Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 03. 21. 20:30

Kálovics Anikó negyedik lett vasárnap a Milánóban rendezett félmaratoni futóversenyen. A magyar atléta 1:10:36 óra alatt teljesítette a távot.

Atlétika

Félmaratoni, Milánó
Nők:
1. Kiptoo Jane Jepkosgei (kenyai) 1:09:52
…4. Kálovics Anikó 1:10:36

Maraton, Szöul

Férfiak:
1. Sylvester Teimet (kenyai) 2:06:49
2. Gilbert Kipruto Kirwa (kenyai) 2:06:59
3. Paul Kiprop Kirui (kenyai) 2:07:35
Nők:
1. Amane Gobena (etióp) 2:24:13
2. Csun Hsziu-csou (kínai) 2:25:01
3. Caroline Cheptanui Kilel (kenyai) 2:26:58
A viadalnak, amelyen több mint 23 ezren indultak, halálos áldozata is van: egy 62 esztendős dél-koreai férfi esett össze futás közben, s életét már nem tudták megmenteni.

Maraton, Róma
Férfiak:
1. Siraj Gena (etióp) 2:08:39
2. Benson Barus (kenyai) 2:09:00
3. Nixon Machichim (kenyai) 2:09:08
Nők:
1. Firehiwot Dado (etióp) 2:25:28
2. Kebebush Haile (etióp) 2:25:31
3. Mare Dibaba (etióp) 2:25:38

Autó-motor

Tereprali, Pordenone
Italian Baja:
1. Holowczyc, Fortin (lengyel, belga, Nissan Navara) 3:40:01
2. Novickij, Jevtehov (ukrán, G-Force Proto) +3:49
3. Fazekas, Maurer (BMW) +6:44
…5. Szalay, Lukács (Opel) +7:54

Jégkorong

Ob I, döntő, 2. mérkőzés:
Sapa Fehérvár-Dunaújvárosi Acélbikák 7-2

NHL, alapszakasz:
Pittsburgh Penguins-Carolina Hurricanes 2-3 – h.u.
Dallas Stars-Ottawa Senators 5-4
Atlanta Thrashers-Philadelphia Flyers 5-2
Toronto Maple Leafs-Montreal Canadiens 3-2 – sz.l.
Florida Panthers-Buffalo Sabres 1-3
New Jersey Devils-St. Louis Blues 0-1
Tampa Bay Lightning-Washington Capitals 1-3
Nashville Predators-Columbus Blue Jackets 1-0 – h.u.
Phoenix Coyotes-Chicago Blackhawks 5-4 – sz.l.
Vancouver Canucks-Detroit Red Wings 3-4 – h.u.
LA Kings-NY Islanders 1-0

Kézilabda

Női BL, I csoport, 6. (utolsó) forduló:
Győri ETO KC-HC Leipzig (német) 30-19
Végeredmény:
1. Larvik (norvég) 10 pont, 2. Győr 9, 3. Ljubljana (szlovén) 5,
4. Leipzig (0)

Férfi NB I:

Tatabánya-Carbonex – PLER 25-35

Női NB I:

Hunnia-Siófok 23-57

Kosárlabda

Női NB I:
Szolnoki NKK – Vasas-Csata 59-51
BSE-ZTE NKK 63-65

NBA, alapszakasz:

Philadelphia 76ers-Chicago Bulls 84-98
Miami Heat-Charlotte Bobcats 77-71
New Jersey Nets-Toronto Raptors 90-100
Memphis Grizzlies-Golden State Warriors 123-107
Utah Jazz-New Orleans Hornets 106-86
Dallas Mavericks-Boston Celtics 93-102
Denver Nuggets-Milwaukee Bucks 97-102

Labdarúgás

Soproni Liga:
Lombard Pápa-Újpest 1-0

NB II

Keleti csoport:
Makó-REAC 1-7
BKV Előre-Baktalórántháza 3-1
Mezőkövesd-Vecsés 0-3
MTK II-Hajdúböszörmény 0-1
Az élcsoport:
1. DVSC 33 pont/16 mérkőzés, 2. Szolnok 32/17, 3. REAC 31/16
Nyugati csoport:
Kaposvölgye-Budaörs 2-1
ZTE II-Hévíz 3-0
Győri ETO II-Tatabánya 2-0
Az élcsoport:
1. Gyirmót 41 pont/17 mérkőzés, 2. Siófok 34/16, 3. Pécs 29/16

