Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 02. 21. 21:27

Győzelemmel kezdte szereplést vasárnap a Sapa Fehérvár AV 19 a jégkorong osztrák liga rájátszásában, miután idegenben hosszabbításban győzött a Vienna Capitals ellen.

Atlétika

Többpróba ob
Férfiak, hétpróba:
1. Szabó Attila (DSC-SI) 5549 pont
2. Kӓfer Levente (KSI) 5212
3. Kovács Norbert (TFSE) 4551

Nők, ötpróba:
1. Vild Olívia Franciska (Bp. Honvéd) 3507
2. Hermann Márta (Csepeli DAC) 3441
3. Bogár Lilla (TSC) 3383

Jégkorong

Osztrák bajnokság, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Vienna Capitals (osztrák)-Sapa Fehérvár AV 19 2-3 – hosszabbítás után

Ob I:
Vasas Bp. Stars – FTC Corner MoneyGram 2-4
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler – Miskolci Jegesmedvék 7-1

Kézilabda

Női Bajnokok Ligája, középdöntő, I. csoport, 3. forduló:
HC Leipzig (német) – Győri Audi ETO KC 21-23

Az állás: 1. Larvik (norvég) 6 pont, 2. Győr 4, 3. Ljubljana (szlovén) 2, 4. Leipzig 0

Férfi Bajnokok Ligája, B csoport, 8. forduló:
MKB Veszprém – Rhein-Neckar Löwen (német) 34-30

Női NB I:
Veszprém Barabás KC-Váci NKSE 27-34

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
New York Knicks-Oklahoma City Thunder 118-121 – hosszabbítás után
Toronto Raptors-Washington Wizards 109-104
Chicago Bulls-Philadelphia 76ers 122-90
Dallas Mavericks-Miami Heat 97-91
Houston Rockets-Indiana Pacers 115-125
Milwaukee Bucks-Charlotte Bobcats 93-88
Los Angeles Clippers-Sacramento Kings 99-89

Labdarúgás

Premier League, 27. forduló:
Blackburn Rovers-Bolton Wanderers 3-0
Aston Villa-Burnley 5-2
Fulham-Birmingham City 2-1
Manchester City-FC Liverpool 0-0
Wigan Athletic-Tottenham Hotspur 0-3

Primera División, 23. forduló:
Real Madrid-Villarreal 6-2
Athletic Bilbao-Tenerife 4-1
Málaga-Espanyol 2-1
Osasuna-Valladolid 1-1
Real Zaragoza-Sporting Gijón 1-3
Almería-Atlético Madrid 1-0

Serie A, 25. forduló:
Bari-AC Milan 0-2
AS Roma-Catania 1-0
Atalanta-Chievo 0-1
Bologna-Juventus 1-2
Cagliari-Parma 2-0
Fiorentina-Livorno 2-1
Palermo-SS Lazio 3-1
Siena-Napoli 0-0

Bundesliga, 23. forduló:
SC Freiburg-Hertha BSC 0-3
Werder Bremen-Bayer Leverkusen 2-2
VfL Wolfsburg-Schalke 04 2-1

Eredivisie, 24. forduló:
Ajax Amsterdam-Vitesse Arnhem 4-0
Twente Enschede-Willem II Tilburg 1-0
PSV Eindhoven-Sparta Rotterdam 1-1
Feyenoord-ADO Den Haag 2-2

Ligue 1:
Olympique Marseille-Nancy 3-1
Sochaux-Olympique Lyon 0-4
Rennes-Lille 1-2

Öttusa

Kalotherm, nemzetközi verseny, férfiak:
1. Kasza Róbert 5784 pont
2. Justinas Kinderis (litván) 5764
3. Tomas Makarovas (litván) 5660

Röplabda

Férfi Extraliga, középszakasz, az 5-9. helyért, 10. (utolsó) forduló:
Szolnoki RK-SI – Dág KSE 1-3
MAFC-BME-Mapei – Vegyész RC-Kazincbarcika 3-2

A középszakasz végeredménye: 1. Kaposvár, 2. Kecskemét, 3. Dunaferr, 4. Veszprém, 5. Kazincbarcika, 6. MAFC, 7. Szeged, 8. Dág

Tenisz

Marseille, férfi torna, döntő:
Llodra (francia)-Benneteau (francia, 8.) 6:3, 6:4

Buenos Aires, férfi torna, elődöntő:
Ferrer (spanyol, 1.)-Montanes (spanyol, 5.) 6:1, 6:1
Ferrero (spanyol, 2.)-Monaco (argentin, 4.) 6:2, 7:6

Memphis, nők, döntő:
Sarapova (orosz, 1.)-Arvidsson (svéd) 6:2, 6:1

Memphis, férfiak, elődöntő:
Isner (amerikai, 6.)-Petzschner (német) 7:5, 4:6, 6:3
Querrey (amerikai, 8.)-Gulbis (lett) 6:3, 6:4

Téli olimpia

Alpesi sí, női szuperóriás-műlesiklás:
1. Andrea Fischbacher (Ausztria) 1:20.14 p
2. Tina Maze (Szlovénia) 1:20.63
3. Lindsey Vonn (Egyesült Államok) 1:20.88
…36. Döme Zsófia
Berecz Anna kiesett.

