Élet-Stílus

Hétfői eredmények

admin
admin

2010. 02. 22. 19:51

Czink Melinda mindjárt az első fordulóban búcsúzott a Kuala Lumpur-i keménypályás női tenisztornán, miután három szettben kikapott a kínai Jen Cetől.

Jégkorong

Ob I:
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler – FTC Corner MoneyGram 3-0

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Orlando Magic-Cleveland Cavaliers 101-95
Denver Nuggets-Boston Celtics 114-105
Detroit Pistons-San Antonio Spurs 109-101, h.u.
New Jersey Nets-Memphis Grizzlies 94-104
Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder 107-109
New Orleans Hornets-Houston Rockets 102-94
Golden State Warriors-Atlanta Hawks 108-104
Phoenix Suns-Sacramento Kings 104-88
Portland Trail Blazers-Utah Jazz 89-93, h.u.

Férfi NB I:
Marso-Vagép NYKK – Szolnoki Olaj 71-72

Labdarúgás

Primera División:
Valencia-Getafe 2-1

Argentin bajnokság (Clausura):
Banfield Rosario-Central 0-0
River Plate-Arsenal 1-1
Atletico Tucuman-Argentinos Juniors 1-1
Godoy Cruz-Boca Juniors 1-1

Brazília, Paulista bajnokság:
Monte Azul-Rio Claro 3-2
Barueri-Santo Andre 1-3
Mirassol-Santos 1-2
Palmeiras-Sao Paulo 2-0
Bragantino-Botafogo-Ribeirao 2-0
Sao Caetano-Mogi Mirim 1-0

Sakk

Gotth’Art-kupa, 1. forduló:
Prohászka Péter-Portisch Lajos döntetlen
Martin Neubauer (osztrák)-Lubomir Ftacnik (szlovák) 1-0
Bokros Albert-Vajda Levente (román) döntetlen
Fodor Tamás-Bánusz Tamás 0-1
Rapport Richárd-Alexander Beliavsky (szlovén) döntetlen

Tenisz


Dubaj, férfi torna, 1. forduló:
Djokovic (szerb, 2.) – Garcia-Lopez (spanyol) 6:4, 6:4
Murray (brit, 3.)-Kunyicin (orosz) 6:2, 6:3
Bagdatisz (ciprusi)-Simon (francia, 8.) 7:6, 6:4
Troicki (szerb)-Schüttler (német) 6:3, 6:4
Koubek (osztrák)-Lopez (spanyol) 7:6, 6:4
Melzer (osztrák)-Bolelli (olasz) 6:1, 7:5
Ljubicic (horvát)-Hernych (cseh) 6:2, 6:7, 6:4

Kuala Lumpur, női torna, 1. forduló:
Jen Ce (kínai)-Czink 3:6, 7:5, 7:6
Klejbanova (orosz, 4.)-Molik (ausztrál) 6:1, 6:4
Rodionova (ausztrál)-Govorvcova (fehérorosz, 8.) 6:4, 0:6, 7:5
Morita (japán)-Voskobojeva (kazah) 7:5, 6:4
Jovanovski (szerb)-Gyatcsenko (orosz) 6:3, 6:1
Ivanova (orosz)-Kusztova (fehérorosz) 4:6, 6:4, 6:2

Acapulco, női torna, selejtező
1. forduló:
Arn-Klaffner (osztrák) 6:4, 6:3

2. forduló:
Arn-Osterloh (amerikai) 6:3, 6:0

Memphis, férfi torna, döntő:
Querrey (amerikai, 8.)-Isner (amerikai, 6.) 6:7, 7:6, 6:3

Memphis, női torna, döntő:
Sarapova (orosz, 1.)-Arvidsson (svéd) 6:2, 6:1

Buenos Aires, férfi torna, döntő:
Ferrero (spanyol, 2.)-Ferrer (spanyol, 1.) 5:7, 6:4, 6:3
Téli olimpia

Alpesi sí, férfi szuperkombináció:
1. Bode Miller (Egyesült Államok) 2:44.92 (lesiklás: 1:53.91/műlesiklás: 51.01)
2. Ivica Kostelic (Horvátország) 2:45.25 (1:54.20/51.05)
3. Silvan Zurbriggen (Svájc) 2:45.32 (1:53.88/51.44)

Bob, férfi kettes:
1. André Lange, Kevin Kuske (Németország) 3:26.65
2. Thomas Florschütz, Richard Adjei (Németország) 3:26.87
3. Alekszandr Zubkov, Alekszej Vovoda (Oroszország) 3:27.51

Curling
Férfiak:
Nagy-Britannia – Egyesült Államok 4-2
Svédország-Norvégia 8-7
Kanada-Svájc 6-4
Dánia-Németország 9-5

Az állás:
1. Kanada 7 győzelem/0 vereség
2. Norvégia 5/2
3. Svájc, Svédország, Nagy-Britannia 4/3
6. Németország 3/4
7. Franciaország 2/4
8. Egyesült Államok, Dánia 2/5
10. Kína 1/5

Nők:
Svájc – Nagy-Britannia 10-6
Dánia-Németország 6-5
Kanada-Egyesült Államok 9-2
Japán-Oroszország 12-9

Gyorskorcsolya, női 3000 m:
1. Ireen Wüst (Hollandia) 1:56.89
2. Kristina Groves (Kanada) 1:57.14
3. Martina Sablikova (Csehország) 1:57.96

Jégkorong, férfi torna
A csoport:
Egyesült Államok-Kanada 5-3

A csoport végeredménye:
1. Egyesült Államok 9 pont
2. Kanada 5
3. Svájc 3
4. Norvégia 1

B csoport:
Oroszország-Csehország 4-2

A csoport végeredménye:
1. Oroszország 7 pont
2. Csehország 6
3. Szlovákia 5
4. Lettország 0

C csoport:
Svédország-Finnország 3-0

A csoport végeredménye:
1. Svédország 9 pont
2. Finnország 6
3. Fehéroroszország 3
4. Németország 0

Műkorcsolya, jégtánc, állás az original után:
1. Tessa Virtue, Scott Moir (Kanada) 111,15 pont
2. Meryl Davis, Charlie White (Egyesült Államok) 108,55
3. Okszana Domnyina, Makszim Sabalin (Oroszország) 106,60

14. Hoffmann Nóra, Zavozin Maxim 83,12

Síakrobatika, férfi krossz:
1. Michael Schmid (Svájc)
2. Andreas Matt (Ausztria)
3. Audun Grönvold (Norvégia)

Sílövészet, női tömegrajtos 12,5 km:
1. Magdalena Neuner (Németország) 35:19.6 p (2 büntetőkör)
2. Olga Zajceva (Oroszország) 5.5 mp hátrány (1)
3. Simone Hauswald (Németország) 7.2 mp h. (2)

Vízilabda

Felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Kanada 20-5

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

2871252 06/13/2016 US soldiers during a stop of the US armed forces in Riga in the course of the Dragoon Ride II of the Saber Strike-2016 international exercise. Taisija Voroncova/Sputnik
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.