Élet-Stílus

Keddi eredmények

admin
admin

2010. 02. 16. 23:34

A Debrecen kedden hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Videotonnal a labdarúgó Ligakupa középdöntőjének első fordulójában.

Jégkorong

Osztrák bajnokság:
Sapa Fehérvár Av19 – Klagenfurt (osztrák) 2-1

Ob I:
Újpest – Dunaújvárosi Acélbikák.Docler 1-4
Vasas Bp. Stars-Miskolci Jegesmedvék 2-3 büntetőkkel

Kézilabda

Férfi NB I:
Pick Szeged – Budapest Bank Kecskemét 37-24

Labdarúgás

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első meccsek:
Olympique Lyon (francia)-Real Madrid (spanyol) 1-0
AC Milan (olasz)-Manchester United (angol) 2-3

Európa Liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés:
Everton (angol)-Sporting Lisboa (portugál) 2-1

Ligakupa, A csoport, középdöntő, első forduló:
Budapest Honvéd-Nyíregyháza Spartacus 1-1
DVSC-TEVA – Videoton FC 2-2

Premier League, a 23. fordulóból elhalasztott mérkőzésen:
Stoke City-Manchester City 1-1

Tenisz

Bogota, női torna, 1. forduló:
Duque Marino (kolumbiai)-Arn Gréta 2:6, 6:0, 6:3

Marseille, férfi torna, 1. forduló:
O. Rochus (belga)-Simon (francia, 5.) 7:5, 6:2
Benneteau (francia, 8.)-Bohli (svájci) 7:6, 7:6
Sztahovski (ukrán)-Bolelli (olasz) 6:3, 3:6, 6:4
Seppi (olasz)-Clement (francia) 7:6, 7:5
Llodra (francia) – Roger-Vasselin (francia) 6:7, 6:3, 6:4
Marcsenko (ukrán)-Bemelmans (belga) 4:6, 6:3, 6:2
Ouanna (francia)-Isztomin (üzbég) 6:4, 1:6, 6:3

Memphis, férfi torna, 1. forduló:
Stepanek (cseh, 3.)-Anderson (dél-afrikai) 7:5, 4:6, 6:4
Petzschner (német)-Dent (amerikai) 1:6, 6:3, 6:4
Isner (amerikai, 6.)-Harrison (amerikai) 6:1, 7:5
Memphis, női torna, 1. forduló:
Sarapova (orosz, 1.)-Perry (amerikai) 6:0, 6:2
Kanepi (észt, 3.)-Rus (holland) 6:0, 6:4
Keothavong (brit)-Barrois (német, 6.) 6:1, 6:3
Arvidsson (svéd)-Domachowska (lengyel) 5:7, 6:4, 6:3
Tétreault (kanadai)-Niculescu (román) 6:3, 6:4
Krajicek (holland)-Schruff (német) 2:6, 6:1, 6:2
Larcher de Brito (portugál)-Brengle (amerikai) 6:3, 6:3
Tomljanovic (horvát)-Kucova (szlovák) 6:4, 6:4

Dubaji, női torna, 2. forduló:
Wozniacki (dán, 1.)-Cibulkova (szlovák) 6:2, 7:6
Kuznyecova (orosz, 2.)-Medina Garrigues (spanyol) játék nélkül
V. Williams (amerikai, 3.)-Lisicki (német) 6:2, 6:3
Azarenka (fehérorosz, 4.)-K. Bondarenko (ukrán) 4:1-nél Bondarenko visszalépett
Hantuchova (szlovák)-Gyementyjeva (orosz, 5.) 6:4, 1:1-nél Gyementyjeva feladta
Jankovic (szerb, 6.)-Rezai (francia) 4:6, 6:4, 7:5
Li (kínai, 8.)-Martinez Sanchez (spanyol) 7:6, 2:6, 6:4
Pennetta (olasz, 10.)-Petkovic (német) 6:3, 6:3
Bartoli (francia, 11.)-Dulgheru (román) 6:2, 6:1
Zvonarjova (orosz, 12.)-Flipkens (belga) 6:0, 6:0
Govorcova (fehérorosz)-Schiavone (olasz, 14.) 6:4, 6:4
Peer (izraeli)-Razzano (francia) 6:2, 6:2
Kulikova (orosz)-Vögele (svájci) 6:3, 6:0
Grönefeld (német)-Molik (ausztrál) 6:4, 6:4
Pavljucsenkova (orosz)-Garbin (olasz) 4:6, 6:1, 6:2

Téli olimpia

Alpesi sí, férfi lesiklás:
1. Didier Defago (Svájc) 1:54.31
2. Aksel Lund Svindal (Norvégia) 1:54.38
3. Bode Miller (Egyesült Államok) 1:54.40

Gyorskorcsolya, férfi 500 m, olimpiai bajnok:
1. Mo Te Bum (Koreai Köztársaság) 1:09.82 (34.923, 34.906)
2. Nagasima Keicsiro (Japán) 1:09.98 (35.108, 34.876)
3. Kato Dzsodzsi (Japán) 1:10.01 (34.937, 35.076)

Hódeszka, férfi krossz:
1. Seth Wescott (Egyesült Államok)
2. Mike Robertson (Kanada)
3. Tony Ramoin (Franciaország)

Jégkorong, női torna, A csoport, 2. forduló:
Svédország-Szlovákia 6-2
Kanada-Svájc 10-1

Az állás:
1. Kanada 6 pont (28-1)
2. Svédország 6 (9-2)
3. Svájc 0 (1-13)
4. Szlovákia 0 (2-24)
Kanada és Svédország elődöntős.

Műkorcsolya, páros:
1. Sen Hszüe, Csao Hung-po (Kína) 216,57 pont
2. Pang Csing, Tung Csien (Kína) 213,31
3. Aliona Savchenko, Robin Szolkowy (Németország) 210,60

Sífutás, női 10 km-es szabadstílus:
Charlotte Kalla (Svédország) 24:58.4
2. Kristina Smigun-Vaehi (Észtország) 25:05
3. Marit Björgen (Norvégia) 25:14.3

75. Viczián Vera 33:45.8

Sífutás, férfi 15 km-es szabadstílus:
1. Dario Cologna (Svájc) 33:36.3
2. Pietro Piller Cottrer (Olaszország) 24.6 mp hátrány
3. Lukas Bauer (Csehország) 35.7 mp h.

81. Tagscherer Zoltán 7:38.7 p h.

Sílövészet, női 10 km-es üldözéses:
1. Magdalena Neuner (Németország) 30:16.0 p (2 büntetőkör)
2. Anastazia Kuzmina (Szlovákia) 12.3 mp hátrány (2)
3. Marie Laure Brunet (Franciaország) 28.3 mp h. (0)

Sílövészet, férfi 12,5 km-es üldözéses:
1. Björn Ferry (Svédország) 33:38.4 (1 büntetőkör)
2. Christoph Sumann (Ausztria) 16.5 mp hátrány (2)
3. Vincent Jay (Franciaország) 28.2 mp h. (2)

Szánkó, női egyes, állás két futam után:
1. Tatjana Hüfner (német) 1:23.241 (41.760/41.481)
2. Nina Reithmayer (osztrák) 1:23.291 (41.728/41.563)
3. Natalie Geisenberger (német) 1:23.400 (41.743/41.657)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Debrecen, 2015. július 30.
Orbán Viktor miniszterelnök (j) és Garancsi István, a Videoton FC tulajdonosa a lelátón a labdarúgó Európa Liga-selejtezőjének harmadik fordulójában játszott Debreceni VSC - Rosenborg mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2015. július 30-án.
MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.