Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2010. 03. 20. 20:56

Az éllovas Zalaegerszeg kikapott a szolnoki rangadón a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján, így a 23. mérkőzésén elszenvedte első vereségét.

Jégkorong

NHL:
Calgary Flames-San Jose Sharks 4-3
Anaheim Ducks-New York Islanders 5-4, h.u.
Columbus Blue Jackets-Minnesota Wild 4-2
Edmonton Oilers-Detroit Red Wings 3-2, szétlövéssel

Ob I, a 3. helyért, 1. mérkőzés:
Vasas Bp. Stars – FTC Corner MoneyGram 7-4
Kézilabda

Férfi NB I:
Pick Szeged-Dunaferr 38-27
Mezőkövesd – MKB Veszprém 23-29
FTC-Cityline – Balatonfüred 25-24
Gyöngyös – Budapest Bank-Kecskemét 28-24

Női NB I:
Kiskunhalas-Bravotel – Mondi-Békéscsaba 26-36
ASA-Consolis-Hódmezővásárhely – Veszprém-Barabás 31-29

Kosárlabda

NBA:
Phoenix Suns-Utah Jazz 110-100
Houston Rockets-Boston Celtics 87-94
Indiana Pacers-Detroit Pistons 106-102
New York Knicks-Philadelphia 76ers 92-88
Los Angeles Lakers-Minnesota Timberwolves 104-96
San Antonio Spurs-Golden State Warriors 147-116
Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder 89-115
Atlanta Hawks-Charlotte Bobcats 93-92, h.u.
Portland Trail Blazers-Washington Wizards 76-74
Sacramento Kings-Milwaukee Bucks 108-114, 2xh.u.
Chicago Bulls-Cleveland Cavaliers 85-92

Férfi NB I:
Szolnoki Olaj KK – Zalakerámia-ZTE KK 83-82
Dombóvár KC – Falco-Szova KC Szombathely 80-108
Kecskeméti KSE-Salgótarjáni KSE 96-79

Női NB I:
MKB-Euroleasing Sopron – Szeviép-Szeged 79-66
MiZo Pécs 2010-SEAT Lami Véd Győr 79-67
Atomerőmű KSC – BEAC-Újbuda 93-61
Ceglédi EKK-Bajai NKK 41-73

Labdarúgás

Soproni Liga:
Paks-Ferencváros 1-2
Vasas-Kecskemét 0-1
Diósgyőr-Győr 0-1
Budapest Honvéd-Videoton 0-0
Zalaegerszeg-MTK 1-0
Nyíregyháza-Kaposvár 2-1

Premier League:
Arsenal-West Ham United 2-0
Aston Villa-Wolverhampton 2-2
Portsmouth-Hull City 3-2
Everton-Bolton Wanderers 2-0
Stoke City-Tottenham Hotspur 1-2
Sunderland-Birmingham City 3-1
Wigan Athletic-Burnley 1-0

Bundesliga:
Dortmund-Bayer Leverkusen 3-0
Frankfurt-Bayern München 2-1
Freiburg-Mainz 1-0
Nürnberg-Hoffenheim 0-0
Stuttgart-Hannover 2-0
Werder Bremen-Bochum 3-2

Primera División:
Real Madrid-Gijón 3-1
Athletic Bilbao-Getafe 2-2
Deportivo La Coruna-Valladolid 0-2
Xerez-Tenerife 2-1
Espanyol-Sevilla 2-0

Serie A:
Palermo-Inter 1-1
Roma-Udinese 4-2
Fiorentina-Genoa 3-0

Ligue 1:
Auxerre-Le Mans 2-1
Boulogne-Lorient 2-0
Rennes-Toulouse 4-1
Grenoble-Monaco 0-0
Nice-PSG 1-0
Saint-Etienne – Nancy 0-0

Eredivisie:
Heracles-NAC Breda 3-0
PSV-Twente 1-1
Willem II-Utrecht 0-3

NB II
Keleti csoport:
Békéscsaba-Cegléd 0-2
Szolnok-Kazincabarcika 1-1
Vác-Újbuda – Bőcs 1-1

