Bajnokok Ligája eredmények

Ibrahimovic góljával egyenlített Stuttgartban a Barcelona, amely az első félidőben csapnivalóan játszott. Az Olympiakosz-Bordeaux-meccsen a vendégek szereztek előnyt a visszavágóra.

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első meccsek
VfB Stuttgart (német)-FC Barcelona (spanyol) 1-1 (1-0)
Gól: Cacau (25.), illetve Ibrahimovic (52.)
Stuttgart: Lehmann – Celozzi, Delpierre, Tasci, Molinaro – Träsch (Kuzmanovic 57.), Khedira – Gebhart (Rudy 84.), Hleb – Pogrebnyak (Marica 64.), Cacau
Barcelona: Valdes – Puyol, Marquez (Milito 57.), Piqué, Maxwell – Touré (Henry 53.) – Xavi, Busquets – Messi, Iniesta – Ibrahimovic
Olimpiakosz (görög)-Girondins Bordeaux (francia) 0-1 (0-1)
Gól:
Ciani (47.)
Olympiakosz: Nikopolidisz – Toroszidisz, A. Papadopoulosz, Mellberg, Raul Bravo – Maresca, Ledesma (Zairi 64.), Stoltidisz – LuaLua, Datolo – Mitroglou (Derbyshire 78.)
Bordeaux: Carrasso – Chalmé, Planus, Ciani, Tremoulinas – Fernando, Sané – Gourcuff – Plasil (Gouffran 83.), Wendel (Jussie 83.) – Chamakh

92. perc: Lefújták mindkét meccset, folytatás holnap.

70. perc: A Bordeaux-nak bőven elég az idegenbeli 0-1, a franciák beálltak védekezni, a Pireusz támadásai leperegnek.

Bajnokok Ligája eredmények 1

52. perc:
Ibrahimovic első kísérletét óriási bravúrral fogta Lehmann, de a német kapus a másodjára esélytelen volt. (1-1)

46. perc: Folytatódtak a mérkőzések.

45+2. perc: Görögországban is szünetre vonultak a csapatok.

45+2. perc: A félidő hajrájában vezetést szerzett a Bordeaux. Ciani hat méterről fejelt védhetetlen gólt egy beívelést követően. (0-1)

45. perc: Vége az első félidőnek Stuttgartban.

40. perc: Messi lövése a kapufáról kipattant.

33. perc:
Örülhet a Barca, hogy csak egy gólos a hátrány. A katalánok védelme átjáróház.

25. perc:
Vezet a Stuttgart. A teljes Barca-védelem alszik, a hétvégén négy gólt szerző Cacau fejjel vette be a vendégek kapuját. (1-0)

5. perc: Meglepetésre a Stuttgarté az első kapuralövés. Valdes simán fogta Khedira gyenge kísérletét.

4. perc: Görögországban kis híján vezetést szerzett az Olympiakosz: Mellberg fejese centikkel ment mellé.

1. perc: Mindkét pályán elkezdődött a mérkőzés.