Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2010. 03. 26. 19:56

Sebestyén Júlia a tizedik helyen áll a nők rövidprogramját követően a torinói műkorcsolya-vb-n. Az első helyről az amerikai Mirai Nagasu várja a folytatást.

Forma-1

Ausztrál Nagydíj
1. szabadedzés:
1. Kubica (lengyel, Renault) 1:26.927 – 22 kör
2. Rosberg (német, Mercedes) + 0.199 – 18
3. Button (brit, McLaren) + 0.555 – 22
4. Massa (brazil, Ferrari) + 0.584 – 18
5. Vettel (német, Red Bull) + 0.759 – 23
6. Alonso (spanyol, Ferrari) + 0.820 – 21
7. Hamilton (brit, McLaren) + 0.866 – 22
8. Buemi (svájci, Toro Rosso) + 1.087 – 21
9. Petrov (orosz, Renault) + 1.187 – 25
10. Liuzzi (olasz, Force India) + 1.265 – 18
11. Di Resta (brit, Force India) + 1.610 – 25
12. Schumacher (német, Mercedes) + 1.623 – 19
13. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) + 1.645 – 21
14. Webber (ausztrál, Red Bull) + 1.756 – 22
15. De la Rosa (spanyol, Sauber) + 2.538 – 13
16. Barrichello (brazil, Williams) + 2.785 – 18
17. Hülkenberg (német, Williams) + 3.322 – 26
18. Kobajasi (japán, Sauber) + 4.661 – 5
19. Trulli (olasz, Lotus) + 4.725 – 13
20. Kovalainen (finn, Lotus) + 4.727 – 26
21. Di Grassi (brazil, Virgin) + 5.904 – 25
22. Chandhok (indiai, Hispania) + 6.474 – 24
23. Senna (brazil, Hispania) + 7.324 – 19
24. Glock (német, Virgin) + 7.998 – 8

2. szabadedzés:
1. Hamilton (brit, McLaren) 1:25.801 – 13
2. Button (brit, McLaren) + 0.275 – 16
3. Webber (ausztrál, Red Bull) + 0.447 22
4. Schumacher (német, Mercedes) + 0.710 – 16
5. Petrov (orosz, Renault) + 0.931 – 26
6. Buemi (svájci, Toro Rosso) + 1.031 – 29
7. Sutil (német, Force India) + 1.033 – 22
8. Liuzzi (olasz, Force India) + 1.034 – 17
9. Barrichello (brazil, Williams) + 1.103 – 25
10. Rosberg (német, Mercedes) + 1.155 – 22
11. Kubica (lengyel, Renault) + 1.307 – 28
12. De la Rosa (spanyol, Sauber) + 1.307 – 25
13. Kobajasi (japán, Sauber) + 1.654 – 23
14. Hülkenberg (német, Williams) + 1.744 – 25
15. Alonso (spanyol, Ferrari) + 3.224 – 20
16. Vettel (német, Red Bull) + 3.333 – 19
17. Massa (brazil, Ferrari) + 3.790 – 21
18. Kovalainen (finn, Lotus) + 4.059 – 15
19. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) + 4.709 – 43
20. Trulli (olasz, Lotus) + 4.894 – 17
21. Glock (német, Virgin) + 6.316 9
22. Di Grassi (brazil, Virgin) – idő nélkül
23. Chandhok (indiai, Hispania) – idő nélkül
24. Senna (brazil, Hispania) – idő nélkül

Jégkorong

NHL:
Boston Bruins-Tampa Bay Lightning 3-5
St. Louis Blues-Los Angeles Kings 3-1
San Jose Sharks-Dallas Stars 3-0
Philadelphia Flyers-Minnesota Wild 3–4, h.u.
Atlanta Thrashers-Toronto Maple Leafs 1-2, h. u.
New Jersey Devils-New York Rangers 3–4, szétlövéssel
Carolina Hurricanes-Washington Capitals 3-2, szétlövéssel
Nashville Predators-Phoenix Coyotes 4–3, szétlövéssel
Columbus Blue Jackets-Chicago Blackhawks 8-3
New York Islanders-Calgary Flames 3-2
Montreal Canadiens-Florida Panthers 4–1

Ob I, a 3. helyért, 4. mérkőzés:
FTC Corner MoneyGram – Vasas Bp. Stars 1-5
A párharc végeredménye: 3-1, a Vasas javára.

