Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 03. 14. 21:00

Az FC Barcelona Lionel Messi triplájával magabiztosan győzte le az utolsó húsz percben emberhátrányban futballozó, vendég Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Alpesi sí

Vk-döntő, Garmisch-Partenkirchen, csapatverseny:
1. Csehország
2. Svájc
3. Ausztria

Atlétika

Nagoja, maratoni verseny:
1. Kano Juri (japán) 2:27:11
2. Derartu Tulu (etióp) 2:28:13
3. Ominami Hiromi (japán) 2:28:35

Fedettpályás vb
Férfiak
800 m:
1. Abubaker Kaki (szudáni) 1:46.23
2. Boaz Kiplagat Lalang (kenyai) 1:46.39
3. Adam Kszczot (lengyel) 1:46.69

3000 m:
1. Bernard Lagat (amerikai) 7:37.97
2. Sergio Sanchez (spanyol) 7:39.55
3. Sammy Alex Mutahi (kenyai) 7:39.90

Magasugrás:
1. Ivan Uhov (orosz) 2,36 m
2. Jaroszlav Ribakov (orosz) 2,31
3. Dusty Jonas (amerikai) 2,31

Hármasugrás:
1. Teddy Tamgho (francia) 17,90 m – világcsúcs
2. Yoandris Betanzos (kubai) 17,69
3. Arnie David Girat (kubai) 17,36

60 m gát:
1. Dayron Robles (kubai) 7.34
2. Terrence Trammell (amerikai) 7.36
3. David Oliver (amerikai) 7.44

8. Kiss Dániel 7.81

4×400 m:
1. Egyesült Államok 3:03.40
2. Belgium 3:06.94
3. Nagy-Britannia 3:07.52

Nők
60 m:
1. Veronica Campbell-Brown (jamaicai) 7.00
2. LaVerne Jones-Ferrette (Virgin-szigeteki) 7.03
3. Carmelita Jeter (amerikai) 7.05

800 m:
1. Marija Szavinova (orosz) 1:58.26
2. Jennifer Meadows (brit) 1:58.43
3. Alysia Johnson (amerikai) 1:59.60

1500 m:
1. Kalkidan Gezahegne (etióp) 4:08.14
2. Natalia Rodríguez (spanyol) 4:08.30
3. Gelete Burka (etióp) 4:08.39

Távolugrás:
1. Brittney Reese (amerikai) 6,70 m
2. Naide Gomes (portugál) 6,67
3. Keila Costa (brazil) 6,63

Rúdugrás:
1. Fabiana Murer (brazil) 4,80 m
2. Szvetlana Feofanova (orosz) 4,80
3. Anna Rogowska (lengyel) 4,80

Súlylökés:
1. Nagyezsda Osztapcsuk (fehérorosz) 20,85 m
2. Valerie Vili (új-zélandi) 20,49
3. Natalja Mihnevics (fehérorosz) 20,42

17. Márton Anita 17,34

4×400 m:
1. Egyesült Államok 3:27.34
2. Oroszország 3:27.44
3. Jamaica 3:28.49

Forma-1

Bahreini Nagydíj:
1. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) 1:39:20,396
2. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +16.099
3. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +23,182
4. Sebastian Vettel (német, Red Bull) +38,713
5. Nico Rosberg (német, Mercedes) +40.263
6. Michael Schumacher (német, Mercedes) +44,180
7. Jenson Button (brit, McLaren) +45,260
8. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +46,308
9. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) +53,089
10. Rubens Barrichello (brazil, Williams) +1:02,400
11. Robert Kubica (lengyel, Renault) +1:09,093
12. Adrian Sutil (német, Force India) + 1:22,958
13. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +1:32,656
14. Nico Hülkenberg (német, Williams) +1 kör hátrány
15. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) +1 kör hátrány
16. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +3 kör hátrány
17. Jarno Trulli (olasz, Lotus) +3 kör hátrány

Kiesett:
Pedro de la Rosa (spanyol, Sauber) a 30. körben
Bruno Senna (brazil, Hispania) a 18. körben
Timo Glock (német, Virgin) a 17. körben
Vitalij Petrov (orosz, Renault) a 14. körben
Kobajasi Kamui (japán, Sauber) a 12. körben
Lucas di Grassi (brazil, Virgin) a 3. körben
Karun Chandhok (indiai, Hispania) a 2. körben

Jégkorong

NHL:
Montreal Canadiens-Boston Bruins 3-2
Detroit Red Wings-Buffalo Sabres 3-2, h.u.
Columbus Blue Jackets-St. Louis Blues 1-5
New York Islanders-New Jersey Devils 4-2
Philadelphia Flyers-Chicago Blackhawks 3-2
San Jose Sharks-Florida Panthers 2–3, h.u.
Vancouver Canucks-Ottawa Senators 5-1
Carolina Hurricanes-Phoenix Coyotes 0-4
Toronto Maple Leafs-Edmonton Oilers 6-4

Ob I, elődöntő, 2. mérkőzés:
Vasas Bp. Stars – Dunaújváros 3-4, büntetőkkel
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása 1-1.

