Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 05. 23. 22:12

Győzelemmel kezdett Venus Williams a Roland Garroson: a végső sikerre is esélyes, második helyen kiemelt amerikai két játszmában győzte le a svájci Patty Schnydert.
Atlétika

Gyémánt Liga


Férfiak


Diszkosz:

1. Kővágó Zoltán 69,69 m
2. Robert Harting (német) 68,69
3. Piotr Malachowski (lengyel) 68,66

200 m:

1. Usain Bolt (jamaicai) 19.76 mp
2. Angelo Taylor (amerikai) 20.34
3. Ryan Bailey (amerikai) 20.43

400 m:

1. Jeremy Wariner (amerikai) 45.41 mp
2. David Neville (amerikai) 45.70
3. Michael Bingham (brit) 45.84

1500 m:

1. Augustine Kiprono Choge (kenyai) 3:32.20 – a világ idei legjobbja
2. Asbel Kiprop (kenyai) 3:32.22
3. Mekonnen Gebremedhin (etióp) 3:33.35

110 m gát:

1. David Oliver (amerikai) 12.99 mp – a világ idei legjobbja
2. Si Tung-peng (Shi Dongpeng, kínai) 13.39
3. Liu Hsziang (Liu Xiang, kínai) 13.40

Magasugrás:

1. Sylwester Bednarek (lengyel) 2,24 m
2. Jesse Williams (amerikai) 2,24
3. Linus Thörnblad (svéd) 2,24

Távolugrás:

1. Fabrice Lapierre (ausztrál) 8,30 m
2. Dwight Phillips (amerikai) 8,18
3. Szu Hsziung-feng (Su Xiongfeng, kínai) 8,06

Gerely:

1. Andreas Thorkildsen (norvég) 86,11 m
2. Petr Frydrych (cseh) 85,60
3. Vitezslav Vesely (cseh) 82,95

Nők:


100 m:

1. Carmelita Jeter (amerikai) 11.09 mp
2. Shelly-Ann Fraser (jamaicai) 11.29
3. Chandra Sturrup (bahamai) 11.38

800 m:

1. Janet Jepkosgei (kenyai) 2:01.06 p
2. Jennifer Meadows (brit) 2:01.34
3. Kenia Sinclair (jamaicai) 2:01.87

5.000 m:

1. Sentayehu Ejigu (etióp) 14:30.96 p – a világ idei legjobbja
2. Linet Masai (kenyai) 14:31.40
3. Meselech Melkamu (etióp) 14:31.91

400 m gát:

1. Lashinda Demus (amerikai) 53.34 mp – a világ idei legjobbja
2. Natalja Antyuh (orosz) 54.83
3. Anna Jesien (lengyel) 55.12

3000 m akadály:

1. Gladys Kipkemoi (kenyai) 9:16.82 p – a világ idei legjobbja
2. Milcah Chemos Cheiywa (kenyai) 9:20.63
3. Lydia Jebet Rotich (kenyai) 9:21.38

Hármasugrás:

1. Olga Ripakova (kazah) 14,89 m – a világ idei legjobbja
2. Yargelis Savigne (kubai) 14,61
3. Anna Pjatyih (orosz) 13,94

Súlylökés:

1. Nagyezsda Osztapcsuk (fehérorosz) 20,70 m – a világ idei legjobbja
2. Valerie Vili (új-zélandi) 19,72
3. Kung Li-csiao (kínai) 19,60

Jégkorong



Vb, döntő:

Csehország-Oroszország 2-1



A 3. helyért:

Svédország-Németország 3-1



Labdarúgás

Soproni Liga, 30. (záró) forduló:

Kecskemét-DVSC 1-0
Győr-Videoton 1-0
Pápa-Kaposvár 3-1
Haladás-Paks 4-0
Diósgyőr-MTK 2-5
Újpest-Vasas 1-0

Kézilabda

Bajnoki döntő, 3. mérkőzés:
MKB Veszprém-Pick Szeged 40-28

Kosárlabda

Bajnoki döntő, 2. mérkőzés:

Atomerőmű SE – Zalakerámia-ZTE KK 81-79

A 3. helyért, 2. mérkőzés:

Szolnoki Olaj – Körmend 82-76


Motorsport

Francia Nagydíj, Le Mans


125 kcm:

1. Pol Espargaró (spanyol, Derbi)
2. Nicolás Terol (spanyol, Aprilia)
3. Marc Marquez (spanyol, Derbi)

Moto2:

1. Toni Elías (spanyol, Honda)
2. Julian Simon (spanyol, Honda)
3. Simone Corsi (olasz, Honda)

5. Talmácsi Gábor (Honda)

Moto GP

1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha)
2. Valentino Rossi (olasz, Yamaha)
3. Andrea Dovizioso (olasz,Honda)

Röplabda

Női Eb-selejtező, B-csoport, 2. szakasz, 3. forduló:

Magyarország–Ausztria 3-0



Férfi Eb-selejtező, A-csoport, 2. szakasz, 3. forduló:

Magyarország–Izrael 3-1

Tenisz

Roland Garros, 1. forduló


Nők:

V. Williams (amerikai, 2.)-Schnyder (svájci) 6:3, 6:3
Kerber (német)-Csakvetadze (orosz) 5:7, 7:6, 6:4
Szávay-Foretz (francia) 6:2, 6:2
Kuznyecova (orosz, 6.)-Cirstea (román) 6-3, 6-1
Dulko (argentin)-Azarenka (fehérorosz, 10.) 6:1, 6:2
Pennetta (olasz, 14.)-Keothavong (brit) 6:2, 6:2
Rezai (francia, 15.)-Tabakh (kanadai) 6:1, 6:1
Petrova (orosz, 19.)-Csang (kínai) 6:0, 6:3
Amanmuradova (üzbég)-Martinez (spanyol, 20.) 6:2, 6:4
Cibulkova (szlovák, 26.)-Ivanova (orosz) 6:2, 6:0
Kirilenko (orosz, 30.)-Sprem (horvát) 7:6, 6:4
Petkovic (német)-Vesznyina (orosz) 4:6, 6:1, 6:4
Lepchenko (amerikai)-McHale (amerikai) 7:5, 6:3
Scheepers (dél-afrikai)-Johansson (francia) 6:2, 6:4
Larsson (svéd)-Sevastova (lett) 6:2, 6:2
Meusburger (osztrák)-Feuerstein (francia) 7:6, 6:3

Férfiak:

Tsonga (francia, 8.)-Brands (német) 4:6, 6:3, 6:2, 6:7, 7:5
Benneteau (francia)-Gulbis (lett, 23.) 6:4, 6:2, 1:0- – feladta
Roger-Vasselin (francia)-Anderson (dél-afrikai) 1:6, 4:6, 6:3, 7:6, 6:1
Chiudinelli (svájci)-Devvarman (indiai) 6:3, 3:6, 6:3, 3:6, 6:3
Ouanna (francia)-Kubot (lengyel) 7:6, 6:7, 6:2, 6:4
Kamke (német)-Robert (francia) 6:0, 6:4, 6:3
Söderling (svéd, 5.)-Recouderc (francia) 6:0, 6:2, 6:3
Cilic (horvát, 10.)-Mello (brazil) 6:1, 3:6, 6:3, 6:1
Juzsnij (orosz, 11.)-Przysiezny (lengyel) 6:1, 6:0, 6:4
Montanes (spanyol, 26.)-Galvani (olasz) 6:3, 6:3, 6:3
García-López (spanyol, 32.)-Schüttler (német) 7:5, 6:4, 6:2
Fognini (olasz)-Massu (chilei) 6:1, 3:6, 2:6, 6:3, 6:3
de Bakker (holland)-Patience (francia) 6:4, 5:7, 6:4, 6:3
Falla (kolumbiai)-Tipsarevic (szerb) 6:1, 6:2, 6:3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Speaker giving a talk on corporate Business Conference. Audience at the conference hall. Business and Entrepreneurship event.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.