Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 02. 20. 23:24

A norvég Aksel Lund Svindal nyerte a férfi szuper-óriásműlesiklást a téli játékokon, amelyen honfitársa, Marit Björgen már második aranyát szerezte.

Kézilabda

Férfi BL, A csoport, 8. forduló:
Csehovszki Medvegyi (orosz) – Pick Szeged 39-30

Férfi NB I:
Mezőkövesd-PLER 24-25

Női NB I:
DVSC-Korvex – Hunnia KSK 52-14
FTC-RightPhone – Siófok 32-26
ASA-Consolis Hódmezővásárhely – Kiskunhalas 37-22
Dunaújváros NKKSE-Alcoa Fehérvár KC 36-36

Kosárlabda

NBA:
Charlotte Bobcats–Cleveland Cavaliers 110–93
Portland Trail Blazers–Boston Celtics 76–96
Memphis Grizzlies–Miami Heat 87–100, 2xh.u.
Philadelphia 76ers–San Antonio Spurs 106–94
Washington Wizards–Denver Nuggets 107–97
Detroit Pistons–Milwaukee Bucks 85–91
Minnesota Timberwolves–Chicago Bulls 94–100
New Orleans Hornets–Indiana Pacers 107–101
Orlando Magic–Dallas Mavericks 85–95
New Jersey Nets–Toronto Raptors 89–106
Phoenix Suns–Atlanta Hawks 88–80
Golden State Warriors–Utah Jazz 89–100

Női NB I:
ZTE NKK – Szeviép-Szeged 59-88
Ceglédi EKK-Atomerőmű KSC 55-82
Vasas-Csata – SEAT Lami Véd Győr 71-77
BSE – MKB-Euroleasing Sopron 39-94
Szolnoki NKK – MiZo Pécs 2010 78-86
Bajai NKK – BEAC-Újbuda 78-58

Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Kecskeméti KSE 77-74
Kaposvári KK-Dombóvár KC 111-94
Debreceni Egyetem KE-Albacomp 78-99
Salgótarjáni KSE – Falco-Szova KC Szombathely 87-106
Zalakerámia ZTE KK – Pécsi VSK-PANNONPOWER 78-71
MJUS-Fortress Körmend – Soproni KC 74-66

Labdarúgás

Primera División:
Deportivo La Coruna-Xerez 2-1
FC Barcelona-Racing Santander 4-0
Real Mallorca-Sevilla 1-3

Serie A:
Genoa-Udinese 3-0
Internazionale-Sampdoria 0-0

Bundesliga:
1. FC Köln-Stuttgart 1-5
Borussia Dortmund-Hannover 4-1
Hamburg-Eintracht Frankfurt 0-0
Nürnberg-Bayern München 1-1
Mainz-Bochum 0-0

Premier League:
Everton-Manchester United 3-1
Arsenal-Sunderland 2-0
West Ham United-Hull City 3-0
Wolverhampton-Chelsea 0-2
Portsmouth-Stoke City 1-2

Ligue 1:
Saint-Etienne – Montpellier 1-0
Grenoble-Valenciennes 0-1
Boulogne-Le Mans 1-3
Nice-Lorient 1-0
Lens-Monaco 3-0
Paris Saint-Germain – Toulouse 1-0

Öttusa

Nemzetközi fedettpályás verseny, nők:
1. Samantha Murray (brit) 5208 pont
2. Kovács Sarolta 5180
3. Gyenesei Leila 5052

Tenisz

Marseille, férfi torna, elődöntő:
Benneteau (francia, 8.)-Tsonga (francia, 2.) 7:6, 5:7, 7:6
Llodra (francia)-Zverev (német) 6:1, 7:6

Dubaj, női torna, döntő:
V. Williams (amerikai, 3.)-Azarenka (fehérorosz, 4.) 6:3, 7:5

Buenos Aires, férfi torna, negyeddöntő:
Ferrero (spanyol, 2.)-Ventura (spanyol) 6:3, 3:6, 6:2
Montanes (spanyol, 5.)-Nalbandian (argentin) – játék nélkül

