Nyert az éllovas Videoton

Az éllovas Videoton egygólos győzelmet aratott a vendég Nyíregyháza felett a Soproni Liga vasárnapi mérkőzésén.

A papírformának megfelelően agresszíven kezdett a listavezető Videoton: az első tíz percben három helyzetet is kihasználatlanul hagytak a fehérváriak.

Az első félidőben óriási nyomás alatt volt a vendégek kapuja, a Nyíregyháza csupán szabadrúgásból veszélyeztetett. Amikor a hazai publikum nagyobb hangerőre kapcsolt, rezdült a nyírségi háló: Sándor szerzett vezetést a Videotonnak.

A második félidő már kiegyenlített mezőnyjátékot hozott. Az így is aktívabb, de sokat hibázó házigazdák sikerét azonban nem fenyegette a Nyíregyháza, így maradt az 1-0.