Alpesi sí, férfi szuperkombináció, állás a lesiklás után:
1. Aksel Lund Svindal (Norvégia) 1:53.15 p
2. Dominik Paris (Olaszország) 1:53.54
3. Carlo Janka (Svájc) 1:53.65

Bob, kettes, állás 2 futam után:

1. André Lange, Kevin Kuske (Németország) 1:43.31 p (51.59 mp/51.72 mp)
2. Thomas Florschütz, Richard Adjei (Németország) 1:43.42 p (51.57/51.85)
3. Alekszandr Szubkov, Alekszej Vovoda (Oroszország) 1:43.81 (51.79/52.02)

Curling, férfiak:
Kanada – Nagy-Britannia 7-6
Franciaország-Svédország 5-4
Svájc-Kína 9-5
Norvégia-Dánia 6-3
Németország-Franciaország 9-4
Nagy-Britannia – Kína 9-4
Egyesült Államok-Svédország 8-7

Az állás: 1. Kanada 6 győzelem/0 vereség, 2. Norvégia 5/1, 3. Svájc 4/2, 4. Svédország, Nagy-Britannia, Németország 3/3, 7. Egyesült Államok, Franciaország 2/4, 9. Dánia, Kína 1/5

Curling, nők:
Kína-Németország 9-7
Oroszország-Svédország 10-1
Egyesült Államok – Nagy-Britannia 6-5
Svájc-Dánia 8-7

Az állás: 1. Kanada 4 győzelem/0 vereség, 2. Svédország 4/1, 3. Kína 4/2, 4. Nagy-Britannia 3/3, 5. Japán 2/2, 6. Egyesült Államok, Svájc és Németország 2/3, 9. Oroszország 2/4, 10. Dánia 1/5

Gyorskorcsolya, férfi 1500 m:
1. Mark Tuitert (Hollandia) 1:45.57 p
2. Shani Davis (Egyesült Államok) 1:46.10
3. Havard Bökko (Norvégia) 1:46.13

Jégkorong, nők, 5-8. helyért:
Oroszország-Szlovákia 4-2
Svájc-Kína 6-0

Jégkorong, férfiak
A csoport:
Svájc-Norvégia 5-4 – hosszabbításban

Az állás: 1. Egyesült Államok 6 pont/2 mérkőzés, 2. Kanada 5/2, 3. Svájc 3/3, 4. Norvégia 1/3

B csoport:
Szlovákia-Lettország 6-0

Az állás: 1. Csehország 6 pont/2 mérkőzés, 2. Szlovákia 5/3, 3. Oroszország 4/2, 4. Lettország 0/3

C csoport:
Fehéroroszország-Németország 5-3

Az állás: 1. Finnország 6 pont/2 mérkőzés (10-1), 2. Svédország 6/2 (6-2), 3. Fehéroroszország 3/3, 4. Németország 0/3

Rövidpályás gyorskorcsolya, női 1500 m:
1. Csou Jang (Kína) 2:16.993 p
2. Li Eun Bjul (Koreai Köztársaság) 2:17.849
3. Park Szeung Hi (Koreai Köztársaság) 2:17.927
…6. Huszár Erika 2:19.251
…23. Heidum Bernadett
Darázs Rózsát kizárták a selejtezőben.

Rövidpályás gyorskorcsolya, férfi 1000 m:
1. Li Jung Szu (Koreai Köztársaság) 1:23.747 p
2. Li Ho Szuk (Koreai Köztársaság) 1:23.801
3. Apolo Anton Ohno (Egyesült Államok) 1:24.128
…21. Knoch Viktor

Sífutás, férfi 15+15 km-es üldözéses verseny:
1. Marcus Hellner (Svédország) 1:15:11.4 ó
2. Tobias Angerer (Németország) 2.1 mp hátrány
3. Johan Olsson (Svédország) 2.8 mp h.

Síugrás, nagysánc, egyéni:
1. Simon Ammann (Svájc) 283,6 (144 m/138 m)
2. Adam Malysz (Lengyelország) 269,4 pont (137/133,5)
3. Gregor Schlierenzauer (Ausztria) 262,2 (130,5/136)

Vívás

Budapest, Világkupa-verseny, női kard, végeredmény:
1. Vugiuka (görög)
2. Marzocca (olasz)
3. Kim és Bianco (dél-koreai és olasz)
…6. Pető
… 9. Nagy O.
… 16. Várhelyi A.
17. Benkó
… 20. Garam
… 28. Damu
29. Nagy P.
… 31. Várhelyi K.
…45. Pénzes Borbála
…48. Kovács Laura
…51. Péntek Brigitta
… 53. Hammer Claudia
…60. Gárdos Judit
…61. László Luca

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.