Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2010. 04. 03. 20:34

A címvédő Vasas simán, kilenc góllal nyert saját közönsége előtt a Szentes ellen a Vodafone férfi vízilabda-bajnokságban.

Forma-1

Malajziai Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Webber (ausztrál, Red Bull) 1:33.542 – 17 kör
2. Hamilton (brit, McLaren) +0.017 – 14
3. Vettel (német, Red Bull) +0.045 – 17
4. Alonso (spanyol, Ferrari) +0.209 – 19
5. Schumacher (német, Mercedes) +0.450 – 15
6. Rosberg (német, Mercedes) +0.548 – 13
7. Button (brit, McLaren) +0.581 – 16
8. Massa (brazil, Ferrari) +0.632 – 15
9. Barrichello (brazil, Williams) +0.998 – 13
10. Kubica (lengyel, Renault) +1.007 – 17
11. Sutil (német, Force India) +1.081 – 11
12. Buemi (svájci, Toro Rosso) +1.131 – 19
13. Hülkenberg (német, Williams) +1.340 – 13
14. Liuzzi (olasz, Force India) +1.415 – 16
15. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +1.484 – 16
16. Petrov (orosz, Renault) +1.534 – 17
17. De la Rosa (spanyol, Sauber) +1.935 – 18
18. Kobajasi (japán, Sauber) +2.862 – 19
19. Glock (német, Virgin) +3.757 – 15
20. Trulli (olasz, Lotus) +3.827 – 16
21. Kovalainen (finn, Lotus) +4.619 – 18
22. Di Grassi (brazil, Virgin) +5.241 – 13
23. Senna (brazil, Hispania) +6.326 – 19
24. Chandhok (indiai, Hispania) + 6.353 – 16

Időmérő:
1. Webber (ausztrál, Red Bull) 1:49.327
2. Rosberg (német, Mercedes) +1.346
3. Vettel (német, Red Bull) +1.462
4. Sutil (német, Force India) +1.587
5. Hülkenberg (német, Williams) +1.674
6. Kubica (lengyel, Renault) +1.724
7. Barrichello (brazil, Williams) +2.184
8. Schumacher (német, Mercedes) +2.390
9. Kobajasi (japán, BMW) +2.440
10. Liuzzi (olasz, Force India) +2.927

A második szakasz kiesői:
11. Petrov (orosz, Renault) 1:48.760
12. De la Rosa (spanyol, BMW) 1:48.771
13. Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:49.207
14. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) 1:49.464
15. Kovalainen (finn, Lotus) 1:52.270
16. Glock (német, Virgin) 1:52.520
17. Button (brit, McLaren) – idő nélkül

Az első szakasz kiesői:
18. Trulli (olasz, Lotus) 1:52.884
19. Alonso (spanyol, Ferrari1:53.044
20. Hamilton (brit, McLaren) 1:53.050
21. Massa (brazil, Ferrari) 1:53.283
22. Chandhok (indiai, Hispania) 1:56.299
23. Senna (brazil, Hispania) 1:57.269
24. Di Grassi (brazil, Virgin) 1:59.977

Jégkorong

NHL:
Dallas Stars-Edmonton Oilers 6-3
Philadelphia Flyers-Montreal Canadiens 0-1
Tampa Bay Lightning-New York Rangers 0-5
Minnesota Wild-San Jose Sharks 2-3
Colorado Avalanche-Calgary Flames 1-2
Anaheim Ducks-Vancouver Canucks 4-5, h.u.
New Jersey Devils-Chicago Blackhawks 1-2, szétlövéssel

Kézilabda

Férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó:
MKB Veszprém-Constanta (román) 27-26

Kosárlabda

NBA:
Detroit Pistons-Phoenix Suns 109-94
Washington Wizards-Chicago Bulls 87-95
San Antonio Spurs-Orlando Magic 112-100
Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks 93-88
Los Angeles Lakers-Utah Jazz 106-92
Indiana Pacers-Miami Heat 96-105, h.u.
Boston Celtics-Houston Rockets 114-119, h.u.
Charlotte Bobcats-Milwaukee Bucks 87-86, h.u.
Memphis Grizzlies-New Orleans Hornets 107-96
Golden State Warriors-New York Knicks 128-117
Férfi NB I:
Atomerőmű SE – Zalakerámia-ZTE KK 63-54
Falco- Pécsi VSK-PANNONPOWER 112-80
Szolnoki Olaj-Kaposvári KK 95-64
Soproni KC – Marso-Vagép NYKK 107-76

Női Magyar Kupa, negyeddöntő:
Atomerőmű KSC–MiZo Pécs 2010 66–100
A párharcot a Pécs nyerte, 2–0-ra.