Az élcsoport:
1. DVSC-DEAC 33 pont/16 mérkőzés
2. Szolnok 32/17
3. Vác 29/16

Nyugati csoport:
Szigetszentmiklós-Ajka 4-0
Barcs-Budapest Honvéd II 0-0
Videoton FC II-Gyirmót 0-1
BFC Siófok-Pécs 2-1

Az élcsoport:
1. Gyirmót 41 pont/17 mérkőzés
2. Siófok 34/16
3. Pécs 29/16

Argentin bajnokság (Clausura):
Huracan-Chacarita Juniors 2-0
Atletico Tucuman-Estudiantes 1-3

Gyorskorcsolya

Vb, 500 m:
Férfiak:
1. Liang Ven-hao (kínai) 41.383
2. Francois Hamelin (kanadai) 41.456
3. Francois-Louis Tremblay (kanadai) 41.526

27. Béres Bence
32. Oláh Bence

Nők:
1. Vang Meng (kínai) 43.619
2. Kalyna Roberge (kanadai) 43.679
3. Marianne St-Gelais (kanadai) 43.747

19. Huszár Erika

Öttusa

Vk, Kairó, nők:
1. Jevdokija Grecsicsnyikova (orosz) 5204 pont
2. Donata Rimsaite (litván) 5188
3. Aja Medani (egyiptomi) 5172
4. Gyenesei Leila 5132

13. Pataki Viktória 4816

Röplabda

Férfi extraliga, elődöntő, 2. mérkőzés:
Dunaferr SE – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 3-1
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása: 1-1.

Company Nyelviskola-Veszprémi RC – Diamant-Kaposvár 0-3
A párharc állása: 2-0, a Kaposvár javára.

Az 5-8. helyért, 1. mérkőzés:
MAFC-BME-Mapei – Dág KSE 3-2
Vegyész RC-Kazincbarcika – HPQ-Szegedi RSE 3-1

Síugrás

Sírepülő-vb:
1. Simon Ammann (svájci) 935,8 pont (215,5 m/216,5/ 227/236,5)
2. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 910,3 (209,5/205,0/222,5/230,5)
3. Anders Jacobsen (norvég) 894,0 (217,0/194,5/230,5/227,5)

Tenisz

Női fedettpályás ob, negyeddöntők:
Kovács K. (BBTC, 2.)-Szávay B. (Vasas, 6.) 6:4, 6:7, 7:5
Pump (Tabán)-Rohonyi (IDOM) 6:2, 6:0
Jónás (IDOM) – Ferenczy-Bakó (Metró) 6:4, 6:3
Susányi (Gellért SE)-Habler (IDOM) 6:3, 6:4

Indian Wells, férfi torna, negyeddöntő:
Söderling (svéd, 6.)-A. Murray (brit, 4.) 6:1, 7:6
Roddick (amerikai, 7.)-Robredo (spanyol, 18.) 6:3, 7:5

Indian Wells, női torna, elődöntő:
Wozniacki (dán, 2.)-Radwanska (lengyel, 5.) 6:2, 6:3
Jankovics (szerb, 6.)-Stosur (ausztrál, 8.) 6:2, 6:4

Tereprali

Italian Baja, állás a második nap:
1. Holowczyc, Fortin (lengyel, belga, Nissan Navara) 2:14:25
2. Van Cauwenberge, Vyncke (belga, Nissan Navara) 2:17 mp h.
3. Novickij, Evtehov (ukrán, G-Force Proto) 3:29 mp h.
4. Fazekas, Maurer (BMW) 5:53 mp h.
5. Szalay, Lukács (Opel) 6:19 mp h.

Vízilabda

Férfi ob I:
ZF-Eger – FTC-Fisher Klíma 8-5
Szeged-Beton VE – OSC 14-6
Bodrogi Bau-IOS-Szentesi VK – BVSC-Zugló-Atlantis Casino 6-7
UNIQA-UTE – Pécsi Vízmű-PVSK-Fűszért 10-9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Cegléd, 2011. augusztus 14.
A ceglédi Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet.
MTI Fotó: H. Szabó Sándor
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.