Élet-Stílus

Szerdai eredmények

admin
admin

2010. 02. 17. 23:49

A címvédő Győri Audi ETO KC szoros mérkőzésen két góllal nyert Békéscsabán a női kézilabda NB I rangadóján, a férfi bajnokságban simán nyert a Tatabánya.

Jégkorong

Ob I:
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler – Újpest 5-2
Miskolci Jegesmedvék – Vasas Bp. Stars 2-1

Kézilabda

Női NB I:
Mondi Békéscsaba-Győri Audi ETO KC 20-22

Férfi NB I:
Tatabánya Carbonex KC-Tatran Presov (szlovák) 32-25

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Charlotte Bobcats-New Jersey Nets 94-103
Philadelphia 76ers-Miami Heat 78-105
Sacramento Kings-Boston Celtics 92-95
Houston Rockets-Utah Jazz 95-104
Chicago Bulls-New York Knicks 118-85
Memphis Grizzlies-Phoenix Suns 95-109
Detroit Pistons-Minnesota Timberwolves 108-85
Oklahoma City Thunder-Dallas Mavericks 99-86
Portland Trail Blazers-Los Angeles Clippers 109-87
Los Angeles Lakers-Golden State Warriors 104-94

Női NB I:
Bajai NKK-BSE 62-64
ZTE NKK – Vasas-Csata 82-61

Labdarúgás

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzések:
Bayern München (német)-Fiorentina (olasz) 2-1
FC Porto (portugál)-Arsenal (angol) 2-1

Premier League:
Wigan Athletic-Bolton 0-0

Röplabda

Magyar Kupa-döntő, elődöntő
Nők:

Vasas Duna Autó Óbuda – TEVA-Gödöllői RC 3-0

Férfiak:
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Dunaferr SE 3-1

Tenisz

Marseille, férfi torna, 1. forduló:
Mertens (belga)-Hajek (cseh) 7:6, 6:1

Nyolcaddöntő:
Tsonga (francia, 2.)-Ouanna (francia) 7:6, 6:4
Zverev (német)-Robredo (spanyol, 4.) 6:2, 3:6, 6:1
Llodra (francia)-Bagdatisz (ciprusi, 7.) 7:6, 6:1
Benneteau (francia, 8.)-Serra (francia) 6:4, 6:4

Dubaj, női torna, nyolcaddöntő:
Zvonarjova (orosz, 12.)-Jankovics (szerb, 6.) 6:3, 6:2
Pavljucsenkova (orosz)-Hantuchova (szlovák) 6:3, 6:4
Peer (izraeli)-Wozniacki (dán, 1.) 6:2, 7:5
Kulikova (orosz)-Kuznyecova (orosz, 2.) 5:7, 7:6, 6:4
V. Williams (amerikai, 3.)-Govorcova (fehérorosz) 7:5, 6:0
Azarenka (fehérorosz, 4.)-Grönefeld (német) 6:1, 4:6, 6:3
A. Radwanska (lengyel, 7.)-Pennetta (olasz, 10.) 6:3, 6:0
Li (kínai 8.)-Bartoli (francia, 11.) 3:6, 7:5, 6:0

Buenos Aires, férfi torna, 1. forduló:
Ferrer (spanyol, 1.)-Greul (német) 6:2, 7:6
Ferrero (spanyol, 2.)-Mello (brazil) 6:1, 6:2
Monaco (argentin, 4.)-Kubot (lengyel) 6:4, 7:6
Montanes (spanyol, 5.)-Cuevas (uruguayi) 6:2, 6:2
Andrejev (orosz, 6.)-Fognini (olasz) 7:5, 7:6
Zeballos (argentin, 8.)-Gaudio (argentin) 6:3, 3:6, 6:3
Moya (spanyol)-Volandri (olasz) 6:2, 7:5
Nalbandian (argentin)-Starace (olasz) 6:2, 7:6
Granollers (spanyol)-Junqueira (argentin) 6:1, 6:2
Chela (argentin)-Gasquet (francia) 7:6, 7:5
Ventura (spanyol)-Köllerer (osztrák) 6:4, 6:2
Daniel (brazil)-Lorenzi (olasz) 6:1, 6:3
Andujar (spanyol)-Hernandez (spanyol) 6:4, 6:1

