Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 03. 13. 21:39

Ferencváros 31 góllal verte a Hunnia együttesét a női kézilabda-bajnokságban, a zöld-fehérek férficsapata ugyanakkor egy góllal kikapott a Csurgó vendégeként.

Alpesi sí

Vk-döntő, Garmisch-Partenkirchen
Férfi műlesiklás:

1. Felix Neureuther (német) 1:43.63 (50.50/53.13)
2. Manfred Pranger (osztrák) 1:43.92 (49.85/54.07)
3. André Myhrer (svéd) 1:43.98 (50.08/53.90)

A szakági Vk végeredménye:
1. Reinfried Herbst (osztrák) 534 pont
2. Julien Lizeroux (francia) 512
3. Silvan Zurbriggen (svájci) 365

Az összetett Vk végeredménye:
1. Carlo Janka (svájci) 1197 pont
2. Benjamin Raich (osztrák) 1091
3. Didier Cuche (svájci) 952

Női műlesiklás:
1. Marlies Schild (osztrák) 1:49.57 (56.51/53.06)
2. Kathrin Zettel (osztrák) 1:50.77 (57.73/53.04)
3. Maria Riesch (német) 1:51.47 (57.61/53.86)

A szakági Vk végeredménye:
1. Maria Riesch 493 pont
2. Kathrin Zettel 490
3. Marlies Schild 420

Az összetett Vk végeredménye:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 1671 pont
2. Maria Riesch 1516
3. Anja Pärson (svéd) 1047

Atlétika

Férfiak
60 m:
1. Dwain Chambers (brit) 6.48
2. Michael Rodgers (amerikai) 6.53
3. Daniel Bailey (Antigua és Barbudai) 6.57

400 m:
1. Chris Brown (bahamai) 45.96
2. William Collazo (kubai) 46.31
3. Jamaal Torrance (amerikai) 46.43

1500 m:
1. Deresse Mekonnen (etióp) 3:41.86 p
2. Abdalaati Iguider (marokkói) 3:41.96
3. Haron Keitany (kenyai) 3:42.32

Távolugrás:
1. Fabrice Lapierre (ausztrál) 8,17 m
2. Godfrey Khotso Mokoena (dél-afrikai) 8,08
3. Mitchell Watt (ausztrál) 8,05

Súlylökés:
1. Christian Cantwell (amerikai) 21,83 m
2. Andrej Mihnevics (fehérorosz) 21,68
3. Ralf Bartels (német) 21,44

Hétpróba:
Bryan Clay (amerikai) 6204 pont
2. Trey Hardee (amerikai) 6184
3. Alekszej Drozdov (orosz) 6141

Nők
400 m:
1. Debbie Dunn (amerikai) 51.04
2. Tatyjana Firova (orosz) 51.13
3. Vanya Sztambolova (bolgár) 51.50

3000 m:
1. Meseret Defar (etióp) 8:51.17
2. Vivian Cheruiyot (kenyai) 8:51.85
3. Sentayehu Ejigu (etióp) 8:52.08

60 m gát:
1. Lolo Jones (amerikai) 7.72
2. Perdita Felicien (kanadai) 7.86
3. Priscilla Lopes-Schliep (kanadai) 7.87

Magasugrás:
1. Blanka Vlasic (horvát) 2,00 m
2. Ruth Beitia (spanyol) 1,98
3. Chaunte Howard Lowe (amerikai) 1,98

Hármasugrás:
1. Olga Ripakova (hazah) 15,14 m
2. Yargelis Savigne (kubai) 14,86
3. Anna Pjatyih (orosz) 14,64

Ötpróba:
1. Jessica Ennis (brit) 4937 pont
2. Natalija Dobrinszka (ukrán) 4851
3. Tatyjana Csernova (orosz) 4762

