Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 03. 28. 20:51

A magyar női váltó győzött a vasárnapi B-döntőben, így összességében az ötödik helyen végzett az olaszországi Bormióban zajló rövidpályás gyorskorcsolya csapat-világbajnokságon.

Atlétika

Félmaratononi, Berlin
Férfiak:
1. Eshetu Wondimu (etióp) 1:00:16
2. Peter Kirui (kenyai) 1:00:17
3. Maregu Zewdie (etióp) 1:00:24
Nők:
1. Pasalia Kipkoech (kenyai) 1:09:43
2. Eunice Kales (kenyai) 1:09:50
3. Sabrina Mockenhaupt (német) 1:09:57

Autó-motor

Forma 1-es Ausztrál Nagydíj, végeredmény:
1. Button (brit, McLaren)
2. Kubica (lengyel, Renault) +12.0
3. Massa (brazil, Ferrari) +14.4
4. Alonso (spanyol, Ferrari) +16.3
5. Rosberg (német, Mercedes) +16.6
6. Hamilton (brit, McLaren) +29.8
7. Liuzzi (olasz, Force India) +59.8
8. Barrichello (brazil, Williams) +60.5
9. Webber (ausztrál, Red Bull) +67.3
10. Schumacher (német, Mercedes) +69.3
11. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +71.3
12. De la Rosa (spanyol, BMW Sauber) +74.0
13. Kovalainen (finn, Lotus) +2 kör
14. Chandhok (indiai, Hispania) +5 kör
– Glock (német, Virgin) – fa. a 41. körben
– Di Grassi (brazil, Virgin) – fa. a 27. körben
– Vettel (német, Red Bull) – fa. a 26. körben
– Sutil (német, Force India) – fa. a 9. körben
– Petrov (orosz, Renault) – fa. a 9. körben
– Senna (brazil, Hispania) – fa. a 4. körben
– Buemi (svájci, Toro Rosso) – fa. az 1. körben
– Hülkenberg (német, Williams) – fa. az 1. körben
– Kobajasi (japán, BMW Sauber) – fa. az 1. körben
– Trulli (olasz, Lotus) – fa. az 1. körben

Eger-rali, végeredmény:
1. Aschenbrenner György (Mitsubishi Lancer Evo IX) 1:16:53.6
2. Turi Tamás (Mitsubishi Lancer Evo IX) +25.7
3. Ifj. Tóth János (Peugeot 207 S2000) +40.0
Következik: Miskolc-rali (április 23-25.)

Tereprali Ob
Mohács-kupa, végeredmény:
1. Korda Erik, Tóth György (Nissan) 4:10:47
2. Szalay Balázs, Bunkoczi László (Opel) +1:41
3. Palik László, Darázsi Gábor (Nissan) +14:55
Következik: Derecske-kupa (Derecske, április 9-11.)

Gyorskorcsolya

Rövidpályás csapat-vb, Bormio
Női B-döntő:
1. MAGYARORSZÁG 42 pont (összesítésben 5.)
2. Nagy-Britannia 37 (6.)
3. Németország 30 (7.)
A magyar női váltó az ötödik helyen végzett.

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers 4–1
Boston Bruins-Calgary Flames 5–0
Ottawa Senators-Florida Panthers 3–2
Toronto Maple Leafs-NY Rangers 3–2 – h.u.
Montreal Canadiens-New Jersey Devils 2–4
Carolina Hurricanes-Atlanta Thrashers 0–4
Buffalo Sabres-Tampa Bay Lightning 7–1
Columbus Blue Jackets-NY Islanders 3–4 – h.u.
Nashville Predators-Detroit Red Wings 0–1 – sz.l.
Phoenix Coyotes-Colorado Avalanche 6–2
San Jose Sharks-Vancouver Canucks 4–2
LA Kings-Dallas Stars 1–4

Karate

WTKA Európa-kupa, Budapest
Nők
60 kg: 1. Cseh Tímea, 2. Tomics Kata
+60 kg: 1. Hajdu Edit, 2. Deszpot Tímea
Férfiak
71 kg: 1. Zsiga Zsolt, 2. Bíró Gergely
81 kg: 1. Niederkirschner Krisztián, 2. Mészáros Péter
91 kg: 2. Demeter Zsolt
+91 kg: 1. Batay Roland, 2. Szilvássy Gábor

Kézilabda

Férfi BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Constanta (román)-MKB Veszprém 23-27

Férfi NB I, alapszakasz, utolsó forduló:
Balatonfüred-DKSE 31-23

Kosárlabda

Női Magyar Kupa, döntő:
döntő:

MiZo Pécs-Euroleasing Sopron 72-70
A 3. helyért:
Szeviép-Szeged – ZTE NKK 91-69

Férfi NB I:
Falco KC Szombathely-Atomerőmű SE 72-104

NBA, alapszakasz:

Washington Wizards-Utah Jazz 87–103
New Orleans Hornets-Portland Trail Blazers 101–112
Chicago Bulls-New Jersey Nets 106–83
Houston Rockets-LA Lakers 101–109
Golden State Warriors-Dallas Mavericks 90–111

Labdarúgás

Soproni Liga:
Ferencváros-Vasas 1-1

NB II

Keleti csoport:
REAC-BKV Előre 0-1
Bőcs-Makó 1-0
Az állás: 1. DVSC-DEAC 36 pont/17 mérkőzés, 2. Szolnok 35/18, 3. Vác-Újbuda 32/17
Nyugati csoport:
Tatabánya-Szigetszentmiklós 2-0
Budapest Honvéd II.-Videoton II 2-2
Az állás: 1. Gyirmót 42 pont/18 mérkőzés, 2. BFC Siófok 35/17, 3. Kozármisleny 32/17

