Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 02. 18. 18:44

A finnek magabiztosan, négygólos különbséggel nyertek a fehéroroszok ellen szerdán a vancouveri téli olimpia férfi jégkorongtornájának C csoportjában.

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Indiana Pacers-San Antonio Spurs 87-90
Orlando Magic-Detroit Pistons 116-91
Toronto Raptors-Memphis Grizzlies 102-109 – hosszabbítás után
Washington Wizards-Minnesota Timberwolves 108-99
New Jersey Nets-Miami Heat 84-87
New York Knicks-Chicago Bulls 109-115
Milwaukee Bucks-Houston Rockets 99-127
New Orleans Hornets-Utah Jazz 90-98
Dallas Mavericks-Phoenix Suns 107-97
Golden State Warriors-Sacramento Kings 130-98
Los Angeles Clippers-Atlanta Hawks 92-110

Labdarúgás

Európa Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, első mérkőzés:
Fulham (angol)-Sahtar Donyeck (ukrán) 2-1
Hamburger SV (német)-PSV Eindhoven (holland) 1-0
Athletic Bilbao (spanyol)-RSC Anderlecht (belga) 1-1
Hertha BSC (német)-Benfica (portugál) 1-1
FC Liverpool (angol)-Unirea Urziceni (román) 1-0
FC Köbenhavn (dán)-Olympique Marseille (francia) 1-3
Atlético Madrid (spanyol)-Galatasaray (török) 1-1
Panathinaikosz (görög)-AS Roma (olasz) 3-2
Ajax Amsterdam (holland)-Juventus (olasz) 1-2
Lille (francia)-Fenerbahce (török) 2-1
FC Bruges (belga)-Valencia (spanyol) 1-0
Villarreal (spanyol)-VfL Wolfsburg (német) 2-2
Standard Liege (belga)-Salzburg (osztrák) 3-2
Twente (holland)-Werder Bremen (német) 1-0
Rubin Kazany (orosz)-Hapoel Tel Aviv (izraeli) 3-0

Röplabda

Gong Rádió Magyar Kupa-döntő, elődöntő
Nők:
BSE-FCSM – Euroaszfalt-NRK-Nyíregyháza 3-0

Férfiak:
Diamant-Kaposvár – Szolnoki RK-SI 3-0

Tenisz

Marseille, férfi torna, nyolcaddöntő:
Marcsenko (ukrán)-O. Rochus (belga) 6:1, 3:6, 6:2
Söderling (svéd, 1.)-Sztahovszkij (ukrán) 6:7, 6:3, 6:4
Monfils (francia, 3.)-Seppi (olasz) 7:6, 3:6, 7:6
Rufin (francia)-Mertens (belga) 6:3, 2:6, 6:2

Dubaj, női torna, negyeddöntő:
V. Williams (amerikai, 3.)-Pavljucsenkova (orosz) 6:3, 6:4
Azarenka (fehérorosz, 4.)-Zvonarjova (orosz, 12.) 6:1, 6:3
A. Radwanska (lengyel, 7.)-Kulikova (orosz) 3:6, 6:4, 6:3
Peer (izraeli)-Li (kínai 8.) 7:5, 3:0 – feladta

Buenos Aires, férfi torna, 2. forduló:
Ferrero (spanyol, 2.)-Daniel (brazil) 6:2, 6:4
Montanes (spanyol, 5.)-Andujar (spanyol) 6:3, 6:2
Ventura (spanyol)-Hanescu (román, 7.) 6:4, 7:6
Nalbandian (argentin) – Gimeno-Traver (spanyol) 6:7, 6:4, 7:6

Memphis
Férfiak
2. forduló:
Petzschner (német)-Jevgenyij Koroljev (kazah) 7:6, 7:6
Gulbis (lett)-Stepanek (cseh, 3.) 7:6, 7:5
Isner (amerikai, 6.)-Nieminen (finn) 6:7, 6:4, 6:4

1. forduló:
Roddick (amerikai, 1.)-Blake (amerikai) 6:3, 4:6, 7:6
Malisse (belga)-Haas (német, 4.) 6:4, 3:6, 6:4
Querrey (amerikai, 8.)-Ram (amerikai) 6:2, 6:3
Mayer (argentin)-Fish (amerikai) 6:4, 6:0