Sapa Fehérvár AV19 – FTC Corner MoneyGram 11-1
A párharc állása: 2-0, a Fehérvár javára.

Kézilabda

Férfi NB I:
Balatonfüred – Tatabánya-Carbonex 28-22

Kosárlabda

NBA:
Dallas Mavericks-New York Knicks 94-128
Memphis Grizzlies-Denver Nuggets 108-125
Washington Wizards-Orlando Magic 95-109
Atlanta Hawks-Detroit Pistons 112-99
San Antonio Spurs-Los Angeles Clippers 118-88
Houston Rockets-New Jersey Nets 116-108
Golden State Warriors-Toronto Raptors 124-112

All Star-gála:
Magyarország-Légiósválogatott 116-126
MKOSZ-együttes-Médiaválogatott 50-32
U20-as válogatott-U18-as válogatott 94-78

Labdarúgás

Soproni Liga:
Újpest-Diósgyőr 4-1

Primera División:
Valladolid-Real Madrid 1-4
Barcelona-Valencia 3-0
Almeria-Malaga 1-0
Racing Santander-Zaragoza 0-0
Tenerife-Espanyol 4-1
Villarreal-Xerez 2-0

Premier League:
Manchester United-Fulham 3-0
Sunderland-Manchester City 1-1

Serie A:
AC Milan-Chievo 1-0
Bologna-Sampdoria 1-1
Genoa-Cagliari 5-3
Juventus-Siena 3-3
Lazio-Bari 0-2
Livorno-AS Roma 3-3
Parma-Atalanta 1-0
Udinese-Palermo 3-2

Bundesliga:
Hoffenheim-Werder Bremen 0-1
Bayer Leverkusen-Hamburg 4-2

Ligue 1:
Lille-Grenoble 1-0
Valenciennes-Rennes 0-2

Holland bajnokság:
Ajax Amsterdam-PSV Eindhoven 4-1
Willem II Tilburg-Sparta Rotterdam 3-1
Feyenoord-Heracles Almelo 1-1
Vitesse Arnheim-Heerenveen 0-1

NB II
Keleti csoport:
Mezőkövesd-Kazincbarcika 1-0

Az élcsoport:
1. DVSC 33 pont/16 mérkőzés
2. Szolnok 31/16
3. REAC 28/15

Nyugati csoport:
Budaörs-Szigetszentmiklós 1-1
Ajka-Győri ETO FC II 3-1
FC Tatabánya-ZTE FC 3-1
Hévíz-Kozármisleny 1-1
Budapest Honvéd II-Kaposvölgye 1-1

Az élcsoport:
1. Gyirmót 38 pont/16 mérkőzés
2. Siófok 31/15
3. Pécsi MFC 29/15

Argentin bajnokság (Clausura):
Chacarita Juniors-Independiente 0-1
Colon-Gimnasia La Plata 1-1
Estudiantes-Newell’s Old Boys 2-0
Banfield-Arsenal 0-0

Brazília, Paulista bajnokság:
Botafogo-Ribeirao – Oeste FC 2-1
Mirassol-Rio Claro 1-2
Mogi Mirim-Ituano FC 3-0
Paulista FC-Barueri 1-2
Portuguesa-Sao Caetano 1-0

Sakk

Eb, 8. forduló, a magyarok eredményei:
Férfiak:
Baadur Zsobava (grúz) – Almási Zoltán 1-0
Emanuel Berg (svéd) – Berkes Ferenc 0-1
Gyimesi Zoltán – Viorel Bologan (moldovai) 1-0
Balogh Csaba – Prohászka Péter 1-0
Bánusz Tamás – Anton Korobov (orosz) 1-0
Bérczes Dávid – Mikhail Kobalija (orosz) 0-1
Horváth Ádám – Tigran L Petroszjan (örmény) 0-1
Tamir Nabaty (izraeli) – Erdős Viktor döntetlen
Héra Imre – Vlagyimir Jakemov (ukrán) döntetlen
Medvegy Zoltán – German Pankov (orosz) döntetlen
Ognjen Jovanic (horvát) – Mihók Olivér 1-0
Szabó Krisztián – Roman Kozlitin (orosz) 1-0
Israel Caspi (izraeli) – Ruck Róbert 0-1
Fehér Ádám – Kiprian Berbatov (bolgár) 0-1
Boros Dénes – Manfred Böhnisch (német) döntetlen
Szamosközi Gábor – Avraham Malachi (izraeli) döntetlen

