Élet-Stílus

Szerdai sporteredmények

admin
admin

2010. 05. 05. 21:28

Czink Melinda a spanyol Parra Santonja oldalán döntő rövidítésben kikapott egy orosz, francia duótól az estorili salakpályás tenisztorna női páros negyeddöntőjében.

Jégkorong

NHL, rájátszás, főcsoport-elődöntők
Kelet:
Montreal Canadiens-Pittsburgh Penguins 0-2
A párharc állása: 2–1, a Pittsburgh javára.
Nyugat:
Detroit Red Wings-San Jose Sharks 3-4, h.u.
A párharc állása: 3–0, a San Jose javára.

Kosárlabda

Férfi NB I
Elődöntő, 1. mérkőzések:
Atomerőmű SE-Fortress Körmend 73-86
Zalakerámia-ZTE KK – Szolnoki Olaj 93-67

NBA, rájátszás, főcsoport-elődöntő

Kelet:
Orlando Magic-Atlanta Hawks 114-71
A párharc állása: 1-0, az Orlando javára.
Nyugat:
Los Angeles Lakers-Utah Jazz 111-103
A párharc állása: 2-0, a Lakers javára.

Labdarúgás

U19-es Eb-selejtező, 2. forduló:
Magyarország-Románia 3-0
Portugália-Görögország 1-1
Az állás:
1. Portugália 4 pont (4-2), 2. Görögország 4 (2-1), 3. Magyarország 3, 4. Románia 0

Soproni Liga:
Budapest Honvéd-Haladás 0-0
Diósgyőr-Nyíregyháza 0-1
Kecskemét-Paks 1-1
Újpest-Kaposvár 2-0
Pápa-ZTE 1-2

Franciaország, Ligue 1:
Sochaux-Montpellier 0-1
Nancy-Le Mans 3-2
Lens-Grenoble 1-1
Nice-Bordeaux 1-1
Lyon-Auxerre 2-1
Lorient-Monaco 2-2
Toulouse-Lille 0-2
Paris SG-Valenciennes 2-2
Boulogne-Saint Etienne 0-1

Olaszország, kupadöntő:
Roma-Inter 0-1

Török Kupa, döntő:

Trabzonspor-Fenerbahce 3-1

Libertadores-kupa, nyolcaddöntő, visszavágó:

Sao Paulo (brazil)–Universitario (perui) 0–0, 11-esekkel: 3–1
Továbbjutott.: a Sao Paulo, 0–0-val, tizenegyesekkel.

Vélez Sársfield (argentin)–Guadalajara (mexikói) 2–0
Továbbjutott: a Guadalajara, 3–2-vel.

Tenisz

Estoril, női torna
Páros, negyeddöntő:
Vitalija Gyacsenko, Aurélie Vedy (orosz, francia) – Czink Melinda, Arantxa Parra Santonja (magyar, spanyol, 2.) 7:5, 2:6, 10-6 – döntő rövidítés
Egyes, nyolcaddöntő:

Cirstea (román, 2.)-de Brito (portugál) 7:5, 7:5
Medina Garrigues (spanyol, 4.)-Makarova (orosz) 6:2, 6:3
Suaj (kínai, 7.)-Malek (német) 6:2, 6:1
Rodionova (ausztrál)-Vögele (svájci) 6:4, 2:6, 6:3
Rus (holland)-Flipkens (belga) 7:6, 6:1
Parra Santonja (spanyol)-Görges (német) 3:6, 7:5, 6:2
Groth (ausztrália)-Barrois (német) 2:6, 6:1, 7:5
Sevastova (lett)-Date Krumm (japán) 6:1, 4:2-nél fa.

Estoril, férfi torna, nyolcaddöntő:
Federer (svájci, 1.)-Phau (német) 6:3, 6:4
Montanes (spanyol, 4.) – Gimeno-Traver (spanyol) 6:1, 6:2
Cuevas (uruguay, 8.)-Granollers (spanyol) 7:6, 7:6
Clement (francia)-Falla (kolumbiai) 6:4, 6:3

München, férfi torna
, nyolcaddöntő:
Hajek (cseh)-Becker (német, 8.) 6:4, 6:0
1. forduló:
Cilic (horvát, 1.)-Berrer (német) 6:4, 6:2
Kohlschreiber (német, 4.)-Brands (német) 6:4, 6:4
Almagro (spanyol, 6.)-Vliegen (belga) 6:3, 6:1
Ventura (spanyol)-Dolgopolov (ukrán) 6:7, 6:3, 6:3
Anderson (dél-afrikai)-Zverev (német) 6:5-nél fa.

Róma, női torna, nyolcaddöntő:
S. Williams (amerikai, 1.)-Petkovic (német) 6:2, 3:6, 6:0
V. Williams (amerikai, 4.)-Peer (izraeli, 16.) 6:3, 6:4
Jankovics
(szerb, 7.)-Wickmayer (belga, 11.) 6:2, 6:0
Petrova (orosz, 14.)-Dulgheru (román) 6:0, 3:6, 6:2
Kirilenko (orosz)-Cibulkova (szlovák) 4:6, 6:1, 6:1

Vízilabda

Férfi Ob I, rájátszás
Elődöntő 3. mérkőzés
:
Eger – FTC 8-5
A párharc végeredménye: 10-4 a ZF-Eger javára.
Az 5-8. helyért, 4. játéknap:
Szolnoki Főiskola VSC – BVSC-Zugló 7-7
A 9-11. helyért, 4. játéknap:
Szentesi VK-OSC 10-10

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.