp h.

Kajak-kenu

Világkupa
1000 m:
férfi K-1:
1. Aleh Jurenyja (fehérorosz) 3:27.356 p
2. Adam Van Koeverden (kanadai) 3:28.148
3. Ken Wallace (ausztrál) 3:28.724
…6. Kucsera Gábor 3:31.664
…13. (a B döntőben 4.) Hufnágel Tibor

férfi K-2:
1. Kammerer Zoltán, Vereckei Ákos 3:10.736
2. Szalai Tamás, Kökény Roland 3:12.374
3. Rok Kuk, Lovro Leban (szlovén) 3:12.404

férfi K-4:
1. Magyarország I. (Hadvina Gergely, Dombi Rudolf, Boros Gergely, Holpert Ervin) 2:52.708
2. Franciaország 2:52.756
3. Csehország 2:53.308
…8. Magyarország II. (Noé Milán, Dudás Miklós, Szabó Balázs,
Tóth Dávid) 3:00.310

férfi C-1:
1. Vagyim Menkov (üzbég) 3:55.224
2. Mathieu Goubel (francia) 3:55.542
3. Mark Oldershaw (kanadai) 3:56.022
4. Sarudi Pál 3:56.652
…7. Vajda Attila 4:02.184

férfi C-2:
1. Sáfrán Mátyás, Sáfrán Mihály 3:35.503
2. Wojciech Tyszynski, Roman Rynkiewicz 3:35.773
3. Marcin Grzybowski, Lukasz Woszczynski 3:36.451
4. Mike Róbert, Tóth Márton 3:36.865

férfi C-4:
1. Fehéroroszország I. 3:22.337
2. Magyarország I. (Sarudi Pál, Kiss Tamás, Varga Dávid, Széles Gábor) 3:24.017
3. Üzbegisztán 3:24.923
…5. Magyarország II. (Vass András, Fürdök Gábor, Makai Tibor,
Korisánszky Péter) 3:27.341

női K-1:
1. Beata Mikolajczy (lengyel) 4:01.381
2. Bridgitte Hartley (dél-afrikai) 4:02.521
3. Csou Jü (Zhou Yu, kínai) 4:03.349
…7. Bara Alexandra 4:06.631
…10. (a B döntőben 1.) Groholy Orsolya

női K-2:
1. Benedek Dalma, Medveczky Erika 3:41.104
2. Sofia Paldanius, Josefin Nordlow (svéd) 3:44.140
3. Dira Zsófia, Hegyi Zomilla 3:44.728

500 m:
női K-4:
1. Magyarország I. (Kozák Danuta, Kovács Katalin, Janics Natasa, Benedek Dalma) 1:32.552 p
2. Kína I. 1:33.614
3. Portugália 1:34.352

Kerékpár

Giro d’Italia, 20. szakasz:
1. Johann Tschopp (svájci, Bbox Bouygues Telecom) 5:26:47
2. Cadel Evans (ausztrál, BMC Racing Team) +0:00:16
3. Ivan Basso (olasz, Liquigas-Doimo) +0:00:25
4. Michele Scarponi (olasz, Androni Giocattoli) azonos idővel
5. David Arroyo Duran (spanyol, Caisse d’Epargne) +0:00:41
6. Vincenzo Nibali (olasz, Liquigas-Doimo) +0:00:43
7. John Gadret (francia, AG2R La Mondiale) +0:00:48
8. Bauke Mollema (holland, Rabobank) +0:00:50

Kézilabda

Férfiak, Bajnokok Ligája, elődöntők:
Barcelona (spanyol)-Csehovszki Medvegyi (orosz) 34-27
THW Kiel (német)-Ciudad Real (spanyol) 29-27

Kosárlabda

NBA, rájátszás, Keleti főcsoport, döntő:
Boston Celtics-Orlando Magic 96-84
A párharcot a Boston Celtics nyerte 4-2-re.

NBI, rájátszás, döntő:
Atomerőmű-Zalakerámia-ZTE 60-67
A Zalakerámia nyerte a párharcot 3-1-re.