Autó-motor

Forma 1-es Bahreini Nagydíj
Időmérő:
1. Vettel (német, Red Bull) 1:54.101
2. Massa (brazil, Ferrari) +0.140
3. Alonso (spanyol, Ferrari) +0.507
4. Hamilton (brit, McLaren) +1.116
5. Rosberg (német, Mercedes) +1.140
6. Webber (ausztrál, Red Bull) +1.183
7. M. Schumacher (német, Mercedes) +1.423
8. Button (brit, McLaren) +1.571
9. Kubica (lengyel, Renault) +1.784
10. Sutil (német, Force India) +2.208

A második szakasz kiesői:
11. Barrichello (brazil, Williams) 1:55.330
12. Liuzzi (olasz, Force India) 1:55.653
13. Hülkenberg (német, Williams) 1:55.857
14. De la Rosa (spanyol, BMW Sauber) 1:56.237
15. Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:56.265
16. Kamui (japán, BMW Sauber) 1:56.270
17. Petrov (orosz, Renault) 1:56.619

Az első szakasz kiesői:
18. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) 1:57.071
19. Glock (német, Virgin) 1:59.728
20. Trulli (olasz, Lotus) 1:59.852
21. Kovalainen(finn, Lotus) 2:00.313
22. Lucas di Grassi (brazil, Virgin) 2:00.587
23. Senna (brazil, Hispania) 2:03.240
24. Chandhok (indiai, Hispania) 2:04.904

3. szabadedzés:

1. Alonso (spanyol, Ferrari) 1:54.099 – 14 kör
2. Rosberg (német, Mercedes) +0.269 – 13
3. Webber (ausztrál, Red Bull) +0.401 – 15
4. Schumacher (német, Mercedes) +0.434 – 13
5. Vettel (német, Red Bull) +0.547 – 16
6. Massa (brazil, Ferrari) +0.640 – 14
7. Button (brit, McLaren) +0.901 – 14
8. Kubica (lengyel, Renault) +1.232 – 15
9. Liuzzi (olasz, Force India) +1.333 -11
10. Hülkenberg (német, Williams) +1.362 – 13
11. Sutil (német, Force India) +1.422 – 13
12. Hamilton (brit, McLaren) +1.761 – 8
13. De la Rosa (spanyol, Sauber) +1.964 – 14
14. Barrichello (brazil, Williams) +2.160 – 15
15. Buemi (svájci, Toro Rosso) +2.196 – 17
16. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +2.405 -16
17. Kobajasi (japán, Sauber) +2.431 – 14
18. Petrov (orosz, Renault) +2.712 – 16
19. Glock (német, Virgin) +5.074 – 10
20. Kovalainen (finn, Lotus) +5.690 – 15
21. Trulli (olasz, Lotus) +7.160 – 5
22. Senna (brazil, Hispania) +9.902 – 11
23. Di Grassi (brazil, Virgin) – idő nélkül – 2
24. Chandhok (indiai, Hispania) – kör nélkül

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Washington Capitals–Tampa Bay Lightning 2–3
New Jersey Devils–Pittsburgh Penguins 3–1
Atlanta Thrashers–NY Rangers 2–5
Buffalo Sabres–Minnesota Wild 2–3
Dallas Stars–LA Kings 1–2, szétlövéssel
Anaheim Ducks–Nashville Predators 0–1

Ob I, elődöntő, 1. mérkőzés:
FTC Corner MoneyGram – Sapa Fehérvár AV19 3-6

Kézilabda

Férfi NB I:
Csurgó – FTC-Cityline 24-23
PLER – Pick Szeged 33-38
Tatran Presov (szlovák)-Gyöngyös 37-32

Női NB I:
FTC-RightPhone – Hunnia 51-20
Veszprém Barabás – Dunaújváros 36-36
ASA-Consolis-Hódmezővásárhely – Alcoa Fehérvár 38-32

Női BL, középdöntő, I. csoport, 5. forduló:
Krim Ljubljana (szlovén)-Győri Audi ETO KC 24-24

