Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2010. 02. 19. 19:32

A házigazda kanadai férfi jégkorong-válogatott némi meglepetésre csak büntetőkkel tudta legyőzni Svájc csapatát a téli olimpián, Vancouverben.

Asztalitenisz

Pro Tour, Doha, férfiak, 1. forduló:
Fjodor Kuzmin (orosz) – Jakab János 4-3

Forma-1

Jerez, teszteredmények:
1. Webber (ausztrál, Red Bull) 1:19.299 – 115 kör
2. Alonso (spanyol, Ferrari) 1:20.115 – 132
3. Button (brit, McLaren) 1:20.394 – 101
4. Hülkenberg (német, Williams) 1:21.432 – 138
5. Schumacher (német, Mercedes) 1:21.437 – 79
6. Kubica (lengyel, Renault) 1:21.916 – 100
7. Sutil (német, Force India) 1:21.939 – 69
8. Kobajasi (japán, Sauber) 1:22.228 – 28
9. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) 1:22.564 – 120
10. Di Grassi (brazil, Virgin) 1:23.504 – 34
11. Kovalainen (finn, Lotus ) 1:23.521 – 68

Jégkorong

Ob I:
FTC Corner MoneyGram – Vasas Bp. Stars 2-4
Miskolci Jegesmedvék – Dunaújvárosi Acélbikák.Docler 2-4

Osztrák Liga:
Medvescak Zagreb (horvát) – Sapa Fehérvár AV19 4-3, h.u.

Kézilabda

Férfi NB I:
Dunaferr SE-Balatonfüred 30-25
DKSE Hotel Lycium-Gyöngyösi KK 38-38

Kosárlabda

NBA:
Cleveland Cavaliers-Denver Nuggets 116-118, h.u.
Los Angeles Lakers–Boston Celtics 86–87

Labdarúgás

Bundesliga:
Hoffenheim-Borussia Mönchengladbach 2-2

Röplabda

Magyar Kupa-döntő
Férfiak, a 3. helyért:
Dunaferr SE – Szolnoki RK-SI 3-0

Döntő:
Diamant-Kaposvár – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 3-2

Nők, a 3. helyért:
Euroaszfalt-NRK-Nyíregyháza – TEVA-Gödöllői RC 3-1

Döntő:
BSE-FCSM – Vasas Duna Autó Óbuda 3-2

Labdarúgás

Ligakupa, középdöntő, 2. forduló:
A csoport:
DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus FC 5-1

B csoport:

Paks-Szombathelyi Haladás 3-2

Tenisz

Marseille, férfi torna, negyeddöntő:
Benneteau (francia, 8.)-Monfils (francia, 3.) 6:3, 7:5
Zverev (német)-Rufin (francia) 7:5, 6:7 (4-7), 6:3
Llodra (francia)-Söderling (svéd, 1.) 7:6 (7-2), 6:4
Tsonga (francia, 2.)-Marcsenko (ukrán) 6:3, 6:4

Dubaj, női torna, elődöntő:
V. Williams (amerikai, 3.)-Peer (izraeli) 6:1, 6:4
Azarenka (fehérorosz, 4.)-A. Radwanska (lengyel, 7.) 6:3, 6:4

Memphis, férfi torna, nyolcaddöntő:
Roddick (amerikai, 1.)-Lu (tajvani) 7:6, 6:4
Berdych (cseh, 5.)-Russell (amerikai) 3:6, 6:3, 6:2
Querrey (amerikai, 8.)-Mayer (argentin) 6:4, 6:0
Lacko (szlovák)-Chardy (francia) 7:6, 2:1 – feladta
Karlovic (horvát)-Malisse (belga) 6:4, 6:4

Memphis, női torna, negyeddöntő:
Sarapova (orosz, 1.)-Baltacha (brit, 8.) 6:2, 7:5
Arvidsson (svéd)-Oudin (amerikai, 2.) 6:1, 6:3
Kvitova (cseh, 5.)-Kanepi (észt, 3.) 1:6, 6:3, 7:6
Keothavong (brit)-Sprem (horvát) 6:4, 6:3