Labdarúgás

Soproni Liga:
Vasas-Diósgyőr 1-0
Ferencváros-Kaposvár 0-0
Honvéd-Győr 0-0
Haladás-Újpest 1-0
Kecskemét-Pápa 2-2
Paks-MTK 0-2

Premier League:
Burnley-Manchester City 1-6
Manchester United-Chelsea 1-2
Arsenal-Wolverhampton 1-0
Bolton-Aston Villa 0-1
Portsmouth-Blackburn 0-0
Stoke City-Hull City 2-0
Sunderland-Tottenham 3-1

Bundesliga:
1. FC Köln-Hertha BSC 0-3
Borussia Dortmund-Werder Bremen 2-1
Eintracht Frankfurt-Bayer Leverkusen 3-2
Freiburg-Bochum 1-1
Nürnberg-Mainz 2-0
Schalke-Bayern München 1-2
Stuttgart-Mönchengladbach 2-1

Serie A:
Atalanta-Siena 2-0
Bari-AS Roma 0-1
Cagliari-AC Milan 2-3
Chievo-Sampdoria 1-2
Genoa-Livorno 1-1
Inter-Bologna 3-0
Lazio-Napoli 1-1
Parma-Fiorentina 1-1
Udinese-Juventus 3-0

Primera División:
Real Zaragoza-Málaga 2-0
Barcelona-Bilbao 4-0
Sevilla-Tenerife 3-0

NB II, Keleti csoport:
Békéscsaba-REAC 1-5
Vecsés – DVSC-TEVA II. 1-1
Vác-Újbuda – Szolnok 1-2

Az élcsoport:
1. Szolnok 38 pont/19 mérkőzés
2. DVSC-DEAC II 37/18
3. REAC 34/18

Nyugati csoport:
Videoton FC II-Budaörs 4-2
BFC Siófok-Budapest Honvéd II 3-0
Szigetszentmiklós-Hévíz 1-0
Pécs-Gyirmót 2-1

Az élcsoport:
1. Gyirmót 42 pont/19 mérkőzés
2. BFC Siófok 38/18
3. Pécs 32/17

Puskás Suzuki Kupa, utánpótlás torna:
Budapest Honvéd-Ferencváros 5-1
Panathinaikosz (görög)-Videoton Puskás Akadémia 4-2

Argentin bajnokság (Clausura):
Huracan-Colon 0-0
Tucuman-Racing 0-0, félbeszakadt

Rali

Jordán-rali:
1. Sebastien Loeb (francia, Citroen C4) 2:41.06.7 ó
2. Jari-Matti Latvala (finn, Ford Focus RS) 35.8 mp hátrány
3. Petter Solberg (norvég, brit, Citroen C4) 1:11.8 p hátrány

Tenisz

Miami, női torna, döntő:
Clijsters (belga, 14.)-V. Williams (amerikai, 3.) 6:2, 6:1

Miami, férfi torna, elődöntő:
Roddick (amerikai, 6.)-Nadal (spanyol, 4.) 4:6, 6:3, 6:3
Berdych (cseh, 16.)-Söderling (svéd, 5.) 6:2, 6:2

Vízilabda

Férfi ob I:
TEVA-VasasPlaket – Bodrogi Bau-IOS-Szentesi VK 15-6
Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP VSC – Pécsi Vízmű-PVSK-Fűszért 18-7
FTC-Fisher Klíma – BVSC-Zugló-Atlantis Casino 3-7
ZF-Eger – UNIQA-UTE 16-8

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.