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Philadelphia 76ers–Cleveland Cavaliers 95–100
Charlotte Bobcats–LA Clippers 106–98
Miami Heat-Chicago Bulls 108-95
Boston Celtics–Indiana Pacers 122–103
Oklahoma City Thunder–New Jersey Nets 104–102
Minnesota Timberwolves–San Antonio Spurs 85–103
Detroit Pistons–Washington Wizards 101–87
New Orleans Hornets–Denver Nuggets 95–102
Memphis Grizzlies–NY Knicks 119–112
Milwaukee Bucks–Utah Jazz 95–87
Phoenix Suns–LA Lakers 96–102
Sacramento Kings–Portland TrailBlazers 94–110

Férfi NB I:
Zalakerámia-ZTE KK – Kecskeméti KSE 79-65
Albacomp-Szolnoki Olaj 96-63
Dombóvár KC – Atomerőmű SE 72-94
Falco-Szova KC Szombathely – Soproni KC 81-69
Salgótarjáni KSE – Marso-Vagép NYKK 89-78

Női NB I:
SEAT Lami Véd Győr – Szeviép-Szeged 81-92
ZTE NKK – BEAC-Újbuda 88-51
Vasas-Csata – Bajai NKK 73-60

Labdarúgás

Soproni Liga:
Debrecen-Honvéd 2-1
Kaposvár-ZTE 1-1
Győr-Kecskemét 1-0
Videoton-Pápa 2-0
MTK-Haladás 0-0
Paks-Vasas 2-2

Premier League:
Hull City-Arsenal 1-2
Tottenham-Blackburn 3-1
Chelsea-West Ham United 4-1
Birmingham City-Everton 2-2
Bolton-Wigan 4-0
Burnley-Wolverhampton 1-2
Stoke City-Aston Villa 0-0

Bundesliga:
Bayern München-SC Freiburg 2-1
Bochum-Borussia Dortmund 1-4
Hannover Eintracht Frankfurt 2-1
Hertha BSC-Nürnberg 1-2
Mainz-1. FC Köln 1-0
Mönchengladbach-Wolfsburg 0-4

Serie A:
Napoli-Fiorentina 1-3

Primera División:
Getafe-Real Mallorca 3-0
Sporting Gijon-Athletic Bilbao 0-0
Sevilla-Deportivo La Coruna 1-1

Ligue 1:
Lyon – Saint-Etienne 1-1
AS Monaco-Bordeaux 0-0
Montpellier-Auxerre 1-1
Lorient-Lens 1-0
PSG-Sochaux 4-1
Nancy-Boulogne 1-3
Le Mans-Nice 0-1

Holland bajnokság:
NAC Breda-Groningen 0-3
NEC Nijmegen – Roda JC Kerkrade 0-2
VVV-Venlo – Utrecht 0-1
AZ Alkmaar-RKC Waalwijk 6-2

NB II
Keleti csoport:
Bőcs-MTK Budapest II 1-3
Hajdúböszörmény-Szolnok 0-2
Cegléd-BKV Előre 1-3
DVSC-TEVA II – Békéscsaba 1-0

Az élcsoport:
1. DVSC 33 pont/16 mérkőzés
2. Szolnok 31/16
3. REAC 28/15

Nyugati csoport:
Budaörs-Szigetszentmiklós 1-1
Ajka-Győri ETO FC II 3-1
FC Tatabánya-ZTE FC 3-1
Hévíz-Kozármisleny 1-1
Budapest Honvéd II-Kaposvölgye 1-1

