Élet-Stílus

Keddi eredmények

admin
admin

2010. 02. 23. 23:21

A Dárdai Pált nélkülöző Hertha BSC kiesett a labdarúgó Európa Ligából, miután a legjobb 32 között a hazai döntetlent követően négygólos vereséget szenvedett a Benfica vendégeként.

Kosárlabda

Női Magyar Kupa, negyeddöntő, első meccs:
BSE – Szeviép-Szeged 57-87

NBA:
Utah Jazz-Atlanta Hawks 100-105
Washington Wizards-Chicago Bulls 101-95
New York Knicks-Milwaukee Bucks 67-83
Dallas Mavericks-Indiana Pacers 91-82
Los Angeles Clippers-Charlotte Bobcats 98-94

Labdarúgás

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések:
Vfb Stuttgart (német)-FC Barcelona (spanyol) 1-1
Olimpiakosz (görög)-Girondins Bordeaux (francia) 0-1

Premier League, 28. forduló:
Manchester United-West Ham United 3-0

Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó:
Benfica (portugál)-Hertha BSC (német) 4-0
Továbbjutott: a Benfica 5-1-es összesítéssel

Ligakupa, középdöntő
A csoport, 2. forduló:
Videoton-Budapest Honvéd 2-0

B csoport, 5. forduló:
Szombathelyi Haladás-Paks 0-0

Női felkészülési meccs:
Magyarország-Szerbia 1-0

Argentin bajnokság (Clausura):
Estudiantes-Huracan 2-0
Sakk

Szentgothárd, Gotth’Art Kupa, 2. forduló:
Prohászka Péter-Martin Neubauer (osztrák) 1-0
Portisch Lajos-Alexander Beliavsky (szlovén) 1-0
Lubomir Ftacnik (szlovák)-Bokros Albert 1-0
Vajda Levente (romániai)-Fodor Tamás 1-0
Bánusz Tamás-Rapport Richárd 0-1

Tenisz

Kuala Lumpur, női torna, páros, 1. forduló:
Klejbanova, Jen Ce (orosz, kínai)-Czink, Grandin (magyar, dél-afrikai) 6:2, 6:1
Rogyionova, Rogyionova (orosz)-Bejgelzimer, Fedak (ukrán) 7:6, 4:6, 10:6
Gyacsenko, Scheepers (orosz, dél-afrikai)-Jun Pong Daj, Noordin (dél-koreai, indiai) 6:4, 6:2

Dubaj, férfi torna, 1. forduló:
Davigyenko (orosz, 4.)-Serra (francia) 6:7, 6:4, 6:1
Tsonga (francia, 5.)-Llodra (francia) 7:6 -nél Llodra térdsérülés miatt feladta
Cilic (horvát, 6.)-Clement (francia) 6:2, 6:4
Juzsnij (orosz, 7.)-Lacko (szlovák) 6:7, 7:6, 6:1
Robredo (spanyol)-Benneteau (francia) 6:2, 6:1
Tipsarevic (szerb)-Seppi (olasz) 7:6, 7:5
Phau (német)-El Gareb (kuvaiti) 3:0-nál El Gareb feladt
Berrer (német)-Sztahovszkij (ukrán) 6:4, 7:6
Devvarman (indiai)-Chiudinelli (svájci) 6:4, 7:5

Acapulco, női torna, 1. forduló:
Szávay (2.)-Zahlavova (cseh) 2:6, 6:1, 6:3
Fichman (kanadai)-Cirstea (román, 4.) 6:2, 6:0
Suárez Navarro (spanyol, 5.)-Arn Gréta 6:0, 6:0
Roberta Vinci (olasz, 7.) – Parra-Santonja (spanyol) 2:6, 6:3, 6:4
Zahlavova Strycova (cseh)-Wörle (német) 6:4, 6:2
Cornet (francia)-Craybas (amerikai) 6:2, 6:2
Hercog (szlovén)-de los Rios (paraguayi) 6:4, 6:1
Kanepi (észt)-Granillo (mexikói) 6:0, 6:1

Selejtező, 3. forduló:
Arn Gréta-Cetkovska (cseh) 6:4, 6:3

Delray Beach, férfi torna, 1. forduló:
Gabasvili (orosz)-Haas (német, 1.) 7:6 (7-3), 7:5
Koroljov (kazah, 5.)-Lapentti (ecuadori) 6:2, 1:6, 6:1
Odesnik (amerikai)-Ram (amerikai) 6:3, 6:2

Téli olimpia

Curling
Férfiak, selejtező:
Franciaország-Dánia 6-5
Nagy-Britannia – Németország 8-2
Kína-Egyesült Államok 11-5
Norvégia-Franciaország 9-2
Kanada-Egyesült Államok 7-2
Németország-Kína 7-6
Svájc-Svédország 7-3

Az állás:
1. Kanada* 8 győzelem/8 mérkőzés
2. Norvégia* 6/8
3. Nagy-Britannia, Svájc 5/8
5. Svédország 4/8
6. Németország 4/9
7. Franciaország 3/8
8. Dánia, Kína 2/8
10. Egyesült Államok 2/9

Nők, selejtező:
Oroszország-Kína 7-4
Dánia – Nagy-Britannia 9-8
Svájc-Japán 10-4
Kanada-Svédország 6-2

Az állás:
1. Kanada* 6 győzelem/7 mérkőzés
2. Svédország 5/7
3. Kína 5/8
4. Svájc 4/7
5. Japán, Németország 3/7
7. Nagy-Britannia, Oroszország, Dánia 3/8
10. Egyesült Államok 2/7

*Már elődöntős.

Jégkorong

Női torna, elődöntő:
Egyesült Államok-Svédország 9-1
Kanada-Finnország 5-0

Az 5. helyért:
Svájc-Oroszország 2-1, szétlövéssel

A 7. helyért:
Kína-Szlovákia 3-1

Jégtánc, olimpiai bajnok:
1. Tessa Virtue, Scott Moir (Kanada) 221,57 pont
2. Meryl Davis, Charlie White (Egyesült Államok) 215,74
3. Okszana Domnyina, Makszim Sabalin (Oroszország) 207,64

13. Hoffmann Nóra, Zavozin Maxim 167,23

Sífutás, női csapatsprint:
1. Németország (Sachenbacher-Stehle, Nystad) 18:03.7
2. Svédország (Kalla, Haag) 0.6 mp hátrány
3. Oroszország (Hazova, Koroszteleva) 4 mp h.

Sífutás, férfi csapatsprint:
1. Norvégia (Pettersen, Northug) 19:01.0 p
2. Németország (Tscharnke, Teichmann) 1.3 mp hátrány
3. Oroszország (Morilov, Petuhov) 1.5 mp h.

Síugrás, nagysánc, csapat:
1. Ausztria (Loitzl, Kofler, Morgenstern, Schlierenzauer) 1107,9 pont
2. Németország (Neumayer, Wank, Schmitt, Uhrmann) 1035,8
3. Norvégia (Bardal, Hilde, Evensen, Jacobsen) 1030,3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.