Memphis, férfi torna, negyeddöntő:
Querrey (amerikai, 8.)-Roddick (amerikai, 1.) 7:5, 3:6, 6:1
Gulbis (lett)-Berdych (cseh, 5.) 3:6, 6:3, 7:6
Isner (amerikai, 6.)-Karlovic (horvát) 6:1, 7:6
Petzschner (német)-Lacko (szlovák) 6:1, 1:6, 6:1
Téli olimpia

Alpesi sí, férfi szuper-óriásműlesiklás:
1. Aksel Lund Svindal (Norvégia) 1:30.34
2. Bode Miller (Egyesült Államok) 0.28 mp hátrány
3. Andrew Weibrecht (Egyesült Államok) 0.31 mp h.

Curling
Nők, 5. forduló:
Kanada-Dánia 5-4
Svédország-Kína 6-4
Japán – Nagy-Britannia 11-4
Svájc-Oroszország 8-5

Az állás:
1. Svédország, Kanada 12-12 pont
3. Nagy-Britannia, Kína 9-9
5. Németország, Japán 6-6
7. Egyesült Államok, Svájc 3-3
9. Oroszország, Dánia 3 pont

Férfiak, 5. forduló:
Egyesült Államok-Franciaország 4-3
Norvégia-Kína 7-5
Németország-Svájc 7-6
Kanada-Dánia 10-3

Az állás:
1. Kanada 10 pont
2. Norvégia 8
3. Svédország 6
4. Svájc 6
5. Nagy-Britannia 4
6. Németország 4
7. Franciaország, Kína 2
9. Egyesült Államok, Dánia 2

Jégkorong, férfi torna, 2. forduló
B csoport:
Csehország-Lettország 5-2

Az állás:
1. Csehország 6 pont
2. Oroszország 4
3. Szlovákia 2
4. Lettország 0

C csoport:

Svédország-Fehéroroszország 4-2
Finnország-Németország 5-0

Az állás:
1. Finnország 6 pont (10-1)
2. Svédország 6 (6-2)
3. Fehéroroszország 0 (3-9)
4. Németország 0 (0-7)


Jégtánc, állás a kötelező után:
1. Okszana Domnyina, Makszim Sabalin (Oroszország) 43,76 pont
2. Tessa Virtue, Scott Moir (Kanada) 42,74
3. Meryl Davis, Charlie White (Egyesült Államok) 41,47

13. Hoffmann Nóra, Zavozin Maxim 31,90

Sífutás, női 15 km-es üldözéses:
1. Marit Björgen (Norvégia) 39:58.1
2. Anna Haag (Svédország) 40:07.0
3. Justyna Kowalczyk (Lengyelország) 40:07.4

Szkeleton, nők:
1. Amy Williams (Nagy-Britannia) 3:35.64 (53.83/54.13/53.68/54.00)
2. Kerstin Szymkowiak (Németország) 3:36.20(54.15/54.11/53.91/54.03)
3. Anja Huber (Németország) 3:36.36 (54.17/54.21/54.10/53.88)

Szkeleton, férfiak:
1. Jon Montgomery (Kanada) 3:29.73 p (52.60/52.57/52.20/52.36)
2. Martins Dukurs (Lettország) 3:29.80 (52.32/52.59/52.28/52.61)
3. Alekszandr Tretyakov (Oroszország) 3:30.75 (52.70/53.05/52.30/52.70)

Vízilabda

Férfi ob I:
BVSC-Zugló-Atlantis Casino – Szolnoki Főiskola 7-11
Pécsi Vízmű-PVSK-Fűszért – OSC 7-7
Szeged-Beton VE – ZF-Eger 10-11
Bodrogi Bau-IOS-Szentesi VK – FTC-Fisher Klíma 8-12
UNIQA-UTE – TEVA-VasasPlaket 2-14

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Fideszes vagyok, mert onnan kapok pénzt

Fotó: Fülöp Dániel Mátyás/24.hu
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.