Élet-Stílus

Vasárnapi sporteredmények

admin
admin

2010. 04. 11. 22:01

Vadócz Krisztián csapata, az Osasuna 2-0-ra nyert a vendég Zaragoza ellen a Primera División vasárnapi mérkőzésén. A magyar válogatott játékos a 79. percben lépett pályára és 11 perccel később megszerezte csapata második gólját.

Atlétika

Párizs Marathon
Férfiak:
1. Tadesse Tola (etióp) 2:06:41
2. Alfred Kering (kenyai) 2:07:11
3. Wilson Kipsang (kenyai) 2:07:13
Nők:
1. Atsede Baysa (etióp) 2:22:04
2. Christelle Daunay (francia) 2:24:22
3. Beyene Tsegaye Tirfi (etióp) 2:24:51

Autó-motor

Gyorsasági motoros vb
Katari Nagydíj, Doha
Moto2, végeredmény:
1. Soja Tomizava (japán, Technomag-CIP) 41:11.768
2. Alex Debon (spanyol, Aeroport de Castello) +4.656
3. Jules Cluzel (francia, Forward Racing) +4.789
…9. TALMÁCSI Gábor (Fimmco Speed Up) +13.821
125 kcm:
1. Nicolas Terol (spanyol, Bancaja Aspar, Aprilia) 38:25.644
2. Efren Vazquez (spanyol, Tuenti Racing, Derbi) +2.395
3. Marc Marquez (spanyol, Red Bull Ajo, Derbi) +2.420

Időmérők, Moto2:
1. Toni Elias (spanyol) 2:01.904
2. Julián Simon (spanyol) 2:02.032
3. Stefan Bradl (német) 2:02.038
…14. Talmácsi Gábor 2:02.916
MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 1:55.007
2. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) 1:55.362
3. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 1:55.520
125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 2:06.651
2. Pol Espargaro (spanyol, Derbi) 2:07.110
3. Nicolás Terol (spanyol, Aprilia) 2:07.136

Tereprali
Ob, Derecske-kupa:
1. Palik László, Darázsi Gábor (Nissan Navara) 2:49:29
2. Korda Erik, Tóth György (Nissan Navara) +3.0
3. Szalay Balázs, Bunkoczi László (Opel Antara RR) +19:07
A következő futamra, a Rábaköz Kupára május 7-9. között kerül sor Kapuváron.

Jégkorong

Pannon Hoki-kupa:
Magyarország-Norvégia 2-1

NHL, alapszakasz:

Boston Bruins-Carolina Hurricanes 4-2
LA Kings-Edmonton Oilers 3-4 – sz.l.
Atlanta Thraehers-Pittsburgh Penguins 1-0
Ottawa Senators-Buffalo Sabres 2-5
New Jersey Devils-NY Islanders 7-1
Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs 3-4 – h.u.
Tampa Bay Lightning-Florida Panthers 4-3 – sz.l.
Nashville Predators-St. Louis Blues 2-1 – sz.l.
Minnesota Wild-Dallas Stars 3-4 – sz.l.
San Jose Sharks-Phoenix Coyotes 3-2 – sz.l.

Kézilabda

Női BL, elődöntő:
Győr-Valcea (román) 25-25

Női NB I, rájátszás, elődöntő, 1. mérkőzés:

Vác – DVSC-Korvex 27-31
Az 5-8. helyért:
Ferencváros-Dunaújváros 37-39
A 9-12. helyért:
Veszprém-Barabás – Hunnia 51-35

Kosárlabda

Női NB I, elődöntő:
Szeviép-Szeged – MiZo Pécs 76-69
A párharc állása: 1-1

Férfi NB I:

Marso-Vagép NYKK – Dombóvár KC 111–89

Női Euroliga, döntő:
Szpartak Moszkva (orosz)-Valencia (spanyol) 87-80

NBA, alapszakasz:

Charlotte Bobcats-Detroit Pistons 99-95
Washington Wizards-Atlanta Hawks 95-105
Indiana Pacers-New Jersey Nets 115-102
Memphis Grizzlies-Philadelphia 76ers 101-120
Milwaukee Bucks-Boston Celtics 90-105
Denver Nuggets-San Antonio Spurs 85-104
Sacramento Kings-Dallas Mavericks 108-126
LA Clippers-Golden State Warriors 107-104

