Hátrányból állt fel a Debrecen

Bár a szünetben még a Paks vezetett a Debrecen otthonában, ám a hazai csapat a második félidőben fordítani tudtak, és végül 3-1 arányban legyőzték a vendégeket.

Bár az első helyzet a Debrecen előtt adódott, ám a 35. percben Coulibaly kihagyott ziccerét. Egy percre rá pedig már a vendégek örülhettek Böde jó kiugrása után. A második félidőben jelentősen feljavult a hazaiak játéka, és így végül könnyedén megszerezték a 3 pontot.

Soproni Liga, 22. forduló:
DVSC-TEVA – Paksi FC 3-1 (0-1)
Gól: Coulibaly (49., 80.), Feczesin (64., 11-esből), illetve Böde (36.)
DVSC: Poleksic – Bernáth, Komlósi, Fodor, Korhut – Czvitkovics, Kiss Z., Varga (Dombi a szünetben, Szakály P. 74.), Yannick (Feczesin a szünetben) – Coulibaly, Rezes
Paks: Kovács A. – Vári (Horváth S. 81.), Éger, Szabó J., Völgyi – Barta (Heffler 53.), Sipeki (B. Tóth 62.), Fiola – Böde, Tököli, Nagy I.