Anglia, Premier League:

Burnley-Blackburn 0-1
Liverpool-Sunderland 3-0

Hollandia, Eredivisie:
Nijmegen-Feyenoord 0-0
Utrecht-Waalwijk 2-0
Ajax-Groningen 3-0
Venlo-PSV Eindhoven 2-4

Németország, Bundesliga:
Hoffenheim-Freiburg 1-1
Mönchengladbach-Hamburg 1-0

Olaszország, Serie A:
AC Milan-SS Lazio 1-1
Chievo-Parma 0-0
Fiorentina-Udinese 4-1
Juventus-Atalanta 2-1
Livorno-Bari 1-1
Napoli-Catania 1-0
Sampdoria-Cagliari 1-1
Siena-Genoa 0-0

Spanyolország, Primera División:
Real Madrid-Atlético Madrid 3-2
korábban:
Villarreal-Sevilla 3-0
Deportivo-Getafe 1-3
Espanyol-Gijón 0-0
Osasuna-Almería 1-0
Xerez-Valladolid 3-0

Argentína, Clausura:

Racing Club-Newell’s Old Boys 1-0
Tigre-Lanús 0-1
Banfield-Gimnasia La Plata 3-2

Brazília, Paulista A1:
Palmeiras-Mirassol 1-1
Paulista FC-Rio Branco 1-0
Rio Claro-Bragantino 1-3
Sao Caetano-Ponte Preta 2-0

Lovassport

jugratás, Mesterek Tornája, Kaposvár
Nagydíj döntő, Turi József emlékverseny (23 induló):
1. Szuhai Gyula (Brody) 1 hibapont – 48.04 mp
2. Ales Opatrny (cseh, Luka,s Ninja) 4 – 38.65
3. Marian Stangel (szlovák, Ukarlos) 4 – 39.22
4. Bogár István (Lili) 4 – 39.38
5. Czabai László (Pascal) 4 – 41.60
6. Czékus Zoltán (Karina) 4 – 42.33
Közép kör döntő (37):
1. Opatrny (Titan R.S.) 0 – 55.63
2. Tóth László (Dóri) 0 – 57.66
3. Opatrny (Quorum) 0 – 61.12
Kis kör döntő (54):
1. Varga Balázs (Vágyálom) 1 – 48.96
2. Jován Richárd (Zeusz) 2 – 49.60
3. Técsy Attila (Katalán) 3 – 48.19
6-7 éves lovak versenye, döntő (42 induló):
1. Marton András (Lancelott) 0 – 52.25
2. Sebők János (Innova-Agro Chanel) 0 – 53.34
3. Piroska Zoltán (Zsorzsett) 0 – 54.35

Tenisz

Női torna, Miami:
2. forduló (a 32 közé jutásért):
Kuznyecova (orosz, 1.)-Szávay Ágnes (27.) 6:2, 6:3
V. Williams (amerikai, 3.)-Vinci (olasz) 6:1, 6:4
A. Radwanska (lengyel, 6.)-Ivanovics (szerb) 7:5, 7:5
Wickmayer (belga, 12.)-Martic (horvát) 6:3, 6:3
Bartoli (francia, 13.)-Dulko (argentin) 7:6, 6:4
Hantuchova (szlovák, 19.)-Petrova (orosz, 16.) 6:2, 6:4
Bacsinszky (svájci)-Hercog (szlovén) 6:2, 6:2
Svedova (kazah)-Petkovic (német) 6:0, 5:7, 7:5

Férfi torna, Miami
2. forduló (a 32 közé jutásért):
Federer (svájci, 1.)-Lapentti (ecuadori) 6:3, 6:3
Fish (amerikai)-Murray (brit, 3.) 6:4, 6:4
Söderling (svéd, 5.)-Luczak (ausztrál) 7:6, 6:0
Cilic (horvát, 7.)-Robert (francia) 6:3, 6:1
Gonzalez (chilei, 9.)-Lu (tajvani) 6:4, 6:4
Verdasco (spanyol, 10.)-Sela (izraeli) 6:1, 6:2
Juzsnij (orosz, 13.)-Giraldo (kolumbiai) 6:0, 6:1
Berdych (cseh, 16.)-De Bakker (holland) 6:3, 6:4
Lopez (spanyol, 29.)-Berrer (német) 7:6, 7:5
Serra (francia)-Montanes (spanyol) 6:3, 3:6, 6:2
Zeballos (argentin)-Simon (francia) 6:2, 6:3
Melzer (osztrák)-Falla (kolumbiai) 6:3, 6:4
Bagdatisz (ciprusi)-Chela (argentin) 6:2, 6:4
Wawrinka (svájci)-Anderson (dél-afrikai) 6:4, 7:5
Monaco (argentin)-Ilhan (török) 6:2, 7:5
Petzschner (német)-Tipszarevics (szerb) 6:4, 6:0

Vízilabda

Férfi Ob I:
BVSC-Zugló-UTE 13-8
Szolnoki Főiskola-ZF-Eger 5-9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Budapest, 2016. február 26.
A Microsoft informatikai világcég magyarországi székháza az egykori óbudai Gázgyár területén létesült Graphisoft parkban, a főváros III. kerületében.
MTVA/Bizományosi: Jászai Csaba 
***************************
Kedves Felhasználó!
Ez a fotó nem a Duna Médiaszolgáltató Zrt./MTI által készített és kiadott fényképfelvétel, így harmadik személy által támasztott bárminemű – különösen szerzői jogi, szomszédos jogi és személyiségi jogi – igényért a fotó készítője közvetlenül maga áll helyt, az MTVA felelőssége e körben kizárt.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.