Az élcsoport:
1. Gyirmót 38 pont/16 mérkőzés
2. Siófok 31/15
3. Pécsi MFC 29/15

Argentína, Clausura:
Vélez Sarsfield-Lanús 1-0
Godoy Cruz-Atletico Tucuman 2-1

Rövidpályás gyorskorcsolya

Ob, férfiak
500 m:
1. Darázs Péter
2. Oláh Bence
3. Béres Bence

1500 m:
1. Darázs Péter
2. Oláh Bence
3. Béres Bence

Nők
500 m:
1. Huszár Erika
2. Keszler Andrea
3. Darázs Rózsa

1500 m:
1. Darázs Rózsa
2. Huszár Erika
3. Keszler Andrea

Sportlövészet

Légfegyveres Eb, férfi pisztoly, 60 lövés:
1. Mauro Badaracchi (olasz) 683,6 kör (583 kör)
2. Szerhij Kudrija (ukrán) 682 (581)
3. Juraj Tuzinsky (szlovák) 682 (583)

Női puska, 40 lövés:
1. Andrea Arsovics (szerb) 501,4 kör (398 kör)
2. Beate Gauss (német) 501,3 (398)
3. Jessica Mager (Németország) 501,2 (396)

34. Karmacsi Ildikó 392
58. Joó Éva 386

Tenisz

Indian Wells, női torna, 2. forduló:
Wozniacki (dán, 2.)-King (amerikai) 5:7, 6:2, 6:4
Gyementyjeva (orosz, 4.)-Govorcova (fehérorosz) 6:4, 4:6, 6:0
A. Radwanska (lengyel, 5.)-Csakvetadze (orosz) 6:2, 5:3 – feladta
Baltacha (brit)-Li (kínai, 7.) 7:6, 2:6, 7:6
Sarapova (orosz, 10.)-Dusevina (orosz) 4:6, 7:5, 6:2
Bartoli (francia, 11.)-Hercog (szlovén) 6:4, 6:2.
Schiavone (olasz, 15.)-Date Krumm (japán) 6:3, 6:4
Petrova (orosz, 16.)-Schnyder (svájci) 6:3, 5:7, 6:4
Cseng (Zheng, kínai, 18.)-Cirstea (román) 6:3, 7:5
Rezai (francia, 19.)-Tanasugarn (thaiföldi) 6:4, 7:5
Peng (Peng, kínai)-A. Bondarenko (ukrán, 20.) 6:1, 6:4
Craybas (amerikai)-Lisicki (német, 22.) 4:6, 7:5, 2:0 – feladta
Molik (ausztrál)-Medina Garrigues (spanyol, 29.) 6:4, 5:7, 7:6
Flipkens (belga)-Wozniak (kanadai, 30.) 6:1, 6:2
Dulko (argentin, 31.)-Henin (belga) 6:2, 1:6, 6:4
Kirilenko (orosz, 32.)-Razzano (francia) 7:5, 6:3
Szávay (27.)-Csan (tajvani) 6:3, 6:2

Indian Wells, férfi torna, 1. forduló:
Sela (izraeli)-Levine (amerikai) 6:2, 6:2
Lu (tajvani)-Hernandez (spanyol) 6:1, 6:2
Greul (német)-Gasquet (francia) 7:6, 7:6
Matosevic (ausztrál)-Llodra (francia) 6:3, 6:0
Almagro (spanyol)-Zverev (német) 6:3, 6:2
Blake (amerikai) – Gimeno-Traver (spanyol) 6:3, 6:2
Nalbandian (argentin)-Koubek (osztrák) 6:2, 7:6
de Bakker (holland)-Daniel (brazil) 6:3, 6:3
Stahovszkij (ukrán)-Odesnik (amerikai) 6:1, 6:4
Mathieu (francia)-Becker (német) 6:3, 6:1
Mello (brazil)-Zeballos (argentin) 2:6, 6:3, 6:4
Seppi (olasz)-Ginepri (amerikai) 2:6, 7:6, 6:3
Hanescu (román)-Chela (argentin) 6:3, 7:6
Koroljev (kazah)-Mayer (német) 6:3, 6:2
Russell (amerikai)-Lorenzi (olasz) 6:2, 7:5
Clement (francia)-Luczak (ausztrál) 4:6, 6:3, 6:2

Vízilabda

Férfi ob I:
OSC – UNIQA-UTE 6-5
Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP VSC – Szeged-Beton VE 3-5

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.