Nők, 2. forduló:
Sarapova (orosz, 1.) – Mattek-Sands (amerikai) 6:1, 6:1
Oudin (amerikai, 2.)-Osterloh (amerikai) 6:2, 6:1
Baltacha (brit, 8.)-Tetreault (kanadai) 6:4, 6:4
Kanepi (észt, 3.)-Vaidisova (cseh) 4:6, 6:1, 6:3
Kvitova (cseh, 5.)-Krajicek (holland) 6:4, 7:5
Arvidsson (svéd)-King (amerikai, 7.) 3:6, 6:4, 6:2
Sprem (horvát)-Tomljanovic (horvát) 3:6, 6:2, 6:0
Keothavong (brit)-Larcher de Brito (portugál) 6:3, 6:1

Téli olimpia

Alpesi sí, női lesiklás:
1. Lindsey Vonn (Egyesült Államok) 1:44.19 p
2. Julia Mancuso (Egyesült Államok) 1:44.75
3. Elisabeth Görgl (Ausztria) 1:45.65
…35. Berecz Anna 1:57.86

Curling
Női selejtező:

Oroszország-Dánia 7-3
Svédország – Nagy-Britannia 6-4
Kína-Svájc 8-6
Kanada-Japán 7-6
Németország-Egyesült Államok 6-5
Svédország-Svájc 8-7
Nagy-Britannia – Kína 5-4

Az állás: 1. Svédország 6 pont/3 mérkőzés, 2. Kanada, Németország 4/2, 4. Oroszország, Japán, Nagy-Britannia, Kína 2/2, 8. Egyesült Államok, Dánia 0/2, 10. Svájc 0/3

Férfi selejtező:
Kína-Dánia 8-1
Nagy-Britannia – Franciaország 9-4
Svájc-Egyesült Államok 7-6
Svédország-Németország 6-3

Az állás: 1. Svájc, Svédország, Kanada 4 pont/2 mérkőzés, 4. Norvégia, Nagy-Britannia, Franciaország, Kína 2/2, 8. Németország 2/3, 9. Dánia 0/2, 10. Egyesült Államok 0/3
Női jégkorong, A csoport:
Svájc-Szlovákia 5-2
Kanada-Svédország 13-1

A csoport végeredménye: 1. (és elődöntős) Kanada 9 pont (41-2), 2. (és elődöntős) Svédország 6 (10-15), 3. Svájc 3 (6-15), 4. Szlovákia 0 (4-29)

Férfi jégkorong
B csoport:

Csehország-Szlovákia 3-1

A csoport állás: 1. Oroszország 3 pont (8-2), 2. Csehország 3 (3-1), 3. Szlovákia 0 (1-3), 4. Lettország 0 (2-8)

C csoport:

Svédország-Németország 2-0
Finnország-Fehéroroszország 5-1

Az állás: 1. Finnország 3 pont (5-1), 2. Svédország 3 (2-0), 3. Németország 0 (0-2), 4. Fehéroroszország 0 (1-5)

Gyorskorcsolya, férfi 1000 m:
1. Shani Davis (Egyesült Államok) 1:08.94 perc
2. Mo Te-Bum (Koreai Köztársaság) 1:09.12
3. Chad Hedrick (Egyesült Államok) 1:09.32

Hódeszka, férfi félcső:
1. Shaun White (Egyesült Államok) 48,4 pont
2. Peetu Piiroinen (Finnország) 45
3. Scott Lago (Egyesült Államok) 42,8

Rövidpályás gyorskorcsolya, női 500 m:
1. Vang Meng (Kína) 43.048 mp
2. Marianne Saint-Gelais (Kanada) 43.707
3. Ariann Fontana (Olaszország) 43.804

Sífutás, női klasszikus stílusú sprint:
1. Marit Björgen (Norvégia) 3:39.2 p
2. Justyna Kowalczyk (Lengyelország) 1.1 mp hátrány
3. Petra Majdic (Szlovénia) 1.8 mp h.

Sífutás, férfi klasszikus stílusú sprint:
1. Nyikita Krjukov (Oroszország) 3:36.3
2. Alekszandr Panzsinszkij (Oroszország) azonos idővel
3. Petter Northug (Norvégia) 9.2 mp hátrány

Szánkó, férfi kettes:
1. Andreas Linger, Wolfgang Linger (Ausztria) 1:22.705 perc
2. Andris Sics,Juris Sics (Lettország) 1:22.969
3. Patrick Leitner, Alexander Resch (Németország) 1:23.040

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.