Memphis, 1. forduló
Férfiak:
Chardy (francia)-Verdasco (spanyol, 2.) 7:6, 6:3
Berdych (cseh, 5.)-Sweeting (amerikai) 6:2, 6:1
Karlovic (horvát)-Becker (német) 7:6, 7:6
Koroljev (kazah)-Kohlschreiber (német, 7.) 7:5, 7:5
Gulbis (lett)-Kendrick (amerikai) 6:4, 6:4
Nieminen (finn)-Sela (izraeli) 6:2, 7:5
Lacko (szlovák)-Reynolds (amerikai) 2:6, 7:6, 6:4
Russell (amerikai)-Odesnik (amerikai) 0:6, 7:5, 6:4
Lu (tajvani)-Ginepri (amerikai) 4:6, 6:4, 6:4

Nők:
Oudin (amerikai, 2.)-Glatch (amerikai) 6:2, 6:2
Sprem (horvát)-Hradecka (cseh, 4.) 6:4, 6:4
Baltacha (brit, 8.)-Voracova (cseh) 7:5, 6:1
Osterloh (amerikai)-Dubois (kanadai) 3:6, 6:4, 6:4
Vaidisova (cseh)-Granville (amerikai) 6:4, 6:2

Téli olimpia

Curling, férfi selejtező:
Németország-Egyesült Államok 7-5
Kanada-Norvégia 7-6
Svájc-Dánia 6-5
Svédország – Nagy-Britannia 6-4
Kanada-Németország 9-4
Franciaország-Kína 6-5
Norvégia-Egyesült Államok 6-5

Az állás: 1. Kanada 4 pont/2 mérkőzés, 2. Franciaország, Svájc, Svédország 2/1, 5. Németország, Norvégia 2/2, 7. Dánia, Kína, Nagy-Britannia 0/1, 10. Egyesült Államok 0/2
Női selejtező:
Kanada-Japán 7-6
Németország-Egyesült Államok 6-5
Svédország-Svájc 8-7
Nagy-Britannia – Kína 5-4

Svédország-Dánia 6-5
Németország-Oroszország 9-5
Kanada-Svájc 5-4
Japán-Egyesült Államok 9-7

Gyorskorcsolya, női 500 m:
1. Li Szang Hva (Koreai Köztársaság) 1:16.09 p (1. futam: 38.249 mp, 2. futam: 37.850 mp)
2. Jenny Wolf (Németország) 1:16.14 (38.307, 37.838)
3. Vang Pej-hszing (Wang Beixing, Kína) 1:16.63 (38.487, 38.144)

Hódeszka, női krossz:
1. Maelle Ricker (Kanada)
2. Deborah Anthonioz (Franciaország)
3. Olivia Nobs (Svájc)

Jégkorong, nők, B csoport, 2. forduló:
Egyesült Államok-Oroszország 13-0
Finnország-Kína 2-1

Az állás:
1. Egyesült Államok 6 pont (25-1) – elődöntős
2. Finnország 6 (7-2) – elődöntős
3. Kína 0 (2-14)
4. Oroszország 0 (1-18)

Jégkorong, férfiak, 1. forduló
A csoport:
Kanada-Norvégia 8-0
Egyesült Államok-Svájc 3-1

B csoport:
Oroszország-Lettország 8-2

Műkorcsolya, férfiak, állás a rövid program után:
1. Jevgenyij Pljuscsenko (Oroszország) 90,85 pont
2. Evan Lysacek (Egyesült Államok) 90,30
3. Takahasi Dajszuke (Japán) 90,25

Sílövészet, férfi 12,5 km-es üldözéses:
1. Björn Ferry (Svédország) 33:38.4 (1 büntetőkör)
2. Christoph Sumann (Ausztria) 16.5 mp hátrány (2)
3. Vincent Jay (Franciaország) 28.2 mp h. (2)

Sílövészet, női 10 km-es üldözéses:
1. Magdalena Neuner (Németország) 30:16.0 p (2 büntetőkör)
2. Anastazia Kuzmina (Szlovákia) 12.3 mp hátrány (2)
3. Marie Laure Brunet (Franciaország) 28.3 mp h. (0)

Szánkó, női egyes:
1. Tatjana Hüfner (Németország) 2:46.524 p (41.760, 41.481, 41.666, 41.617 mp)
2. Nina Reithmayer (Ausztria) 2:47.014 (41.728, 41.563, 41.884, 41.839)
3. Natalie Geisenberger (Németország) 2:47.101 (41.743, 41.657, 41.800, 41.901)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.