Kézilabda

Női NB I:
FTC-RightPhone – Kiskunhalas-Bravotel 39-22

Férfi NB I:
PLER – FTC-Cityline 28-26
Dunaferr – Tatabánya-Carbonex 32-33

Kosárlabda

NBA:
Chicago Bulls-Miami Heat 74-103
Portland Trail Blazers-Dallas Mavericks 101-89
Houston Rockets-Los Angeles Clippers 93-96

Férfi NB I:
Pécsi VSK-PANNONPOWER – Dombóvár KC 105-66

Labdarúgás

Soproni Liga:
Videoton FC-Szombathelyi Haladás 4-2

NB II, Nyugati csoport:
Gyirmót-Siófok 1-1
Videoton-Haladás 4-2

Barátságos mérkőzés:
Mexikó-Izland 0-0

Argentin bajnokság (Clausura):
Boca Juniors-River Plate 2-0

Brazília, Paulista-bajnokság:
Gremio Prudente-Mogi Mirim 3-0
Santo Andre-Monte Azul 3-0
Botafogo-Ribeirao – Santos 2-4
Oeste FC-Sertaozinho 2-1

Copa Libertadores
1. csoport:
Racing (uruguayi)-Independiente Medellin (kolumbiai) 1-0

5. csoport:
Deportivo Quito (ecuadori)-Emelec (ecuadori) 1-0

7. csoport:
Velez Sarsfield (argentin)-Colo Colo (chilei) 2-1

Lovassport

Díjugratás, Mesterek Tornája
Kaposvár Nagydíj elődöntő (32 induló):
1. Patrick Lam (hongkongi, Tilborg) 0 hibapont – 37.68 mp
2. Ales Opatrny (cseh, Snoopy) 0 – 38.86
3. Czékus Zoltán (Karina) 0 – 40.94

Középkör elődöntő (35):
1. Szász Attila (Up Date) 0 – 53.72
2. Krucsó Szabolcs (Gavallér) 0 – 55.25
3. Hmaidi Fatima (Sissy E. Széplak) 0 – 59.54

Kiskör elődöntő (57):
1. Marton András (PM Corvinus) 0 – 59.78
2. Szuhai Gyula (Granda Z) 0 – 60.21
3. Eszes Ferenc (Sirokkó) 0 – 61.01

6-7 éves lovak versenye, elődöntő (44):
1. Piroska Zolán (Zsorzsett) 0 – 26.11
2. Monika Stangelova (szlovák, Quintana) 0 – 26.37
3. Szuhai Gyula (Lordano) 0 – 27.49

Műkorcsolya

Vb, nők, állás a rövidprogram után:
1. Mirai Nagasu (amerikai) 70,40 pont
2. Aszada Mao (japán) 68,08
3. Laura Lepistö (finn) 64,30

10. Sebestyén Júlia 56,10

Tenisz

Miami, női torna, 2. forduló:
Kirilenko (orosz, 32.)-Czink 4:6, 6:2, 7:6
Kuznyecova (orosz, 1.)-Peng (kínai) 6:2, 3:6, 6:4
V. Williams (amerikai, 3.)-Cirstea (román) 6:4, 6:3
Bacsinszky (svájci)-Li (kínai, 8.) 6:4, 4:6, 7:6
Dulko (argentin)-A. Bondarenko (ukrán) 7:5, 6:2
Vinci (olasz)-Medina Garrigues (spanyol) 6:4, 7:6

Miami, férfi torna, 1. forduló:
Lapentti (ecuadori)-Starace (olasz) 7:5, 6:3
Serra (francia)-Massu (chilei) 6:4, 6:4
de Bakker (holland)-Ram (amerikai) 6:4, 7:5
Ilhan (török)-Cuevas (uruguayi) 6:2,, 6:2
Petzschner (német)-Sweeting (amerikai) 6:3, 6:1
Giraldo (kolumbiai)-Daniel (brazil) 6:3, 6:2
Fish (amerikai)-Mayer (argentin) 7:6, 6:4

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Fideszes vagyok, mert onnan kapok pénzt

The Cranberries May 9th, 2012 Sound Academy Toronto, Ontario (Photo by Michael Hurcomb/Corbis via Getty Images)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.