Labdarúgás

Soproni Liga:
Videoton-Nyíregyháza 1-0

NB II

Keleti csoport:
MTK Budapest II-Vác Újbuda 1-1
Bőcs-Békéscsaba 1-1
Nyugati csoport:
ZTE FC II-Győri ETO FC II 1-1
Budapest Honvéd II-Pécs 2-2

Anglia, Premier League:

Blackburn-Manchester United 0-0
Wolverhampton-Stoke City 0-0
Liverpool-Fulham 0-0
Manchester City-Birmingham 5-1

Anglia, FA-kupa, elődöntő:
Tottenham-Portsmouth 0-2

Franciaország, Ligue 1:
Olympique Lyon-Lille 1-1
Nancy-Auxerre 0-1
Marseille-Nice 4-1

Hollandia, Eredivisie:
PSV Eindhoven-Feyenoord 0-0
Utrecht-Den Haag 0-2
Ajax-Venlo 7-0
Groningen-Willem II 4-0

Németország, Bundesliga:
Bochum-Hamburg 1-2
Nürnberg-Wolfsburg 0-2

Olaszország, Serie A:
Milan-Catania 2-2
Roma-Atalanta 2-1
Bologna-Lazio 2-3
Juventus-Cagliari 1-0
Livorno-Udinese 0-2
Palermo-Chievo 3-1
Siena-Bari 3-2
Sampdoria-Genoa 1-0

Spanyolország, Primera División:
Bilbao-Almería 1-1
Deportivo-Santander 4-1
Osasuna-Zaragoza 2-0
Espanyol-Atlético 3-0
Mallorca-Valencia 3-2

Röplabda

Férfi junior Eb-selejtező, Dunaújváros
D-csoport, 5. forduló:
Magyarország-Szerbia 0-3
Románia-Csehország 3-2
Görögország-Belgium 0-3
Végeredmény:
1. Szerbia 10 pont, 2. Belgium 9, 3. Görögország 8, 4. Magyarország 7, 5. Románia 6, 6. Csehország 5

Súlyemelés

Eb, Minszk
Férfiak, 105 kg, összetett:
1. Andrej Aramnau (fehérorosz) 420 kg (szakítás: 195/lökés: 225)
2. Dmitrij Klokov (orosz) 409 (185/224)
3. Vlagyimir Szmorcskov (orosz) 408 (193/215)
…10. Gyurkovics Ferenc 370 (172/198)
Szakítás:
Aramnau 195
2. Szmorcskov 193
3. Klokov 185
…9. Gyurkovics 172
Lökés:
1. Aramnau 225
2. Klokov 224
3. Olekszej Toroktij (Ukrajna) 221
…10. Gyurkovics Ferenc 198

Tenisz

Casablanca, férfi torna, döntő:
Wawrinka (svájci, 1.)-Hanescu (román, 3.) 6:2, 6:3

Houston, férfi torna, elődöntő:

Querrey (amerikai, 3.)-Odesnik (amerikai) 7:6, 1:6, 7:5
Chela (argentin)-Zeballos (argentin, 6.) 7:5, 6:2

Marbella, női torna, döntő:
Pennetta (olasz, 2.)-Suarez (spanyol, 8.) 6:2, 4:6, 6:3

Ponte Vedra, női torna, elődöntő:

Govorcova (fehérorosz)-Cibulkova (szlovák, 3.) 6:4, 7:5

Triatlon

Vb-sorozat, Sydney
Férfiak:
1. Bevan Docherty (új-zélandi) 1:51:27
2. Alekszander Bruhankov (orosz) 1:51:33
3. David Hauss (francia) 1:51:34
Nők:
1. Barbara Riveros Diaz (chilei) 2:04:19
2. Andrea Hewitt (új-zélandi) 2:04:19
3. Emma Moffatt (ausztrál) 2:04:20
…25. Szabó Zita 2:07:05

Vitorlázás

Bajnokok Bajnoksága, Balatonkenese:
Majthényi Szabolcs – Horgos Tamás 10 pont
Czégai Péter – Kutics Krisztián 11
Sáfián László – Scholtz Imre 12
Belle Örs – Nagy R. Attila 12

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.