Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 02. 27. 22:00

A Ferencváros női kézilabda-csapata bejutott a Magyar Kupa vasárnapi fináléjába, miután a szombat délutáni elődöntőben egy góllal legyőzte a Békéscsabát.

Kézilabda

Férfi BL, 9. forduló, B csoport:
MKB Veszprém-Velenje (szlovén) 30-25

A csoport:
Valladolid (spanyol) – Pick Szeged 35-35
Csehov (orosz)-Montpellier (francia) 27-28
Constanta (román)-PAOK Szaloniki (görög) 34-23
Az állás: 1. Montpellier 16 pont, 2. Csehov 12, 3. Valladolid 11, 4. Constanta 9, 5. Szeged 4, 6. PAOK Szaloniki 2

Férfi NB I:
Gyöngyös-Mezőkövesd 28-25

Női MK, elődöntő:

FTC-Békéscsaba 23-22

Kosárlabda

Férfi NB I:
Soproni KC-Atomerőmű SE 79-83
Szolnoki Olaj-Kecskeméti KSE 100-74
Dombóvár KC-Körmend 79-111
Falco KC Szombathely-Kaposvári KK 105-82
Pécsi VSK-Salgótarjáni KSE 96-89

Női NB I:

BSE-Szolnoki NKK 72-69 – h.u.
Szeviép-Szeged – Vasas-Csata 106-57

NBA, alapszakasz:

Houston Rockets–San Antonio Spurs 109–104
Denver Nuggets–Detroit Pistons 107–102
Phoenix Suns–Los Angeles Clippers 125–112
New Orleans Hornets–Orlando Magic 100–93
Sacramento Kings–Utah Jazz 103–99
Toronto Raptors–Cleveland Cavaliers 118–126, h.u.
Los Angeles Lakers–Philadelphia 76ers 99–90
Atlanta Hawks–Dallas Mavericks 103–111, h.u.
Washington Wizards–New York Knicks 116–118, h.u.
Chicago Bulls–Portland Trail Blazers 115–111, h.u.
Memphis Grizzlies–Charlotte Bobcats 89–93
Oklahoma City Thunder–Minnesota Timberwolves 109–92

Labdarúgás

Soproni Liga:
Kaposvár-Honvéd 1-0
MTK-Pápa 0-0
Videoton-Kecskemét 2-0
Ferencváros-Haladás 2-1
Újpest-Győr 0-3
Paks-ZTE – elhalasztva

Anglia, Premier League:
Chelsea-Manchester City 2-4
Birmingham-Wigan 1-0
Bolton-Wolverhampton 1-0
Burnley-Portsmouth 1-2
Stoke City-Arsenal 1-3
Hull-Aston Villa – elhalasztva

Franciaország, Ligue I:
Lorient-Sochaux 1-0
Lyon-Nice 2-0
Monaco-Boulogne 1-0
Nancy-Grenoble 0-2
Toulouse-Lens 1-0
Valenciennes-Saint-Etienne 1-0

Németország, Bundesliga:
Bochum-Nürnberg 0-0
Hertha-Hoffenheim 0-2
Mainz-Werder Bremen 1-2
Mönchengladbach-Freiburg 1-1
Stuttgart-Frankfurt 2-1
Leverkusen-Köln 0-0

Olaszország, Serie A:
Lazio-Fiorentina 1-1
Catania-Bari 4-0

Spanyolország, Primera División:
Barcelona-Málaga 2-1
Getafe-Zaragoza 0-2
Tenerife-Real Madrid 1-5

Sakk

Gotth’Art Kupa, Szentgotthárd:
Portisch Lajos-Vajda Levente – döntetlen
Lubomir Ftacnik (szlovák)-Bánusz Tamás – döntetlen
Prohászka Péter-Alexander Beliavsky (szlovén) – döntetlen
Martin Neubauer (osztrák)-Rapport Richárd 0-1
Bokros Albert-Fodor Tamás – döntetlen
Az állás: Rapport, Beliavsky 4-4 pont, Portisch, Prohászka 3,5-3,5, Bánusz, Neubauer 3-3, Bokros, Vajda 2,5-2,5, Ftacnik, Fodor 2-2

Tenisz

Acapulco, férfi torna, elődöntő:
Ferrero (spanyol, 4.)-Monaco (argentin) 7:5 – feladta
Ferrer (spanyol, 3.)- Gonzalez (chilei, 2.) 6:7, 6:0, 6:4

Kuala Lumpur, női torna, elődöntő:
Gyementyjeva (orosz, 1.)-Bammer (osztrák, 6.) 6:1, 6:3
Klejbanova (orosz, 4.)-Morita (japán) 6:4, 6:1

Téli olimpia

Alpesi sí, női műlesiklás:
1. Maria Riesch (Németország) 1:42.89 (50.75/52.14)
2. Marlies Schield (Ausztria) 1:43.32 (51.40/51.92)
3. Sarka Zahrobska (Csehország) 1:43.90 (51.15/52.75)

44. Döme Zsófia 1:58.32 (58.74/59.58)
45. Berecz Anna 1:59.63 (59.81/59.82)

Bob, négyes, állás 2 futam után:
1. Egyesült Államok (Holcomb, Mesler, Tomasevicz, Olsen) 1:41.75
2. Kanada (Rush, Bissett, Brown, Le Bihan) 1:42.15
3. Németország (Lange, Kuske, Rödiger, Putze) 1:42.19

Curling, női döntő:
Svédország-Kanada 7-6

A 3. helyért:
Kína-Svájc 12-6

Hódeszka, női párhuzamos óriás-műlesiklás:
1. Nicolien Sauerbreij (Hollandia)
2. Jekatyerina Iljuhina (Oroszország)
3. Marion Kreiner (Ausztria)

Jégkorong, férfi torna, elődöntő:
Egyesült Államok-Finnország 6-1
Kanada-Szlovákia 3-2

Rövidpályás gyorskorcsolya
Férfi 500 m:
1. Charles Hamelin (Kanada) 40.981 mp
2. Szung Szi Bak (Koreai Köztársaság) 41.340
3. Francois-Louis Tremblay (Kanada) 46.366

22. Darázs Péter
25. Knoch Viktor

Női 1000 m:
1. Vang Meng (Kína) 1:29.213 p
2. Katherine Reutter (Egyesült Államok) 1:29.324
3. Park Szeung Hi (Koreai Köztársaság) 1:29.379

9. Heidum Bernadett
Huszár Erikát kizárták a szerdai selejtezők során.

Férfi 5000 méteres váltó:
1. Kanada (C. Hamelin, F. Hamelin, Jean, Tremblay) 6:44.224 p
2. Koreai Köztársaság (Kvak, Li Ho Szuk, Li Jung Szu, Szung) 6:44.446
3. Egyesült Államok (Celski, Jayner, Malone, Ohno) 6:44.498

Sílövészet, férfiak, 4×7,5 km-es váltó:
1. Norvégia (Hanevold, Bö, Svendsen, Björndalen) 1:21:38.1 perc (0 büntetőkör)
2. Ausztria (Eder, Mesotitsch, Landertinger, Sumann) 1:22:16.7 (1)
3. Oroszország (Cserezov, Sipulin, Csudov, Usztyjugov) 1:22:16.9 (0)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.