Buenos Aires, férfi torna, nyolcaddöntő:
Ferrer (spanyol, 1.)-Gil (portugál) 6:3, 6:0
Monaco (argentin, 4.)-Chela (argentin) 7:6, 4:6, 6:2
Andrejev (orosz, 6.)-Granollers (spanyol) 3:6, 6:3, 6:4
Zeballos (argentin, 8.)-Moyá (spanyol) 6:4, 6:4
Téli olimpia

Alpesi sí, női szuperkombináció:
1. Maria Riesch (Németország) 2:09.14 (lesiklás: 1:24.49/műlesiklás: 44.65)
2. Julia Mancuso (Egyesült Államok) 2:10.08 (1:24.96/45.12)
3. Anja Pärson (Svédország) 2:10.19 (1:25.57/44.62)

27. Berecz Anna 2:22.97 (1:33.47/49.50)

Curling, selejtező
Férfiak, 3. forduló:
Dánia-Egyesült Államok 7-6
Norvégia-Németország 7-4
Kanada-Svédország 7-3
Svájc – Nagy-Britannia 4-3

Nők, 4. forduló:
Kína-Japán 9-5
Kanada-Németország 6-5, h.u.
Dánia-Egyesült Államok 7-6
Nagy-Britannia – Oroszország 10-3

Az állás:
1. Svédország, Kanada 9-9 pont
3. Nagy-Britannia, Németország, Kína 6-6 pont
6. Oroszország, Japán, Dánia 3-3 pont
9. Egyesült Államok, Svájc 0-0 pont

Gyorskorcsolya, női 1000 m:
1. Christine Nesbitt (Kanada) 1:16.56
2. Annette Gerritsen (Hollandia) 1:16.58
3. Laurine van Riessen (Hollandia) 1:16.72

Hódeszka, női félcső:
1. Torah Bright (Ausztrália) 45 pont
2. Hannah Teter (Egyesült Államok) 42,4
3. Kelly Clark (Egyesült Államok) 42,2

Jégkorong, férfi torna, 2. forduló
A csoport:
Egyesült Államok-Norvégia 6-1
Kanada-Svájc 3-2, szétlövéssel

Az állás:
1. Egyesült Államok 6 pont
2. Kanada 5
3. Svájc 1
4. Norvégia 0

B csoport:
Szlovákia-Oroszország 2-1, szétlövésben

Az állás:
1. Oroszország 4 pont/2 mérkőzés
2. Csehország 3/1
3. Szlovákia 2/2
4. Lettország 0/1

Női torna, 3. forduló
B csoport:
Egyesült Államok-Finnország 6–0
Oroszország-Kína 2-1

Az állás:
1. Egyesült Államok 9 pont
2. Finnország 6
3. Oroszország 3
4. Kína 0

Műkorcsolya, férfiak:
1. Evan Lysacek (Egyesült Államok) 257,67 pont
2. Jevgenyij Pljuscsenko (Oroszország) 256,36
3. Takahasi Dajszuke (Japán) 247,23

Sílövészet, női egyéni, 15 km:
1. Tora Berger (Norvégia) 40:52.8 (1 büntetőperc)
2. Jelena Hrusztaljeva (Kazahsztán) 20.7 mp hátrány (0)
3. Darija Domracseva (Fehéroroszország) 28.2 mp h. (1)

Sílövészet, férfi egyéni, 20 km:
1. Emil Hegle Svendsen (Norvégia) 48:22.5 (1 büntetőperc)
2. Ole Einar Björndalen (Norvégia) 9.5 mp hátrány (2) és
3. Szergej Novikov (Fehéroroszország) 9.5 mp h. (0)

82. Tagscherer Imre 9:40.1 p h. (4)

Szkeleton, nők, az első 2 futam után:
1. Amy Williams (Nagy-Britannia) 1:47.96 (53.8/54.13)
2. Kerstin Szymkowiak (Németország) 1:48.26 p (54.15/54.11)
3. Mellisa Hollingsworth (Kanada) 1:48.35 (54.18/54.17)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

AUCKLAND, NEW ZEALAND - AUGUST 29:  Phil Taylor engages with his fans during the Auckland Darts Masters at The Trusts Arena on August 29, 2015 in Auckland, New Zealand.  (Photo by Michael Bradley/Getty Images)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.