Labdarúgás

Felkészülési mérkőzések:
Írország-Algéria 3-0
Új-Zéland – Szerbia 1-0
Norvégia-Montenegró 2-1
Lengyelország-Finnország 0-0
Szlovákia-Kamerun 1-1
Spanyolország – Szaúd-Arábia 3-2
Izland-Andorra 4-0
Moldova-Egyesült Arab Emírségek 2-3
Egyesült Államok-Törökország 2-1
Ukrajna-Románia 3-2
Svédország – Bosznia-Hercegovina 4-2
Azerbajdzsán-Macedónia 1-3

U-21:
Norvégia-Magyarország 2-1

NBII:
Nyugati csoport:
Pécs-Győri ETO FC II 1-0 (1-0)

Röplabda

Európa-bajnokság, selejtező, A csoport, 1. forduló:
Szlovénia-Magyarország 3-2 (21, -27, 18, -19, 8)

Tenisz

Roland Garros:
férfi egyes, 3. forduló:
Tsonga (francia, 8.)-de Bakker (holland) 6:7, 7:6, 6:3, 6:4
Söderling (svéd, 5.)-Montanes (spanyol, 29.) 6:4, 7:5, 2:6, 6:3
Cilic (horvát, 10.)-Mayer (argentin) 6:4, 3:6, 7:5, 6:7, 6:4
Gabasvili (orosz)-Roddick (amerikai, 6.) 6:4, 6:4, 6:2
Juzsnij (orosz, 11.)-Troicki (szerb) 2:6, 7:6 (7-4), 6:2, 6:3
Djokovic (szerb, 3.)-Hanescu (román, 31.) 6:3, 3:6, 6:3, 6:2
Bellucci (brazil, 24.)-Ljubicic (horvát, 14.) 7:6 (7-4), 6:2, 6:4
Almagro (spanyol, 19.)-Dolgopolov Jr. (ukrán) 6:3, 6:3, 6:4
Melzer (osztrák, 22.)-Ferrer (spanyol, 9.) 6:4, 6:0, 7:6 (7-1)
Nadal (spanyol, 2.)-Hewitt (ausztrál, 28.) 6:3, 6:4, 6:3
Verdasco (spanyol, 7.)-Kohlschreiber (német, 30.) 2:6, 6:3, 6:3, 6:7 (1-7), 6:4
Ginepri (amerikai)-Ferrero (spanyol, 16.) 7:5, 6:3, 3:6, 2:6, 6:4

női egyes, 3. forduló:
Wozniacki (dán, 3.)-Dulgheru (román, 31.) 6:3, 6:4
Gyementyjeva (orosz, 5.)-Wozniak (kanadai) 6:7 (2-7), 6:3, 6:4
Kirilenko (orosz, 30.)-Kuznyecova (orosz, 6.) 6:3, 2:6, 6:4
Pennetta (olasz, 14.)-Hercog (szlovén) 6:3, 6:0
Schiavone (olasz, 17.)-Li (Li, kínai, 11.) 6:4, 6:2
Scheepers (dél-afrikai)-Amanmuradova (üzbég) 6:3, 6:3
S. Williams (amerikai, 1.)-Pavljucsenkova (orosz, 29.) 6:1, 1:6, 6:2
Peer (izraeli, 18.)-Bartoli (francia, 13.) 7:6 (9-7), 6:2
Hantuchova (szlovák, 23.)-Wickmayer (belga, 16.) 7:5, 6:3
Petrova (orosz, 19.)-Rezai (francia, 15.) 6:7 (2-7), 6:4, 10:8
Svedova (kazah)-Klejbanova (orosz, 28.) 6:2, 4:6, 6:0
Groth (ausztrál)-Rodionova (ausztrál) 6:3, 5:7, 6:2
Jankovic (szerb, 4.)-A. Bondarenko (ukrán, 27.) 6:4, 7:6 (7-3)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Speaker giving a talk on corporate Business Conference. Audience at the conference hall. Business and Entrepreneurship event.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.