Anglia, Premier League:
Manchester United-Liverpool 2-1
Fulham-Manchester City 1-2
Blackburn-Chelsea 1-1

Franciaország, Ligue 1:
Bordeaux-Lille 3-1
Montpellier-Valenciennes 2-1

Hollandia, Eredivisie:

Waalwijk-Ajax 1-5
Sparta Rotterdam-AZ 0-1
Groningen-Roda 1-0
Den Haag-Venlo 0-0

Németország, Bundesliga:

Hamburg-Schalke 2-2
Wolfsburg-Hertha 1-5

Olaszország, Serie A:
Sampdoria-Juventus 1-0
Milan-Napoli 1-1
Atalanta-Livorno 3-0
Bari-Parma 1-1
Cagliari-Lazio 0-2
Chievo-Catania 1-1
Siena-Bologna 1-0

Spanyolország, Primera División:
Real Zaragoza-Barcelona 2-4
Valencia-Almería 2-0
Málaga-Villarreal 2-0
Mallorca-Atlético 4-1
Osasuna-Santander 1-3

Argentína, Clausura:

San Lorenzo-Colón 2-2
Lanús-Racing Club 1-0
Newell’s Old Boys-Velez Sarsfield 1-1
Argentinos Juniors-Tigre 1-1

Brazília, Paulista bajnokság:
Monte Azul-Portuguesa 0-4
Rio Claro-Rio Branco SP 3-0
Palmeiras-Ponte Preta 0-2
Sertãozinho-Mirassol 2-1
Santo Andre-Bragantino 4-1

Ökölvívás

Vb-címmérkőzés, Düsseldorf
Nehézsúly, az IBF, WBO, és IBO övéért:
Vlagyimir Klicsko (ukrán)-Eddie Chambers (amerikai) – TKO a 12. menetben

Röplabda

Női Extraliga
Elődöntő, 2. mérkőzések:
MÁV Előre SC – BSE-FCSM 0-3
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 a BSE javára.
Gödöllői RC – Vasas Óbuda 1-3
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 a Vasas javára.
A harmadik összecsapást kedden játsszák.

Rájátszás az 5-8. helyért, 1. mérkőzések:
NRK-Nyíregyháza – Nyíregyházi Főiskola SE 3-1
Újpesti TE-Békéscsabai RSE 1-3
A párharcok két győzelemig tartanak.

Síugrás

Sírepülő-vb, Planica
Csapatverseny:
1. Ausztria (Wolfgang Loitzl 183,5/206,0 m, Thomas Morgenstern 215,5/198,0, Martin Koch 184,5/217,5, Gregor Schlierenzauer 226,5/231,0) – 1641,4 (787,9/853,5) pont
2. Norvégia (Anders Jacobsen 202,0/217,5, Anders Bardal 179,5/189,5, Johan Remen Evensen 197,5/193,5, Björn Einar Romören 214,5/201,5) – 1542,3 (753,1/789,2)
3. Finnország (Janne Happonen 202,5/213,5, Olli Muotka
191,0/166,5, Matti Hautamäki 195,5/194,5, Harri Olli 215,0/190,5) – 1474,3 (745,1/729,2)

Tenisz

Férfi torna, Indian Wells
Elődöntő:
Ljubicic (horvát, 20.)-Nadal (spanyol, 3) 3:6, 6:4, 7:6
Roddick (amerikai, 7)-Söderling (svéd, 6) 6:4, 3:6, 6:3

Női döntő:
Jankovics (szerb, 6.)-Wozniacki (dán, 2.) 6:2, 6:4

Női fedett Ob, Budapest
Elődöntő:
Susányi Zsófia (Gellért SE)-Kovács Krisztina (BBTC, 2.) 0:6, 6:4, 6:4
Pump Luca (Tabán)-Jónás
Dorottya (IDOM) 6:2, 6:1
Döntő:
Susányi-Pump 6:3, 7:6

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.