Élet-Stílus

Keddi eredmények

admin
admin

2010. 05. 11. 21:54

Az alapszakaszgyőztes ZTE harmadszor is legyőzte a Szolnokot, és keddi sikerével elsőként jutott be a férfi kosárlabda NB I döntőjébe.

Jégkorong

Vb, Németország, 2. forduló:
A csoport (Köln):
Szlovákia-Fehéroroszország 4-2
Oroszország-Kazahsztán 4-1

C csoport (Mannheim):
Svédország-Franciaország 3-2
Norvégia-Csehország 3-2

NHL, rájátszás, főcsoport-elődöntők

Keleti főcsoport:
Montreal Canadiens-Pittsburgh Penguins 4-3
Az állás: 3-3
Boston Bruins-Philadelphia Flyers 0-4
Az állás: 3-2 a Bruins javára

Kosárlabda

Férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzés:
Zalakerámia-ZTE KK – Szolnoki Olaj 85-77
Végeredmény: 3-0 a ZTE javára
Atomerőmű-Körmend 77-62
A párharc állása: 2-1 a Körmend javára

NBA, rájátszás, főcsoport-elődöntők

Keleti főcsoport:
Atlanta Hawks-Orlando Magic 84-98
Végeredmény: 4-0 a Magic javára.
Nyugati főcsoport:
Utah Jazz-LA Lakers 96-111
Végeredmény: 4-0 a Lakers javára.

Labdarúgás

Barátságos mérkőzés, Chicago:
Mexikó-Szenegál 1-0

Argentína, Clausura:
Lanús-San Lorenzo 3-2
Godoy Cruz-Colón 3-0

Sakk

Vb-döntő, Szófia, 12. mérkőzés:
Veszelin Topalov (bolgár)-Viswanathan Anand (indiai) 0-1
Végeredmény: 5.5-6.5

Tenisz

Madrid, női torna, 2. forduló:
A. Bondarenko (ukrán)-Wozniacki (dán, 2.) 6:2, 6:3
V. Williams (amerikai, 4.)-Zvonarjova (orosz) 7:5, 6:3
Stosur (ausztrál, 8.)-Martinez Sanchez (spanyol) 7:6, 6:4
Schnyder (svájci)-A. Radwanska (lengyel, 9.) 3:6, 6:4, 6:4
Garrigues (spanyol)-Bartoli (francia, 12.) 6:2, 6:0
Li (kínai, 13.)-Cibulkova (szlovák) 6:2, 3:6, 7:5
Petkovic (német)-Pennetta (olasz, 14.) 7:6, 6:3
Petrova (orosz, 16.)-Pavljucsenkova (orosz) 6:2, 7:5
Peer (izraeli)-Klejbanova (orosz) 7:6, 6:0
Safarova (cseh)-Govorcova (fehérorosz) 4:6, 6:2, 7:5
Rezai (francia)-Zakopalova (cseh) 6:3, 7:5

Madrid, férfi torna, 2. forduló:
Federer (svájci, 1.)-Becker (német) 6:2, 7:6
1. forduló:
Juzsnyij (orosz, 10.)-Lacko (szlovák) 2:6, 6:3, 6:1
Munoz (spanyol)-Querrey (amerikai, 14.) 6:7, 6:3, 7:5
Wawrinka (svájci, 15.)-Granollers (spanyol) 6:4, 6:4
Gulbis (lett)-Montanés (spanyol) 7:5, 6:1
Bagdatisz (ciprusi)-Chiudinelli (svájci) 6:3, 6:4
Garcia-Lopez (spanyol) – Gimeno (spanyol) 6:3, 6:4
Schwank (argentin)-Mathieu (francia) 6:3, 6:3
Chela (argentin)-Cuevas
(uruguayi) 2:0-nál fa.
Petzschner (német)-Fognini (olasz) 6:1, 4:6,
7:5
Hanescu (román)-Andrejev (orosz) 3:6, 6:5-nél fa.
Bellucci
(brazil, 16.)-Riba (spanyol) 7:6, 6:1
Monfils (francia, 12)-Robert (francia) 6:2, 7:5
Becker (német)-Moyá (spanyol) 6:0, 6:2
Almagro (spanyol)-Troicki (szerb) 6:1, 7:6
Lopez (spanyol)-Kubot (lengyel) 6:3, 6:3
Mayer (argentin)-Benneteau (francia) 6:7, 7:5, 6:4
Giraldo (kolumbiai)-Kohlschreiber (német) 1:6, 6:2, 6:3
Dolgopolov Jr. (ukrán)-Seppi (olasz) 6:3, 6:4
Melzer (osztrák)-Anderson (dél-afrikai) 6:2, 2:6, 6:4

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.