Nők:
Anasztazia Szavina (orosz) – Hoang Thanh Trang 0-1
Schneider Veronika – Sophie Milliet (francia) 1-0
Papp Petra – Lela Lomineisvili (grúz) 1-0

Síugró

Vk, Oslo:
1. Simon Ammann (svájci) 267,7 pont (135,5 m, 124,5 m)
2. Adam Malysz (lengyel) 258,7 (128,5, 136,5)
3. Andreas Kofler (osztrák) 251,5 (139,5, 116)

Az összetett Világkupa végeredménye:
1. Ammann 1649 pont
2. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 1368
3. Thomas Morgenstern (osztrák) 944

Tenisz

Indian Wells, férfi torna, 2. forduló:
Bellucci (brazil, 26.)-Moyá (spanyol) – mérkőzés nélkül
Querrey (amerikai, 17.)Chardy (francia) 6:3, 6:4
Djokovics (szerb, 2.)-Fish (amerikai) 6:1, 0:6, 6:2
Kohlschreiber (német, 25.)-Petzschner (német) 6:3, 6:2
Isner (amerikai, 15.)-Anderson (dél-afrikai) 6:3, 7:5
Monaco (argentin, 21.)-Fognini (olasz) 6:4, 7:5
Ferrero (spanyol, 11.)-Köllerer (osztrák) 6:3, 6:0
Nadal (spanyol, 3.)-Schüttler (német) 6:4, 6:4
Garcia-Lopez (spanyol)-Cilic (horvát, 8.) 7:6, 6:0
Berdych (cseh, 19.)-Serra (francia) 7:5, 4:6, 6:4
Ljubicic (horvát, 20.)-Harrison (amerikai) 6:2, 7:6
Ancic (horvát)-Benneteau (francia, 31.) 4:6, 7:6, 6:3
Davigyenko (orosz, 5.)-Gulbis (lett) 6:4, 6:4
Dabul (argentin)-Simon (francia, 16.) 7:5, 6:4
Verdasco (spanyol, 10.)-Delgado (paraguayi) 6:4, 6:1
Troicki (szerb, 29.)-Cuevas (uruguayi) – feladta

Indian Wells, női torna, 2. forduló:
Sevastova (lett)-Ivanovic (szerb, 24.) 6:2, 6:4
Zvonarjova (orosz, 12.)-Stephens (amerikai) 6:4, 7:5
Errani (olasz)-Cibulkova (szlovák, 26.) 7:5, 6:4
Vinci (olasz)-Hantuchova (szlovák, 21.) 6:3, 7:5
Jankovic (szerb, 6.)-Martic (horvát) 6:3, 7:6
Stosur (ausztrál, 8.)-Coin (francia) 6:1, 7:6
Peer (izraeli, 17.)-Mattek-Sands (amerikai) 6:2, 6:3
Clijsters (belga, 14.)-Zahlavova Strycova (cseh) 6:2, 6:1
Klejbanova (orosz, 23.)-Pironkova (bolgár) 6:7 (5-7), 6:3, 6:1
Pavljucsenkova (orosz, 25.)-Sprem (horvát) 6:3, 6:1
Suarez Navarro (spanyol)-Kuznyecova (orosz, 1.) 6:4, 4:6, 6:1
Pennetta (olasu, 9.)-Kvitova (cseh) 6:3, 6:3
Martinez Sanchez (spanyol, 28.)-Dulgheru (román) 2:6, 6:3, 6:1
Azarenka (fehérorosz, 3.)-Bammer (osztrák) 6:1, 7:5
Wickmayer (belga, 13.)-Görges (német) 6:2, 6:4

Vízilabda

Ob I:
FTC-Fisher Klíma – Domino Honvéd 5-2

Vívás

Női tőr Vk, Budapest
A döntőben:
Jeon Hi Szuk (dél-koreai)-Jevgenyija Lamonova (orosz) 5-4

Végeredmény:
1. Jeon Hi Szuk (dél-koreai)
2. Jevgenyija Lamonova (orosz)
3. Claudia Pigliapoco (olasz)
3. Viktorija Nyikisina (orosz)

5. Varga Gabriella
10. Varga Katalin
21. Mohamed Aida
31. Kreiss Fanny
44. Berta Adrienn
47. Varga Zsófia
53. Faragó Fruzsina
54. Bíró Fanni
64. Tóth Anna
70. Czeglédy Edina
74. Binét Regina
75. Zsáry Noémi
76. Gólya Fruzsina
77. Tálas Andrea
78. Berta Krisztina
79. Volosinovszky Linda
83. Hajdú Melinda
86. Batár Borbála

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.